14. 2. 2021 Vydírání Německem, porušení mezinárodního práva

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře a zároveň vám přejeme krásného Valentýna.

Image result for konec teroru

Konec teroru?

Poslanecká Sněmovna neschválila další prodloužení abnormálních totalitních praktik ve formě nouzového stavu. Zatím to vypadá, že v blízké době nepůjde opět tuto totalitní praktiku obnovit. Ústavní právníci se shodují, že by se jednalo o zjevně neústavní krok, a protože totalitáři ve vládě si jsou vědomi toho, že by případné neústavní obnovení tohoto mimořádného prostředku, který má být využíván pouze v době, kdy by naše země byla napadena nepřítelem, v jiném případě nikoliv, vyvolalo lavinu trestních oznámení, které by již státní zástupci nemohli zametat pod koberec, jako tomu činí nyní.

Zároveň nás upozorňují, že, čistě z právního hlediska, by totalitáři mohli tento teror obnovit v době budoucí, za předpokladu naplnění určitých podmínek. Ne, není vyhráno, je přestávka, ve sportovní hantýrce. Ale přesto je to alespoň vítězství v jedné bitvě, nikoliv ve válce s totalitáři.

Co mě ale překvapilo, bylo opětovné jednání totalitní opozice, v čele s ODS, TOP 09, KDU-ČSL, STAN, Pirátů. Jejich pokus o handlování – vy dáte více peněz podnikatelům, my vám opět schválíme totalitu – je doslova zrůdnost. A čím zrůdnější jednání, tím více se odhalují a tím lépe umíme pochopit jejich snahy. Zcela evidentně nebyli ochotni podpořit totalitu ve formě NS kvůli této chřipečce. O zdraví totiž vůbec nejde, násobně více lidí umírá na jiné nemoci. Ale tato totalitní opozice byla ochotna vyměnit pár halířů pro jejich voliče za totalitu pro všechny. Jeden velký Emanuel Moravec. Díky Izraeli všichni víme, že žádný lock down ničemu nepomáhá, díky Švédsku a jiným zemím víme, že i bez lock downu je počet zemřelých menší, než s lock downem. Má to svoji logiku, nejvíce se nakazíte v zaměstnání, poté doma. Přesto tito opoziční totalitáři byli ochotni pokračovat v tomto nesmyslném koncentračním táboře, výměnou za brebendy pro své voliče. Není lepšího důkazu, než tohoto, že celá ta šaškárna z touto chřipečkou, je jenom jedna velká odporná totalitní politika. Navíc to ještě vypadá, že mnozí jejich hejtmani a hejtmanky požádají vládu o znovuzavedení tohoto nesmyslného teroru.

Na druhou stranu překvapila SPD s Okamurou v čele. Neměnné postoje, neměnný názor. Přes veškeré výhrady k jejich postojům, takto se chová člověk čestný, člověk, jehož jediným zájmem je svoboda. Velmi překvapivé zjištění. Odmítli cokoliv handlovat, odmítají NS (nouzový stav). Pokud budu vycházet z toho, že SPD je extremistická strana, tak toto je velmi nebezpečné, že extrémisté jsou jediní, co skutečně odmítají totalitu, která tu byla zavedena. Tohle jim „přihraje“ hodně voličů.

Image result for nacisté

Vydírání Německem

Ještě před rozhodováním o prodloužení nouzového stavu se nechalo Německo slyšet, od Seehofera, že pokud nebude prodloužen nouzový stav, označí naší zemi za zemi s mutací viru Covid. Po nepřijetí nouzového stavu k tomu Německo přistoupilo. V naší zemi byly tyto mutace před hlasováním v plném proudu, jako v Německu, Rakousku i jiných zemích. Nikde si nikdo nedovolil vydírat naše politiky tímto odporným způsobem a nikdo si nedovolil takto výrazně zasahovat do vnitřních záležitostí naší země. Němečtí politici si i díky šikaně, podobné v naší zemi, kterou tam zavedla dosud uznávaná paní Merkelová, rychle vzpomněli na to, jak před pár desítkami let jednali s občany jiných zemí, jako byli cikáni, Židé, Slované apod.

EU nečinně přihlíží bezprecedentnímu útoku na demokratické základy naší země ze strany našich západních sousedů, neodváží se je poslat ihned k soudu, neodváží se jim jejich minulost tvrdě připomenout.

Němci se pomocí vydírání snažili donutit naše politiky k nějakému rozhodnutí. To je z hlediska Evropské unie, ale i mezinárodního práva, nepřípustné. Navíc zrušili Schengenský prostor, který je nedílnou součástí našeho členství v EU. Porušují mezinárodní právo, své závazky a to, jako jediní. Žádný jiný členský stát EU nezakázal například přepravcům zboží, vstupovat na jeho území bez nějakých testů. Logicky, řidič vyleze leda na parkovišti, při vykládce, nakládce. Moc se s nikým nevybavuje, protože nemá na to čas.

Četl jsem na různých diskusích, že Němci mají právo chránit zdraví svých obyvatel. TO JE LEŽ. Nepřistupujte na tyto pseudoargumenty, polopravdy, lži. Nemají. Žádnou vládu o toto nikdy, nikde a nikdo nežádal. Navíc, pokud by to měla být pravda, nikoliv sprostá lež, tak by nejdříve zakázali prodávat tabákové výrobky a alkoholické výrobky, protože jsou příčinou několikanásobně větší úmrtnosti, než čínská chřipečka, a to bezprostřední.

Z jakého důvodu nezahájila Evropská komise řízení s Německem, včetně předání věci Evropskému soudu, pro tato porušení, je patrné. EU je Německý projekt, kdy Němci si mohou dělat, co chtějí, ale my musíme tupě poslouchat na slovo a nečinně přihlížet útokům Němců na náš stát, na naše občany, na naše právo, ale i na unijní právo. Jsme občané třetí kategorie, jako za Hitlera.

Image result for svoboda

O svobodě

Mezi lidmi panuje rozšíření mýtus, že prý tvoje svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého. To je ovšem lež. Jako věž. 🙂

Zkuste se nad tím sami zamyslet. Spousta z vás tuto lež užívá, aniž by chvíli přemýšlela, zda je to založené na pravdivém základě.

Začnu tím, co určitě naprostá většina z vás ani netušila. Za autora tohoto citátu je považován J. S. Mill, občas J. J. Rousseau. Je to FAKE, Hoax, Evropská komise by měla zasáhnout a vymazat na věky věků tuto lež o autorství z Googlu, FB apod., protože je nepravdivý, tak to totalitáři z EU chtějí, že? 🙂 Stejně by měla postupovat i u údajného citátu T. G. Masaryka – Nebát se a nekrást. Také on toto nikdy nepronesl.

V obou případech jsou citáty vytržené a překroucené z vět, které třeba profesor Masaryk použil, v našem případě se pravděpodobně jedná o Zechairacha Chafeeho, kde ovšem podstatou sdělení a změny podstaty myšlenky, svoboda projevu, nikoliv svoboda, jako taková.

Tento citát, který nemá autora, není pravdivý. Mnozí nad tím vůbec neuvažují. Kdyby byl, tak poté mi nechutnají syrečky, doslova mi je z jejich pachu na zvracení, proto by měla být moje svoboda tam, že vy si je nesmíte koupit, kvůli zápachu, který mi vadí. Stejné by to bylo u kouření na balkóně, opékání vuřtů, požívání potravin všeobecně apod. Extrémy, ale je to o té svobodě, ne?

Zkusím takovou malou vlastní definici o svobodě. Svoboda je život, který je omezen pouze jeho délkou. Ano, to je totiž skutečná absolutní svoboda. Nic ostatního již svobodou není. Nedělejme si tedy iluze, že žijeme ve svobodě, nebo svobodné společnosti. Žijeme ve společnosti, kde svobodu omezují společenské normy a zákony. A pokud jsme v této míře omezováni, poté žijeme v omezené míře svobody, kde pouze překročení hranic zákona je již projevem nesvobody a tam tedy „začíná“ ta svoboda vaše.

Image result for valentýn

Valentýn

I když chápu, že tento svátek se mnohým lidem nezamlouvá, já se za něj přimlouvám. Proč? Protože si myslím, že máme využít každé chvíle k tomu, abychom projevili milovanému člověku svoji náklonnost, vděk, lásku, city. Jistě, k tomu nepotřebujeme žádné svátky, ale ten svátek nám to alespoň připomíná. A jistě není nic špatného na tom, když koupíte kytičku své milované ženě, pohladíte ji, dáte ji pusu a dáte ji tak najevo, jak moc ji máte rádi. Platí to i naopak, při tomto svátku určitě. A to je také výhodou, že to je svátek, který neříká, že muž ženě by měl, ale člověk, který má někoho rád by měl. Tak snad jsem zaryté odpůrce tohoto svátku alespoň trochu obměkčil. Užijte si jej.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.