16. 12. 2018 Snadná čínská špionáž

V minulém týdnu rozvířila stojaté vody politiky výroční zpráva BIS, o které jsme se také zmiňovali. Ruští rezidenti Zeman a Okamura okamžitě tuto zprávu napadli, jako vždy se ji snažili bagatelizovat, lhali o výsledcích BIS za poslední dobu. Prostě typické nacistické jednání, které je staré, očekávané, snadno předvídatelné.

Tak se na to fízlování podívejme poněkud blíže. Ani ruští rezidenti a trollové nebudou namítat nic proti uvedení, že v Číně vládnou masoví komunističtí vrazi. Oni tedy budou mít problém s tím, že to jsou vrazi, ale to už je spíše otázka jejich morálky. Vládne tam tyranie, dětská práce, prostituce, otrokářský bolševický systém, který, naoko, dal vzniknout pár soudruhům milionářům a miliardářům. Bez nadsázky je Čína státem zlodějů a podvodníků, tento komunistický morální aspekt je prolezlý všude a jsou jím infikovány již i malé děti. Zcela běžně padělají dokumenty o svém vzdělání, když se uchází o práci, jako drobný příklad. Čína bohatne na masové zlodějině v krádežích duševního vlastnictví, tj. patentů, kopírováním výrobků a jejich následného prodeje, ale také státem organizovaných krádežích skrze nabídky zboží koncovým zákazníkům z celého světa na internetu. Stát Čína vystupuje jako majitel mnoha společností, které si nechají předem zaplatit dolary za zboží od potenciálních zákazníků, které nikdy neobdrží. Aby všechny tyto mafiánské a zločinecké praktiky Čína zakryla, poskytla možnost různým výrobcům se na jejich trzích angažovat. Ale o tom dnešní komentář není.

huawei-logo

Takže Čína krade patenty, různé modifikace výrobců, je to stát mafiánů a zločinců. Takový si založil jednu společnost - Huawei - plným názvem Huawei Technologies Co. Ltd., je čínská nadnárodní telekomunikační a hardwarová společnost, dodavatel informačních a komunikačních řešení, se sídlem v Šen-čenu. Ředitelem je 30-ti letý komunistický spratek Zhengfei. Tato "pračka na špinavé peníze mafie" má více jak 20 oficiálních dceřiných společností, které mají další stovky svých dceřiných společností. Taková typická mafiánská chobotnice. Státem organizovaná mafie.

Špionáž je stará, jako lidstvo samo. Jistě každý ví, že pokud pracujete s informacemi a máte-li jich více, než váš nepřítel, poté zvítězíte. To platí v životě, v obchodě, v armádě, ve špionážním světě, prostě všude. Není asi nic jednoduššího, než okopírovat, tedy ukrást, duševní vlastnictví jiného výrobce mobilních a pevných telefonů, následně je vyrábět v otrokářském systému za směšné peníze a za směšné peníze je také prodávat, čímž zlikvidujeme konkurenci, že? Ale o konkurenci tu nejde, jde o masivní fízlování každého z nás, ale jak jinak občanům na západě nacpat strojek, který je bude fízlovat? K tomu se prostřednictvím svých špionů a národních zločinců, jako je Zeman, vtírneme na místní trhy a budeme poskytovat služby a infrastrukturu pro telekomunikační společnosti a mobilní operátory; ICT řešení, infrastrukturu a služby pro podnikový i veřejný sektor; a chytré mobilní telefony, tablety a širokopásmové modemy pro koncové uživatele. A nyní si představte, nebo si pusťte nějaký starší film o špionáži, třeba ten s Agentem Jamesem Bondem, a koukejte, jak se ta špionáž, prakticky od nepaměti, činí. Skrze telefony, že? Jaký je problém v dnešní době, napěchované IT technologiemi, fízlovat všechny, opravdu všechny. 🙂

Tak si užívejme pocit, že EET je proti tomuto masivnímu fízlování čínskými masovými vrahy naprosto směšné. Hezký předvánoční čas.