15. 9. 2019 Bude to tu jako za Hitlera?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

bureš1

Zastavení trestního stíhání Babiše

Jenom velmi krátce se vyjádříme k zastavení trestního stíhání agenta českého Gestapa Bureše ze strany Státního zastupitelství.

Vy, co nás čtete delší dobu, víte, že jsme to napsali ihned v počátku, že soustava Státního zastupitelství je prošpikována Babišovou mafií. Žijeme v době korporátního fašismu, tedy nebylo ani možné očekávat, že by byl odsouzen, v tomto případě i vůbec k soudu postaven. Píšeme to po celou dobu tzv. vyšetřování, které žádným vyšetřováním nikdy nebylo.

Co přinese zastavení tohoto stíhání pro Bureše? Tak prvně to bude dlouhodobé neporazitelnost ve volbách a naprosto volné ruce v utužování systému korporátního fašismu u nás. Naši pozorní čtenáři už asi tuší, kam to dospěje. Pro ty, co nás čtou nově, to zopakujeme. Již naši prarodiče se nám svěřovali, jak bylo poznat, že nastupuje totalita – nacismus, nebo komunismus – plíživě, nic jste nezaznamenali, chodilo se na tancovačky, lidé se dále bavili, jako dříve, najednou začali pozorovat, že někteří jejich kamarádi mizí neznámo kam, najednou si museli začít dávat pozor na to, co říkají, kde a před kým. Najednou bylo pozdě se totalitářům bránit. Začnou zvýhodňovat nové skupiny obyvatel, nejdříve ty nejpotřebnější, ať již to jsou důchodci, chudí lidé, neúspěšní. Mezitím se budou zbavovat inteligence, dehonestovat ji, útočit na ni (vzpomeňte na Čapka, Peroutku, Dr. Horákovou, Legionáře, letce RAF, šlechtu, apod.), to se již prakticky děje nyní. Není to nic nového, jak by si člověk myslel, v souvislosti např. s volbou prezidenta dehonestací prof. Drahoše z řad těchto totalitářů, jako je Zeman. Na nejsvobodnější povolání, jako jsou živnostníci, již bič mají, našli jej v EET a likvidačních pokutách. Pletené košíky na trhu si již nekoupíte. Leckteré hospody jsou již uzavřeny, nyní přišli na řadu řemeslníci, hudebníci, herci.

stb

Bude to tu, jako za Hitlera?

Nebude, Zeman se už rozpadá, po každém veřejném vystoupení je měsíc zalezlý ve svém zabarikádovaném krytu a nevylézá. Je natolik v dezolátním stavu, že jeho proruští příznivci budou rádi, když jim vydrží celé volební období. Zpětně jsme rádi, že B. Sobotka ustál Zemanův puč o jeho odstranění a sám vytvořil vládu. V té době totiž měl ten hradní sliz ještě relativně dost síly na to, aby udržel u moci agenta českého Gestapa, který by se stal k jeho potěše, výměnou za to, že nechá Bureše krást tak, jak si usmyslel při vstupu do politiky. Dnes už se Zeman projevuje jenom jako největší debil, Bureš jej nechává na pokoji, aby na něj nevytáhl, v jednom z posledních záchvatů svého hnusu něco, co by jej dostalo do spárů justice, z čeho by se nebyl již schopen vykroutit (veřejně se hovoří o objednávání vražd konkurentů, ale stbák Zeman má jistě v rukávu více likvidačních informací).

Oba jsou staří, jeden umře co nevidět, druhý do pár roků. Zeman si „vychovává“ svého Ovčáčka, který je stejně debilní, jako byl Gross, tedy nevydrží do dalších švestek poté, co jej hradní hnojomet vpustí ke korytu. Bureš je mafián, ale nedokázal si vychovat nástupce. Země bude nadále destruovaná, nadále se bude v mezinárodním porovnání propadat hlouběji a hlouběji. Spasitel nepřijde, opozice je impotentní. Mladí lidé by měli odejít do ciziny.

Máme mít strach?

Ano. Přichází doba „vyřizování účtů“. Nezapomínejme, že Bureš i Zeman jsou mstící se křiváci. Zločinci. Nemají problém s vraždou. Začnou se mstít. Možná dojde i na vaše děti. Mají totiž k dispozici vše – justici, policii, vnitro, média, finance z Ruska i Číny, kde jsou vraždy na objednávku běžnou politickou normou.

A nyní počkejte, jestli na naše slova dojde.

BeFunky Collage

Důchodová reforma

Stejně jako Okamůra, proruský to troll, komunisté, tak i Kalousek, Fiala, ale vlastně celé strany TOP 09, ODS, KDU-ČSL, KSČM šíří fake a lži.

Především se to týká údajné nutnosti „důchodové reformy“. Všichni politici, bez ohledu na politickou stranu, se přiživují tím, že „straší“ občany. Není mezi nimi rozdíl – politika je obchod s lidskou hloupostí – nezapomínejte.

Tak si to rozebereme, ano? Listina základních práv a svobod, která je součástí Ústavy, nám garantuje, v případě bezmoci, stáří apod., že stát je povinen nám zajistit takové finanční prostředky, které postačí na základní životní potřeby (mezi ně patří i léky). Pokud někdo tvrdí, že nebude na důchody – LŽE. Samozřejmě, nebude to „přepych“, ale žít s tím budeme moci. Důchodová reforma, v tomto ohledu, není potřeba. To, že na důchody nebude, je lež!

Důchody se již nyní (a to již od samého počátku) vyplácí ze státního rozpočtu, bez ohledu na to, kolik pracovně aktivní občané odvedou na sociálních a důchodových odvodech, včetně jejich zaměstnavatelů. I kdyby odvody byly ve výši 0 Kč za celou republiku, důchody se budou i nadále vyplácet pořád stejně – ze státního rozpočtu. Bude se muset zvýšit příjem do státního rozpočtu. Jelikož se daní práce člověka, začne se danit práce robota, protože přichází masivní doba robotizace.

Naši čtenáři nejsou hloupí, tedy se strašit nenechají, že? Kalousek je stejný, jako Okamura.

tt

Babišova trollí farma

Mnozí z vás, co se pohybujete i na sociálních sítích, jste jistě zaznamenali, že se v posledním cca roce objevila hromada „účtů“, která přilítne, napadne, odlítne. Chcete-li, napíšete faktický komentář, který je negativní k führerovi Burešovi, přilítne vám tam odpověď od někoho zcela neznámého, který tam napíše nepravdivou informaci, která velebí führera. Když mu na to odpovíte, neodpoví vám. Ano, to je Burešova trollí farma. Nemůžeme tvrdit, že každý, kdo chválí agenta českého Gestapa je ihned trollem, může být i jenom Adolfem Burešem poblouzněný fanoušek, ale ten se vyznačuje tím, že odpovídá na vaše odpovědi.

Adolf Babiš se díky ruské dezinformační válce přesvědčil, že je v naší zemi úspěšná a funguje. Proto se rozhodl zřídit si trollí farmu a „zásobovat“ prakticky veškeré diskuse předepsanými odpověďmi těchto jeho trollů. Stačí jich mít 100 a ovládá internetové diskuse. Příkladem jsou šiřitelé ruských dezinformací a jejich diskuse – Novinky.cz, Aeronet, Sputnik, Parlamentní listy, ale nyní se již objevují i na Twitteru, který býval doménou přemýšlivých lidí. Nezbavím se jich, nasadí nové „nicky“. Pro peníze by makali i pro Hitlera. Byli, jsou a budou.

Víte, proč se vůbec trollí? Lidé jsou zvěř. Přejímají „stádové“ zvyklosti. Je-li znatelná převaha jediného správného názoru, přidávají se k němu. Proč? Protože jsou líní přemýšlet, dosazovat si do názoru životní situace, jsou líní zkusit vymyslet jinou cestu k cíli. Chovají se jako stádo. Osobně tomu říkám „syndrom vlčí smečky“. Takže když bude na diskusích většinově sdělován názor – Babiš je nejlepší premiér všech dob, každý má svoji historii (asi každý udával Gestapu), má přebytkový rozpočet, apod., tak velké procento společnosti se s tímto názorem ztotožní. A podle toho bude volit. Žijeme v digitální době, době internetu, sociálních sítí, diskusí, PR se dnes vede jinak.

Tak se zatím mějte hezky a příští týden na shledanou. A nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí.