16. 6. 2019 77 let od Lidic, společného „díla“ nacistů a komunistů

V těchto dnes si připomínáme smutné výročí vypálení obce Lidice na Kladensku. Všeobecně je akt vypálení obce vnímán, jako pomsta nacistů za atentát spáchaný na zastupujícího říšského protektora R. Heydricha. Komunisté a jejich pohrobci neustále osočují naše parašutisty a exilovou vládu ze zavinění této obrovské tragédie. Zapomíná se na fakt, že zatímco exilová vláda sídlila ve Velké Británii, tak komunisté od počátku války sídlili v SSSR, u spojence nacistů. Nebýt SSSR, nikdy by II. světová válka nezačala. Proti Hitlerovi by v té době byl celý svět.

Obětí z Lidic, Ležáků a dalších obcí u nás, v té době vypálených, včetně stovek nacisty povražděných spolupracovníků z řad odboje, považujeme za oběti války, která se nevede humanisticky, ale zbraněmi a silou. Největší odpor tehdejší exilové vlády ve Velké Británii přinesl sebou i vlnu odplaty ve formě takovýchto hrůzných činů. Pár tisíc českých hrdinů této války si zaslouží naši obrovskou úctu.

V těch samých dnes V. Klaus ml. i st. představují obdobu neofašistického sdružení Vlajka, kterou nazvali Trikolora. Chybí nám tam dovětek - vše pro mafii, vše pro Rusko.

Ruská propaganda se nadále šíří západním civilizovaným světem. Trhlinu dostala zvolením slovenské prezidentky paní Zuzany Čaputové. Slovensko, zmítané probíhající válkou mafiánských klanů strany SMER se postupně vzpamatovává z vraždy novináře Kuciaka a jeho přítelkyně. Bývalý prezident Kiska nastolil správný směr prezidentského úřadu, kterým byl návrat slušnosti, laskavosti, pravdy a odvahy bojovat s Ficovou mafií. Proti tomu v naší zemi tato odvaha chybí. Nová paní prezidentka jistě bude zastupovat občany celého Slovenska, bez ohledu na to, zda jí občané volili, či nikoliv. Proti tomu agenta MANA, alias Zemana, o tom, že ti, co ho nevolili, mají držet hubu, doslova Shut up, byly a jsou názornou ukázkou hnijící mysli tohoto komunisty. Mimochodem, všimli jste si, jak z našich ulic vymizel úsměv, verbální projevy lásky, štěstí, dětský smích?

Finanční správa "zaklekla" na FAU, jak říkal soudruh Bureš v pořízené nahrávce. FAU, ale i jiné společnosti, vyhrávají soudy o 106. Bude nás to stát miliardy z našich daní. Pevně věřím, že tyto miliardy získá stát od voličů vládních stran, protože my fašisty z ANO nevolili a nevolíme. Nemáme jediný důvod cokoliv platit. Musíme se ptát, co dělají Státní zástupci? Zase počítají úplatky, čumí, jako telata na telenovely? Jak je možné, že někdo úmyslně poškodí naší zemi a opět není stíhán? Zeman prokazatelně ukradl 100 mld. ruského dluhu a nikdo jej nestíhal. Toto se nesmí v naší zemi opakovat, protože nejsme Rusko.

ČR se v indexu pocitu bezpečí propadla ze 7. místa na 10. místo. Příčinou je nedokonaný teroristický útok člena a příznivce SPD Okamury. Tento pocit bezpečí je vykoupen absolutní ztrátou svobody. Kdo se je schopen, pro falešný pocit bezpečí, vzdát byť jen malé části své svobody, nebude mít nakonec ani bezpečí, ani svobodu.

Odpovíme vám i na vaše otázky.

Ptali jste se nás, v několika e-mailech, zda podle nás demonstrace, které se nyní konají, nemají smysl. Odpovíme vám asi takto, pokud někdo při těchto demonstracích podporuje justiční mafii, která kryje zločiny Babiše, poté smysl jistě mají, ale pro ty, co mafii kolem Zemana a Babiše podporují, nikoliv pro ty, co se proti této mafii a korporátnímu fašismu v naší zemi staví. Účinný boj proti této mafii je zahájit série podávání trestních oznámení na Nejvyššího státního zástupce Zemana, Vrchní státní zástupce Bradáčovou a Ištvána, kdy ovšem tito demonstranti hájí jejich napojení na mafii. Nebát se jich.

Ptáte se, co máme proti Kalouskovi. Odpovídali jsme v jednom z našich komentářů, ale pro zjednodušení, nikdy nebudeme podporovat, jako demokraté, nikoho, kdo vyzve sobě podřízenou část státní správy k porušování Ústavy, porušování judikaturního rozsudku Ústavního soudu, jako tomu učinil Kalousek. Paradoxně se tehdy Ústavní soud zastal živnostníků, proti kterým systematicky Kalousek vystupoval a snažil se je likvidovat, například formou "ručení" poctivých živnostníků za nepoctivé dodavatele při neuhrazení daní. Je stejný, jako Babiš.

Proč píšeme o Ukrajincích, jako o ekonomických migrantech. Tak ekonomický migrant má svoji definici, kterou ukrajinští ekonomičtí migranti naplňují. Pokud někdo tvrdí, že tu nechce ekonomické migranty, tak mezi ně patří i Ukrajinci. Neobcházejme definice, říkejme věci na rovinu. Bureš, Pitomio, Zeman jsou náckové. Nejde jim o ekonomické migranty, ale o barvu pleti a víru. Oni tu nechtějí černochy a muslimy, to nemá nic společného s odmítáním ekonomických migrantů, ale s prostým nacismem.