15. 1. 2017 S Babišem přichází fašismus

Kdo se trošku zajímá o historii, jistě zaznamenal termín "fašismus", pravděpodobně ve spojení s B. Mussolinim v Itálii. Zřejmě také zaznamenal, že fašistická ideologie vedla Itálii k neuvěřitelnému ekonomickému rozmachu, postupně se z Itálie, i v době velké hospodářské krize 30. let minulého století byla Itálie téměř touto krizí nezasažena. Jak k takovému rozmachu vůbec mohlo dojít? Právě fašistickou ideologií, jejíž typickými rysy jsou zejména rovnostářský kolektivismus, autoritativní a vůdcovský princip, vypjatý nacionalismus, militarismus, kult modernity, mládí a síly jakož i silná ekonomická role státu chápaného korporativisticky, v němž soukromé vlastnictví musí sloužit kolektivnímu prospěchu. Vše ovšem mělo jeden háček - bylo to na úkor svobody jedince i celé společnosti. Tato ideologie, stejně jako komunismus, nacismus, nebyly založeny na demokracii, svobodě, možnosti volby, ale na "nalinkovaném životě" každého občana, bez ohledu na jeho zájmy, možnosti, schopnosti. Pokud jste neuposlechl, byl jste perzekuován, pokud jste rovnou neskončil v pracovním táboře, nebo na šibenici. Pozor, proti všem nesmyslům, jedná se o levicovou ideologii!

Po této běžné definici fašismu si možná kladete otázku, proč by s Babišem měl přicházet fašismus? Prvně si zkusme uvědomit, že od původních formulací fašismu uběhlo téměř 100 let a vše se vyvíjí, tedy i myšlenky a ideologie, ať už se to týká pravice, levice, fašismu, nacismu, komunismu, tedy i tyto zvrácené a vražedné ideologie se vyvíjí tak, aby opět oblbovaly občany zemí, kde státní orgány nezasahují proti těmto inovovaným formám vražedných ideologií. Zkusme si dosadit navrhované kroky Ministerstva financí, potažmo celé vlády, aplikovat k definici fašismu. Začněme tím kultem modernity, mládí, síly, co vy na to? Moji nejbližší každodenní kolegové, skvělý mladý tým

Moji nejbližší každodenní kolegové, skvělý mladý tým. Napsal A. Babiš na FB.16. 12. 2016

Moji nejbližší každodenní kolegové, skvělý mladý tým. Napsal A. Babiš na FB.16. 12. 2016

Co ten rovnostářský kolektivismus? Tak na FB profilu Babiš uvedl, že by velmi rád přivítal všechny občany v rodině Agrofertu. Ale zkusme to i jinak, například likvidací nejmenších podnikatelů v naší zemi pomocí několika byrokratických zásahů. Bezohledně nařídil starým lidem umět s počítačem a internetem, jinak končí (EET). Všechny podnikatele označil za zloděje. Vytvořil jeho příznivcům třídního nepřítele, to je potřeba, jinak neovládne masy. Jeho pravá fašistická ruka je jistý Faltýnek. Ten už prognostikoval v OVM, že v příštích volbách ANO získá 50%. Po zavedení EET ovšem přišla rána, podnikatelé, ale i značná část občanů se proti jeho likvidaci podnikatelů postavila. To může otřást jeho výsledky, protože k získání prakticky neomezené moci musí získat kolem 40% hlasů a co nejvíce oslabit a rozdrobit všechny ostatní strany. ing. Kalousek to vycítil velmi dobře, proto vyzval ke spojení pravice v příštích volbách. Bohužel, především ODS, se začala nadechovat po, v posledních letech, mizerných výsledcích a odmítla toto spojení. Ale pokračujme - jak zajistit naprostou loajalitu přeživších firem, aby pracovaly pouze v zájmu státu?

Protože žijeme o téměř 100 let déle od vzniku fašistické ideologie, musíme podniky rozdělit, na zahraniční, tam nesmí vzniknout ani náznak dojmu o nějakém fašismu, a české podnikatele. Víte kolik měla za posledních 10 let firma Škoda Auto? Asi tak 2, formální. Víte kolik jich měl podnikatel Březina za poslední 1,5 rok? 12 hloubkových. Obligátní argument komunistů a fašistů - když nekrade, nepodvádí, nemá se čeho bát. Pro tyto příznivce fašistů mám jednu otázku - Víte, jak taková hloubková kontrola probíhá? To máte zaměstnané celé účetní oddělení, které skáče kolem kontrolorů, kteří ve fínále, po 3 měsících, na nic nepřijdou. Kdo je platí, ty účetní, kdo platí ty skákající osůbky ve firmách? Pan Březina má ovšem obrat přes 1 mld. Kč. Co takový malý prodejce galanterie? Kde vezme peníze na šikanující praktiky fašistického vedení státu? Kolik takových byrokratických zátěží pro naše podnikatele "korporátní fašista" Babiš připravil, za 3 roky ve vládě? Zkusme jenom poslední rok - EET, Kontrolní hlášení k DPH, zákaz kouření, povolení vstupu úředníkům do vašeho objektu bez souhlasu soudu, přenesená zodpovědnost za chování hosta vůči hostinskému, zákaz nalévání alkoholických nápojů na zábavách, udavačské weby a mnoho dalších. Vše pod likvidační pokutou. Chcete doma vařit marmeládu a prodávat ji? Tak to ani náhodou. Ve Velké Británii vám k tomu stačí povolení živnosti a jedna kontrola vaši kuchyně, zda je čistá. U nás musíte mít separé přípravny, vykachlíkované i stropy, milion dalších omezení. Co je vlastně cílem dnešních fašistů? Likvidace malé a drobné konkurence, zachování nadnárodních montoven, ten, kdo přežije, ten bude součástí fašistické korporace. A kdo si myslíte, že tu korporaci bude vlastnit? Nebude to jeden z nejbohatších Čechů?

Fašistická vláda potřebuje národ u pásů montoven, nepotřebuje a nechce, ze státu je dokonce vyhání, jakékoliv mozky, které mají nápady, inovace, schopnosti. Zaklínají se "spravedlivým přerozdělováním", to je "fašistický rovnostářský kolektivismus", aby v tom bylo jasno. Jak docílit neomezené vlády nad našimi životy? Jednoduše, prolže se. Hřeší na to, že naši občané se odmítají, z valné části, seznámit s fakty, velmi rádi přistupují k fakům na internetu, vždyť i mluvčí soudruha Zemana sdílel fake a vyjadřoval se k němu, jako vždy trapně. Jako jeden z příkladů je státní rozpočet. Už jsme o něm psali, je to jedna velká lež. Manipulace a podvod. Asi každý, bez ohledu na argumentaci, by měl umět odpovědět na dotaz, když byl loni přebytek, proč je na letošní rok plánován opět deficit, když přebytek nebyl manipulativně zajištěn vydáním státních dluhopisů, když jste v přebytku, rozprodejem státních rezerv a neinvesticemi. Jistě si každý umí sám odpovědět, proč v současné době sněhové nadílky opět silničáři nestihají? Jistě jste si všimli, že solí, ale neshrnují. Víte proč? Protože nemají na zvýšené náklady na spotřebu. Proč nemají peníze? Protože i u nich vláda zastavila investice, takže to dnes všichni pociťujeme. Krásnou ukázkou takových lží a manipulací jsou statusy soudruha Babiše na FB. Jenom namátko:

Proč tady pořád píšu o snižování dluhu? No protože tím, že ho snížíme, se sníží i částka, kterou my všichni občané České republiky musíme každý rok zaplatit na úrocích a celkově jeho “obsluze.” Já jsem od svého nástupu snížil dluh o 70 miliard, tím pádem jeho obsluha klesla o 18,2 miliardy. Díky tomu si náš stát může dovolit vyplácet vyšší důchody, stavět víc dálnic nebo poskytovat lepší služby svým občanům.

Pravda je taková, že celkové náklady na obsluhu státního dluhu ve výši cca 1,8 bil. Kč jsou cca 80 mld. Kč. Logicky se tedy náklady na obsluhu cca 70 mld Kč netočí v řádech 25%. Lže.

Další takový je: Naše státní kasa má rekordní přebytek 61,8 miliardy. Když jsem tohle před pár dny napsal, okomentoval to Peťa Kaprál: “Tak za to něco normálního kupte... a ne policejní auta za 21 milionů….” Peťovi totiž neušlo, že na ministerstvu vnitra si nedávno udělali radost a koupili hned deset extrémně nabušených Audi S6… Já teda se chovám jinak - jako každý normální člověk, který má neočekávaný příjem. Běžný člověk s ním uhradí část svých půjček nebo hypotéku. A stejně jsem to udělal i já. Snížil jsem za období naší vlády státní dluh o 70 miliard korun a tím oddlužil každého občana o 6 620 Kč. Díky tomu budou menší úroky a tím pádem další úspory ve státním rozpočtu.

Pravda je taková, že ze zákona je ministr financí povinen přebytek státního rozpočtu použít na úhradu státního dluhu, nemá jinou možnost, ani si cokoliv vybírat, postupuje v souladu se zákonem. Soudruh Babiš manipuluje s občany a dělá z nich blbce, kteří mu to rádi žerou. Kdyby tak nejednal, byl by vyšetřován orgány činnými v trestním řízení.

A až dojdou peníze, tak nám korporátní fašista nechá zavést povinné revize z odpadů. Za 2.000 Kč ročně, při 5.000.0000 domácností, to hodí slušných 10 mld. Kč. A pokud nebudete držet hubu, tak pod pokutou 500.000 Kč. Ano, toto je příklad nastupujícího fašismu v naší zemi. Nesmyslné nařizování pod likvidačními pokutami. Už nyní máme povinné revize komínů, plynových spotřebičů a dalšího vytahávání peněz z našich kapes. Nu což, přijalo se na to 31.000 nových úředníků, ale my je zaplatíme, že?

Ale co více, oni se fašisté již ani netají, že hodlají šikanovat občany v plné míře i u nich doma. Co takový návrh poslance fašistické ANO Bohuslav Chalupa, který v Událostech, komentářích sdělil toto - Stát by měl mít ambici získat informace o tom, koho ve svých bytech Češi ubytovávají.

Tito lidé mají možnost, abych uvedl jenom jediný příklad, strčit do svých kapes ze svého zbrojařského průmyslu 6, 80, 95, 140, 160 procent na dividendách. Je tedy přirozené, že říkají: »To přestane, jestliže tyto německé metody se rozšíří nebo dokonce zvítězí.« V tom mají úplně pravdu. Já bych to nestrpěl. Jsem přesvědčen, že šest procent postačí, ale z těchto šesti procent odnímáme ještě jednu polovinu a o zbytku nutno dokázat, že je opět uložen v zájmu národní pospolitosti. To tedy znamená: Jednotlivec není oprávněn naprosto svobodně vládnout tím, co musí být použito v zájmu národní pospolitosti. Disponuje-li tím sám rozumně, tedy dobrá. Jestliže tím však rozumně nedisponuje, pak zasahuje nacionálněsocialistický stát. Adolf Hitler

Fašismus by měl být správně nazýván korporativismem, protože to je sloučení podnikatelské a vládní moci. Benito Mussolini

Stát se řídí jako firma - Andrej Babiš

 

A bude hůř.

No nic, pro dnešek vše. Vzhůru k volbě ANO-STB a zavedení fašismu v naší zemi. Konec podnikatelů, svobody občanů se blíží.