17. 1. 2021 Šaškárna

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Tarantelli Šašek - Plyšová hračka | Alza.cz

Šaškárna

Jistě si pamatujete, s jakou pompou se předváděl systém PES. Jistě si pamatujete, že se PES předělával na PES 2, protože původní PES jaksi zapomněl na jiný typ testů, které sice byly dávno známé, ale autoři systému to nebrali v úvahu. No, a když už je tu ten PES 2, tak už zase neplatí, co je v něm uvedeno, protože si naši Hitlerové usmysleli, že prostě platit nebude, bez ohledu na to, že původní myšlenkou systému byla předvídavost pro občany, bez ohledu na to, zda podnikají, či nikoliv. Tak prdlajs. V minulosti jsme psali, že vláda zneužila zákona o nouzovém stavu k posílení totalitních praktik, jako v minulých totalitách. Tato jejich šaškárna se systémem PES, to pouze potvrzuje.

Všichni víme, že vláda nečiní žádná protiepidemiologická opatření, to je prostá lež. Všichni víme, že nejvíce se lidé nakazí v zaměstnání, poté to přinesou domů a nakazí rodinné příslušníky. Kdyby někdo skutečně hodlal činit protiepidemiologická opatření, zakázal by právě chodit do zaměstnání, nikoliv zavřel obchody, restaurace, nebo provozovny poskytující služby, jako je kadeřnictví apod. Lidé se nechali vmanipulovat do lží těchto nových Hitlerů, že oni mají zájem o to, aby bylo co nejméně nakažených občanů. U chřipky jim to ovšem nevadilo, že?

Všichni víme, že na epidemii žádná protiepidemiologická opatření nefungují. I přes totalitní zákazy se šíří rychlostí blesku. Naprostá většina lidí tuto banální nemoc překoná, aniž by o ni vůbec věděla, naprostá menšina lidí ji zaznamená, absolutní minimum lidí na ni zemře, jako na chřipku zemře absolutní minimum. Žádná totalita tomu nezabrání.

Tou nejpodstatnější věcí je skutečnost, že tito Hitlerové odmítají respektovat i své vlastní systémy. Po něděli by se měly otevřít obchody i restaurace. Prý to nepovolí. Ani chodit dětem do školy. Za dva roky budeme mít ve školách děti ve 3 třídě, které nebudou umět psát, ani číst. To doufám chápete. Těmto dětem bude chybět 2 roky vzdělávání, přitom náš školský systém je v kvalitě za školskými systémy kdysi rozvojových zemí, jako Filipíny. Dnes již jsme na tom hůře. A víte, co to znamená? Že jedna generace dětí, resp. 2 roky této generace, bude mít méně kvalitní vzdělání, tudíž bude mít méně kvalitní práci, tudíž montovny se budou radovat, ale důchodci budou brečet. On je totiž rozdíl, jestli člověk v montovně pobírá 25 tisíc korun, nebo vzdělaná generace pracuje na projektech s vysokou přidanou hodnotou, tudíž za třeba 50 tisíc korun. Z toho jsou odvody, z nich se platí na důchody, ale na zdravotnictví, bezpečnost apod. Příští rok to nepoznáme, ale poznáme to za 20 let, to není tak dlouhá doba. Na nápravu bude pozdě.

Přestože existuje určité procento extrémně vystrašených jedinců, neexistuje jediný důvod, vyjma neschopnosti zdravotnického systému, proč šikanovat 99,8% obyvatelstva, kdy více jak třetina z nich již dávno imunitu proti čínské chřipečce má, aby se „jako“ chránila ta 0,2% obyvatelstva, na kterou ovšem stát kašle, vůbec je nezajímá tato miniskupina lidí, vůbec se jim nevěnuje.

No a k tomu přišla ta „nezázračná“ vakcína. Která nezabrání viru, aby se dostal do vašeho těla, nezabrání viru, aby propukl v nemoc, takže onemocníte, jediné, co MOŽNÁ umí, je snížit riziko těžkého průběhu nemoci. A vedle toho je jisté, že také občany ZABÍJÍ, MRZAČÍ a bude hůře, dosud nevíme, co tento experiment provede s vnitřními orgány testovaných „králíků“. Je tu tedy otázka, proč by měl mladý člověk, který není v rizikové skupině, vůbec podstoupit tento experiment s vakcinací, která ho může zmrzačit, nebo zabít. To by mělo být na rozhodnutí každého z nás, jistě by k tomu neměl být nikým nucen, natož nějakým Hitlerovským dělením na nadlidi a podlidi. To, že vakcína mrzačí a zabíjí, je již známo ze zahraničí – Izrael apod. Dochází přesně k tomu, na co jsme dávno upozorňovali, že ten experiment bude mít katastrofální důsledky pro pokusné „králíky“. Ještě nikdo netuší, jaké se budou rodit děti, jestli takové, jako při posledním takovém experimentu, nebo více zmrzačené, nebo méně zmrzačené.

A v této situaci, kdy toho docela hodně víme, jsme nuceni žít v Protektorátu a koncentráku. Výsledkem celé této šaškárny je doslova nasranost celého národa, jedněch kvůli údajné bezohlednosti druhých (ti, co nepochopili, že se o žádná protiepidemiologická opatření nejedná), druhých kvůli tomu, že musí žít v takovém koncentráku. Nic jiného. Mrtví byli, jsou a budou, bez ohledu na tom, jak tvrdý koncentrák tu bude vládnout. Nemocní taktéž. Vakcína je k ničemu. Ničemu nezabrání, i očkovaní budou přenašeči nemoci, která prakticky téměř nikoho neohrožuje, vyjma několika, celý život k sobě nezodpovědných, jedinců, kuřáků, alkoholiků, cukrovkářů, obézních apod. (těm několika málo lidem, kteří mají třeba cukrovku vrozenou, se omlouváme).

Ale Hitlerové budou spokojeni. Vládci si upevnili totalitu, zkouší, kam mohou zajít, co jim ještě část národa umožní. Výsledkem ovšem bude naprostý ekonomický průšvih, poloviční důchody, zdravotní péče se v kvalitě propadne o polovinu, školství v dezolátním stavu, nevzdělané děti, zničená budoucnost všech, i když si to dnes zastánci tohoto koncentráku nepřipouští. Dosud nám půjčují, brzy přestanou, poté už bude pozdě chtít něco měnit. Zatímco všichni zchudnou, miliardáři zbohatnou. Ať žije Andrej Bureš.

Dřevěný obraz - MAPA SVĚTA

Postavení ČR ve světě

Při čtení různých diskusí, článků, vyjadřování se našich občanů v nich, mnozí získávají falešný dojem o důležitosti postavení naší země ve světě.

Faktem je, že naše země je ze světového hlediska bezvýznamná. Daleko více naší vlastní vinou, než vinou světa. Přestože máme úžasnou geografickou polohu, nedokázali jsme svět ničím výjimečným oslovit. Jistě mnozí namítnou, co naše historické památky? Ale ano, jenže to jsou sice „naše“ památky, ale po „německých“ občanech, nikoliv po českých, postavených cizinci, ne Čechy, tedy bez naší stopy. I dnes nejnavštěvovanější, tedy zahraničními turisty, „novostavba“, víte, která to je?, tak Tančící dům v Praze, je stavbou architekta původem nečeského, jistého Vlada Miluniče. Jenže, jakou má památkovou hodnotu třeba Karlův most, nebo Pražský hrad, proti například Viktoriiným vodopádům, Káhirským pyramidám, Luxorskému Údolí králů, památkami starých Aztéků, Mayů, nebo ruským památkám, americké Soše Svobody, francouzské Eiffelovky, Louvre? Jistě je vám zřejmé, že téměř žádnou. Jenže ani ty památky neumí postavit naši zemi na pomyslnou „bednu“ významné země. Patříme mezi 140 bezvýznamných zemí na světě, kdy naprostá většina obyvatel Země netuší, kde se vůbec naše země nachází. Pro většinu těchto obyvatelů jsme někde v Rusku.

Jenže, ještě před 100 lety, tomu tak nebylo. Asi nejvýznamnějším politikem období 1914-1930 byl prof. T. G. Masaryk. Jistě byl nejvýznamnějším politikem v Evropě a ve světě patřil „na bednu“, pokud nebyl také nejvýznamnějším. Celý svět udiveně zíral, opravdu celý svět, jak naši Legionáři ovládájí Transsibiřskou magistrálu, jak bojují s bolševiky, jak obrovskou moc má armáda země, která v té době neexistovala, svět viděl prof. Masaryka, který cestoval po celém světě, byl prvním politikem „Západu“, který pomáhal tehdejšímu neexistujicímu Izraeli, viděl obrovsky vzdělanou osobnost, která kam přijela, vyvolávala obrovské emoce, v USA jej vítaly desítky, stovky tisíc lidí, nositelé Nobelovy ceny o něm hovořili, jako o jediném skutečném demokratovi v Evropě, nebo na světě, člověk, který sice pomohl rozbourat monarchii, ale uměl tvořit. Neskutečné tisíce ulic a náměstí, pojmenované po prof. Masarykovi po celém světě, od Mexika, USA, Evropy, Asie, po naši zemi. Byli jsme sice trochu větší, než jsme dnes, byli jsme o dost ekonomicky vyspělejší, než jsme dnes, v celosvětovém porovnání, ale hlavně jsme měli obrovskou osobnost světového formátu. Budovali jsme, uměli jsme si obhájit existenci, přitom jsme se snažili být vzorem demokracie, v USA jsou dosud naše nejvýznamnější dokumenty na místech, ihned vedle zakládajících dokumentů USA, na čestném místě. Poté přišel Václav Havel a snažil se tuto již zašlou slávu obnovit, docela se mu to ve světě povedlo, ale věhlasu z První republiky jsme nedosáhli ani za jeho působení.

Představte si, že v době prof. Masaryka, jako prezidenta, si žádný světový politik nedovolil být ve sporu právě s naším panem prezidentem. Celý svět by stál za prof. Masarykem. I Hitler se ho bál. Taková to byla světová osobnost, dnes to již neumíme docenit, vůbec to většina lidí ani netuší, jak obrovskou světovou osobností prof. Masaryk byl.

Nejde o to, že tyto osobnosti nemáme, to totiž není pravdou, máme a je jich docela hodně, ale odmítáme je vyzvat k této práci, z politiky politici, ale i občané, udělali šaškárnu, něco horšího, než je práce uklízečky, zesměšňujeme se ve světě sami, nebo to dovolujeme právě politikům. Ale co více, dokonce si myslíme, že jsme pupkem světa, přitom naprostá většina světa ani netuší, že existuje naše země. Nemáme žádnou důležitost ani ve světě, ani v Evropě, vůbec nikde. Jsme takovým „nuceným“ balvanem pro mocné. Ale můžeme si za to sami.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.