15. 3. 2020 Mussolini v akci

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Horší, než za nacismu

Vláda ČR, díky své absolutní neschopnosti, přistoupila k opatřením, která tu nebyla ani za nacismu, uzavřela obchody, posílá lidi do karantény, uzavřela restaurace, hospody, kulturní centra, divadla, prodejny stavebnin apod. Prvně je potřeba uvést, že kdyby Vláda ČR a vedení Krajů, Obcí, přistoupily již v době, kdy se o šířícím coronaviru vědělo, tedy v lednu, únoru, k pořízení respirátorů pro všechny občany této země, i kdyby si je občané měli sami koupit od „úřadu“, tak by k šíření tohoto viru nemohlo u nás dojít. Stačilo by doporučit nošení respirátorů na veřejnosti a onemocněl by pouze ten, kdo se tím neřídil, nebo kdo odjel do zahraničí a odsud si onemocnění přivezl, ale nebylo by možné nakazit lékaře, řidiče, prodejce, cestující v MHD apod., pokud by ostatní respirátory nosili. Nebylo by tedy vůbec nutné k takovým krokům, které předvádí tato korporátně fašistická vláda, přistupovat.

Nejhorší na celé situaci je ten fakt, že opozice, i ta, co si „hraje“ na pravicovou, vesměs nad opatřeními hýká blahem. To je pro pravicového voliče, tedy toho skutečného, absolutně nepřípustné a nepřijatelné.

Vláda, se souhlasem opozice, vytvořila neuvěřitelnou paniku mezi lidmi, kteří nyní vykupují obchody s potravinami, bez ohledu na skutečnou hrozbu, která není tak značná, jak se vláda, společně s opozicí, snaží lidem sdělovat. V Itálii je nakažených cca 16 tisíc po téměř 3 měsících. Nejedná se o žádné drastické číslo. U nás se zatím počet nakažených pohybuje v řádech dvou stovek, jistě bude stoupat, s ohledem na skutečnost, že Vláda ČR, vedení Krajů a Obcí nezajistily dostatečné množství OP všem lidem, nejen těm, uměle vytvořeným a údajným v „první linii“, kdy naopak v první linii jsou především řidiči MHD, listonoši, prodejci ve všech obchodech, ale třeba i lidé poskytující služby městům a stavební dělníci, pracovníci ve zdravotnictví. Jde mi pouze o to, že není důvod panikařit, i s ohledem na tato čísla. Pokud máte možnost si koupit respirátor, třeba ze zahraničí, kupte si jej a hlavně jej používejte, vykašlete se na okolí a lidi, kteří na vás budou poštěkávat. Důležité je, pořídit jej i starším lidem, kteří jsou daleko náchylnější na špatný průběh onemocnění a jsou zde vyšší čísla úmrtnosti, takže nezapomínejte na své rodiče i prarodiče.

Nelíbí se mi, jak je současná situaci zpolitizovaná a občané jsou každou minutu zásobováni FAKE. Například nemocnice mají OP, fungují dobře, možná se ruší ambulance, ale operace probíhají standardně, což znamená, že roušek i respirátorů zatím mají dost. Podstatně hůř jsou na tom ambulantní lékaři a personál, včetně soukromých lékařů. Zde je ovšem potřeba se ptát, proč si nezajistili dostatek OP (ochranných oděvů, roušek, respirátorů, rukavic), pokud to mají být ti vzdělanější a chytřejší, než my, obyčejní smrtelníci, tedy měli vědět, že k takové situaci může dojít. Když si obyčejní smrtelníci dokázali respirátory a roušky pořídit, asi bychom měli od těch údajně chytřejších a vzdělanějších očekávat, že si to také zvládnou pořídit, vypadá to, že opak je pravdou. A znova opakuji – stále se dají roušky i respirátory koupit nejen doma, ale i v zahraničí. Na sociálních sítích se například objevila nabídka na desítky tisíc OP pro Prahu, od soukromé společnosti. Tam také bylo vysvětleno, jak to ve skutečnosti je, nikdo nezakázal expedici výrobků, dodávky do českých obcí, krajů. Pouze zcela neschopné vedení vašich Obcí, Krajů, vás dostalo do situace, kdy můžete podléhat panice, která je vládou řízená a opozicí schvalovaná.

Konkrétně tedy vysvětlím – za vybavení nemocnic nese odpovědnost zřizovatel. Stát zřizuje Fakultní nemocnice, Obce a Kraje ostatní nemocnice. Stát je odpovědný za případný nedostatek OP ve Fakultních nemocnicích. V ostatních nemocnicích, ale i sociálních službách, pečovatelských službách, zdravotních službách, nese odpovědnost vedení Krajů, nebo Obcí. Vyčítat státu máme plné právo, stejně tak jej kritizovat za absolutní neschopnost, stejně tak musíme kritizovat i vedení Obcí a Krajů, jsou totiž za tuto situaci stejně odpovědní a stejně neschopní. Máme všem měřit stejným metrem.

Jde o pochopení, že byl, je a bude nadále čas, abychom zásobili všechny občany respirátory a tím, to snad logicky každý pochopí, zamezili dalšímu šíření daného viru, pokud jej budou všichni používat.

Je naprosto nepochopitelné, že naši občané hýkají blahem, pokud se u nás zavádí restrikce, které si nedovolili ani nacisté. Musíme bránit naši svobodu, ať to stojí, co to stojí, jinak o ni přijdeme.

Tak zachovejte paniku, protože klid je pro blbce. 🙂

B. Franklin – Ti, kteří by se vzdali základní svobody, aby získali trochu dočasné bezpečnosti, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost.

Co ta uměle vytvořená panika zakryje?

Agent STB si potají připravil zákon, který by měl v tomto „nouzovém režimu“ vyřešit jeho konflikt zájmů, opět v rozporu s nařízením EU. Vláda jej má zítra schvalovat.

Řecko má velký problém s migranty ze Sýrie. EU se Řecku nesnaží pomoci. Turecko bylo označeno EU za bezpečný stát, tedy nyní již nejsou daní „uprchlíci“ uprchlíky, ale ekonomickými migranty, bez ohledu na konání Turecka, kteří používají značné násilné praktiky, aby se dostali na území států EU. Řecko marně žádá o pomoc. Nemůžeme připustit, přes volání o větší míře humanity, aby lidé, kteří v první bezpečné zemi, tedy Turecku, požádali o uprchlický status, kde jej také dostali, se nyní, násilím, snažili dostat na území EU. Pomáhat máme, to je naše dlouhodobé stanovisko, ale nikoliv násilníkům.

To, co se každý bál vyslovit – Peníze jsou více, než lidé a lidská práva – u naší vlády určitě. A to by mělo být pro naše občany hodně varující. Do hospody, která má 60 míst, nesmíte, ale do fabriky, kde jsou tisíce zaměstnanců, klidně ano. Prodejci v potravinách mají zakázáno používat roušky, nebo jenom gumové rukavice. Kšeft je kšeft. Nepřipadá vám přístup vlády i některých vedoucích pracovníků odporný? Možná ne, ale až se to dotkne vás, tak poté bude pozdě volat po svobodě.

Absolutní neschopnost vlády – paradoxně, díky úmyslnému vyvolání paniky se veškeré absurdní kroky, nebo vládní prohlášení, ve finále pozitivně projeví vůči preferencím agenta STB. Vyjde z toho jako Mesiáš, který zachránil národ, i přes mrtvé, které nejdříve, svojí neschopností, nechal zabít. Otázkou je, zda restrikce současné, ale i daleko tvrdší budoucí, vůbec ten Hitler odvolá, nebo jenom z části. Paradox doby.

Je toho více, co se nyní krásně zakrývá, když stačí 10x denně se objevit v médiích a říci, máme další případ a lidé budou více a více šílet ze strachu, který je neopodstatněný. Jeví se to dokonce tak, že údajný nedostatek roušek, o kterém se mluví, je uměle vyvolán právě vládou.

Tak hezký víkend a celý příští týden. Hlavně buďte obezřetní a ať ten virus nechytíte, ať již jste s námi, nebo proti nám.