14. 5. 2017 Kdo volí Babiše? Jenom nemorální (ne)člověk

Ať již na svět koukáme očima levicovýma, nebo pravicovýma, musíme se všichni dnes podivovat, jak ta naše těžce vybojovaná svoboda a demokracie pomalu dostává "za uši".

Prezidentem je opilec, který neudělá jediný krok rovně, naposledy málem, opět nalitý, jako carský důstojník, spadl ze schůdků letadla při vystupování - ZDE. To v tomto týdnu letěl obhajovat zájmy Babišovy mafie v Číně, nejvíce jeho podkmotra Kellnera. Letěl na sraz zemí, kde občané nemají co jíst, místo aby podporoval zájmy ČR a našich občanů v Evropě, nebo Americe.

Na místě ministra financí je člověk, který prokazatelně lže a lhal. Člověk, jehož minulost je spjatá s prokazatelným udáváním STB (tajná státní bezpečnost komunistického režimu) a byl kariérním členem KSČ (Komunistické strany Československa, která nechala povraždit desítky tisíc nevinných občanů této země, stačilo říct - svoboda), kterým svým udáváním pomáhal k této řízené likvidaci nevinných občanů. Člověk, který je prokazatelně napojen na podsvětí, stejně, jako prezident, i on si tyká s lidmi, jejichž "podnikání" je spjato s lobbingem pro různé vlivné skupiny, jako je Agrofert - Rittig, Janoušek, Mrázek (než se ho mafie zbavila). Již to samotné by stačilo k závěru, že pouze stejně nemorální a nečestný člověk, jako je Andrej Babiš, ho může volit. Kdo má v sobě kousek cti, slušnosti, morálky, hlas této straně nikdy nemůže dát.

Poslední dobou se navíc ukázalo, že Babiš měl okrást tuto zemi o stovky milionů na daních, nejen jako fyzická osoba, ale také, jako majitel společnosti Agrofert. Jakékoliv pokusy o zmatení, pomocí lží, mu nevychází. Ano, dluhopisy vydala vláda pravice, zákon byl ovšem přijat v 90. letech. Je tu ovšem jedno velké ALE. Podvod na krácení daní nebyl spáchán na základě tohoto zákona, ale na základě jiných zákonů, týkajících se přímo daní, tzv. daňových zákonů, které byly v platnosti vždy. Finanční správa, pod vedením kmotra Mafie v ČR Babiše, kterou nejdříve rozprášil, poté si do ní dosadil své mafiánské kamarády, odmítala tyto podvody vůbec prošetřovat. O legendárním pokusu o dotační podvod Čapí hnízdo již bylo napsáno hodně, nemá smysl se k němu vyjadřovat.

 

Asi nejhorší na celé jeho mafiánsko podnikatelské minulosti i současnosti je skutečnost, že za touto činností zůstávají některé, podivné, vraždy. Ať již Mrázkem počínaje, přes další lidi, kteří stáli nejdříve po jeho boku, následně proti němu. Tak to v mafiánském prostředí sice chodí, ale my tu chceme demokracii, svobodu, ne vládu mafie.

Nelze opomenou ani skutečnost, která tak nějak zapadá do ústraní. Je to jediný ministr financí na světě, kterému stát musel přidělit ochranku, protože mu vyhrožovala balkánská mafie, dle jeho vlastních slov. Kdo z vás se kdy dostal do situace, že mu vyhrožovala balkánská mafie? Mafie skutečně nevlastní strojírny, to snad je zřejmé naprosto každému. Není ovšem žádným tajemstvím, že stejné, mafiánské, metody užívají i jeho kamarádi - vyhrožují, i zabitím, všem odpůrcům Babiše. Ti se ovšem nenechávají zastrašit, ale stát, kupodivu s tímto mafiánem na ministerstvu, nekoná.

Shrňme si tedy typického voliče ANO:

byl udavač STB, byl, nebo je, komunista, podporuje podvody na daních, podporuje dotační podvody, nevadí mu vraždy oponentů, nevadí mu mafie.

Jenom nemorální (ne)člověk, může volit ANO a Babiše. Nebo ten typický volič je ukázkou cti a morálky v zemi?

Profesor T. G. Masaryk

Nesprávné je dělat rozdíl mezi mravností malou a velkou, že se politik v zájmu státu nemusí a nemá ohlížet na mravní předpisy. Věc se má ve skutečnosti tak, že člověk, který například lže a podvádí v životě politickém, lže a podvádí i v životě soukromém a naopak. Jen člověk slušný bude slušný vždy a ve všem.

Žaluje se na korupci. Dobrá, jen do ní. Ale nedejme se svést ke generalizaci. A nevěřme korupčníkům žalujícím na korupci.

Demokracie je zárukou míru, pro nás, i pro svět.

Masaryk