14. 6. 2020 White lives matters

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Babiš chce seškrtat miliardy za české předsednictví EU. A Jourová ...

EU ví nejlépe, jako KSČ

Dále musíme podporovat nezávislé ověřovatele faktů, stejně jako nezávislá média,“ prohlásila Jourová, eurokomisařka.

Něco podobného jsme čítávali a slýchávali v dobách dávno minulých, když tu podobné tetky a strejci vykřikovali, že si tu socialistické zřízení od mániček rozvracen nenechají. Cenzor velmi důsledně dbal na každé užité slovíčko, na každou větu, nezávadné nepropustil. Poté jsme se tu učívávali takové blbosti, že naši zemi osvobodil SSSR, nikoliv, alespoň z části USA, VB a jejich západní spojenci, utajovali nám masakry v Katyni, nikdy jsme se neměli dovědět o spojenectví Hitlera se Stalinem, byli jsme ujišťováni o dokonalosti budovaného systému, o našem bohatství, o bohatství tehdejší ČSSR.

V roce 1989 se ukázalo, jaké to byly lži. Ale museli jsme si to vybojovat. A dnes, po 30 letech, kdy jsme sklízeli ovoce z naší revoluce, užívali jsme si pravdivé i nepravdivé informace, měli jsme mnoho možností, jak rozpoznat pravdivost, či nepravdivost, opět přichází na scénu samozvanci, zločinci, které nikdo nevolil, kteří nám tu hodlají hlásat, co je a co není ta jejich „pravdivá“ informace.

Nelze popírat, že se nejen u nás šíří FAKE, nelze popírat, že je šířen úmyslně, nelze popírat, že jim mnozí věří. Ale to není politický problém. To je problém značné nefunkčnosti médií, jejich propojení na finanční zájmové skupiny, kdy všechna média šíří FAKE. Nemáme tu objektivní zpravodajství, což je velký problém, pokud si tu platíme státní televizi i rozhlas, že se ani od nich nedočkáme objektivně zpracovaných informací, které by nám poté nebyly podávány v poněkud průhledné zájmové formě jednotlivců, nebo skupin. Kde není zájem na podávání objektivních informací již od šéfů, tam se lidé bojí o svá místa. Jako objektivní zpravodajci se nikde jinde neuživí. Musí to zkusit na vlastní pěst, podívejte se, jak dopadlo DVTV paní Drtinové a pana Veselovského. Projekt, od kterého si mnozí slibovali skutečně objektivní zpravodajství, které se tam nikdy neobjevilo. Stal se z něj projekt založený na rozhovorech s osobnostmi nejen politické scény.

To ovšem nikoho neopravňuje, natož nějakého Velkého bratra, k jakékoliv cenzuře. Cenzuře, která je v naší Ústavě zakázána. Psal jsem o tom nedávno, již dnes si dovolují sociální sítě nás, čtenáře, drze informovat o tom, jaký máme mít názor, cenzurují i amerického prezidenta, cenzurují již při napsání jména Robinsona, zablokují vám váš profil, protože jste drze sdíleli odkaz na tohoto člověka. Ne, nehájíme gaunery, ale hájíme svobodu projevu a svobodu slova. Jsme dospělí jedinci a máme plné právo být terčem pravdivých i nepravdivých informací, pokud nás zajímají. Toto právo se nám snaží Evropská unie, po vzoru stalinistů z bývalého SSSR, upírat a vnucuje nám, co je ta jediná jejich správná pravda. Výsledkem bude pouhé šíření jednostranných dezinformací a lží, které ovšem budou mít tu správnou ochranu politbira Evropské unie.

Chraňme si svoji svobodu slova a projevu, nenechejme si líbit cenzuru, kterou nám tu zavádí.

Igor Chaun: Babiš je prostě Bureš. Děkuji vám, voliči a ...

ANO rostou volební preference

Žijeme v zemi, kde premiérem může být udavač českému gestapu, kterému z Hradu, bývalého sídla králů, hlasitě tleská bývalý komunista, taktéž vedený v seznamech STB. Přesto jim stoupají volební preference. Více jak 33% občanů této země velmi brzy zapomnělo na to, jak se komunisté chovali k jejich rodičům, prarodičům, příbuzným. Jistě, mnozí z nich byli sami komunisté a milovali je, vychovali nemorální a nečestné potomky, kteří poté vychovali další nemorální a nečestné potomky a ti dnes volí tyto české gestapáky.

Nikomu z nich nevadí, že české školství obsazuje nádherná místa v celosvětovém srovnání například kvality univerzit, za iránskými, indickými, pákistánskými, saudsko-arabskými univerzitami, nevadí jim, že již i arabský svět, paradoxně tolik odsuzovaný pro údajnou nevzdělanost, v kvalitě vzdělávání hravě předběhl naše univerzity.

Nikomu z nich nevadí, že české zdravotnictví pokulhává v kvalitě zdravotní péče, díky nedostatku moderních přístrojů a zařízení, ale i podprůměrností lékařů, protože ti průměrní a nadprůměrní dávno pracují v zahraničí, tedy zde zbytečně umírají tisíce lidí.

Nikomu z nich nevadí, že si nekoupíme tolik, co průměrný Němec, Rakušan, Holanďan, hlavně, když dostane nakládačku ten „demoblok“ a „kavárna“. To, že se mám stále hůře a hůře, mi nevadí.

Mnozí jsou nadšeni, jak jim rostou důchody, ale už jim nedocvakne, že tato vládní sebranka nezvyšuje razantním způsobem výši minimální mzdy tak, aby lidé za poctivou práci dostávali důstojnou mzdu, která by poté byla vyšší, zvýšily by se tak i odvody na důchody a důchodci by měli daleko větší důchody, kdyby tam Bureš nebyl a nedělal tuto antisociální politiku. Již vůbec jim nedocvakne, že z vyšší průměrné výše mzdy se také odveze více odvodů do zdravotnictví a mohlo by to tak i zabránit dalšímu odlivu mladých, kvalitních zdravotnických zaměstnanců.

Mnohým nevadí vůbec nic.

Amazon.com: Black lives Matter More than White Feelings Check ...

White lives matter

Když může být black, může být white, možná yellow, nebo all. Jenže to není to „správné“, terčem rasismu jsou údajně pouze „black“, ne white, yellow, all. Ne cikán, Róm, Vietnamec, Číňan, jiný Asiat, jenom „black“. Rasistický antirasismus, dokonalý oxymoron.

Rasistické hnutí, které likviduje sochy, vraždí a agresivně napadá jinobarevné občany, rabují, kradou, ponižují. Rasistické hnutí, které našlo oporu u radikálních levicových teroristických skupin. Hnutí, které si „rasismus“ vzalo pouze jako vějičku pro blbé. Rasismus nepatří do civilizované společnosti 21. století. Aby došlo k odstranění rasistických myšlenek a tendencí, rabování, vraždy, násilí, skutečně nestačí.

Mezitím zrušíme vysílání pohádek, které obsahují černé království, zrušíme cukrovinky, které jsou rasistické, jako je Indiánek, bílé držky budou těm „black lives matter“ olizovat jejich boty, zakážeme písničky, které obsahují něco, jako ta naše slavná – černý muž pod bičem otrokáře žil, zakážeme vyrábět černá auta?

Politiky si platíme od toho, aby nám zajistili bezpečí, právo, vymáhání povinností, ochránili naše majetky, svobody, práva. Ne od toho, aby tu podporovali takové rasistické hnutí, jako je Black lives matters. Na všech životech záleží.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.