13. 8. 2017 Půjde Andrej Babiš „do tepláků“? Kdepak, je to PR kampaň Babiše.

10. 8. 2017 jsme byli informováni, že Policie požádala Sněmovnu o vydání dvou poslanců - Andreje Babiše a jeho nohsleda Jaroslava Faltýnka - k trestnímu stíhání. ZDE

Andrej s Jardou okamžitě zaútočili a označili dané vyšetřování Policie za poslední zoufalý pokus je zlikvidovat, v druhém případě, že s Čapím hnízdem nemají nic společného. Tak si připomeňme slova Andreje - Čapí hnízdo je můj nejlepší projekt - v dokumentárním filmu Víta Klusáka Matrix AB, v roce 2013 na svém Twitteru v roce 2013 psal jako své farmě. Soudruzi Babiš a Faltýnek mají krátkou paměť. 🙂 Podle údajů ve veřejném rejstříku byla společnost v době od 12. prosince 2005 do 15. února 2008 součástí holdingu Agrofert a. s., poté byla převedena na anonymní akcie, což umožnilo podat žádost o dotaci. Po vypršení dotační podmínky společnost Farma Čapí hnízdo, a. s., zanikla fúzí se společností IMOBA, a. s., jejímž jediným akcionářem je společnost SynBiol, a. s., vlastněná Andrejem Babišem.

Andrej zašel ještě dál. Začal šířit lži o tom, že byl obžalován, to nebyl, že o žádosti o vydání nebyla informována státní zástupkyně Bradáčová, to nebyla, protože případ nedozoruje, ale její podřízený státní zástupce byl informován a s postupem policejních orgánů musel souhlasit, začal se přirovnávat k obětem komunistických zločinů páchaných v 50. letech, kupodivu ten, jeho babička byla soudkyní z lidu a vášnivě tyto procesy vedla, včetně jeho matky.

Veškeré komentáře naši politologů, ale i politiků, vychází tak nějak záhadně, bez informačních podkladů, například údajná novinářka Lorencová, z ANO se podivuje nad tím, že by měl Andrej složit poslanecký mandát. Podivují se nad údajnou drzostí politiků jiných stran, vyzývat Andreje ke složení poslaneckého mandátu. Jestli to nebude tím, že samotný kodex Andreje a jeho firmy ANO, který si sám schválil a navrhl, to vyžaduje - IX. V případě přestupkového řízení či trestního stíhání proti své osobě, Reprezentant nebude využívat poslaneckou/senátorskou imunitu a požádá příslušný parlamentní výbor, aby neprodleně navrhl jeho vydání. Jedinou výjimku v tomto ohledu tvoří případné stíhání za politické projevy pronesené na půdě Parlamentu ČR. ZDE Ale snad nechcete, aby nemorální komunista a udavač STB dodržoval nějaký "morální kodex", natož jeho vlastní. 🙂

Je to PR kampaň samotného Babiše

Nikdo z politologů, ani politiků, si ovšem nevšiml, že se jedná o PR kampaň samotného Babiše, která byla skvěle načasována, aby mohl své "ovečky" častovat 50. léty, politickými procesy, stíhání těsně před volbami, policejním státem apod.

Přitom si stačí dát dohromady zatím kusé informace, které dostáváme.

1. trestní oznámení bylo podáno v roce 2015. Po stížnosti na státního zástupce, který vykonává dozor nad prošetřením, se spisový materiál dostal do rukou Vrchní státní zástupkyně Bradáčové. Ta konstatovala, že ze strany Andreje dochází k nespolupráci a zdržování vyšetřování. Nikoliv ze strany policie, nebo státního zastupitelství. Andrej zcela účelově zdržoval vyšetřování natolik, aby se výsledky dostávaly na povrch až právě těsně před volbami. Tuto zdržovací taktiku mu poradil PR tým, protože dřívější termín by nemohl spojit s účelovostí.

2. Šéf sněmovní vyšetřovací komise k únikům dat z policejních spisů, poslanec Plíšek z TOP 09, uvedl, že Pelikán (další nohsled z ANO), úmyslně zdržuje vyšetřování, protože odmítá zbavit mlčenlivosti státní zástupce. ZDE Případ se sice týká jiné kauzy, ale postup je zcela shodný.

3. Ve svém PR vystoupení označil daný postup za shodný s 50. léty, kdy komunisté, Lidové soudy, kterým předsedala jeho babička, nechávali vraždit nevinné lidi, nebo je posílali do komunistických koncentráků a pracovních táborů. On, komunista a udavač STB ví naprosto přesně, že dnešní postup policejních orgánů je nepolitický.

4. Ve svém PR vystoupení označil politické konkurenty - bývalé hejtmany Rátha (ČSSD) a Bendla (ODS), za ty, co mu prý dotace kontrolovali. Lež, jako věž. Podle PR instrukcí tak využil předem připravené PR kampaně k tomu, aby mohl křivě obvinit politickou konkurenci. Dotace totiž kontroluje převážně Finanční správa, nebo úřad, který dotaci poskytl. ZDE Co se týká krajských úředníků, tito se s nástupem nových hejtmanů nemění, ale zůstávají ve svých pozicích, bez ohledu na to, kdo vyhrál volby. Ani jeden z kontrolních orgánů nekontroluje vlastnickou strukturu, ale pouze a jenom daňové doklady a zda je výsledek dané stavby shodný s žádostí o dotaci.

5. Andrej umně manipuluje s fakty, například na svém FB profilu uvádí - 23.7. 2017 jsem byl na výslechu a na můj dotaz ohledně mého postavení mi policista odpověděl, že jsem v teto pseudokauze svědek! - V postavení svědka je v přípravném řízení každý, kdo je předvolán. V postavení obviněného, nebo obžalovaného je teprve poté, co je obviněn, nebo obžalován, což Andrej ani nyní není. 🙂

6. Andrej se snaží hrát vabank, proto dělá ze svých "ovčanů" totální blbce. Na svém FB profilu píše - Jde jenom o politický boj, nikoli o korupční skandál, jak se z toho někdo snaží dělat. Je to poslední zoufalý pokus zkorumpovaného systému mě zlikvidovat a dlouhodobě plánovanou akcí mě kriminalizovat a zabránit mi kandidovat ve volbách v říjnu 2017. - Všichni, i ti, co se nevyznají v trestním řízení, ví, že nyní je pouze žádost o vydání, nikdo nikdy nestihne, do 2 měsíců, odsoudit udavače STB Babiše, natož pravomocně, tedy nikdo nemůže zabránit jeho kandidatuře ve volbách, kde je vyžadována trestní bezúhonnost. Opět lže. Všichni víme, že "případ" Nagyová, ani po téměř 4 letech nemá pravomocný rozsudek. 🙂

7. Za vše může Kalousek - jak uvedl Andrej, že se spojil s ČSSD a tuto kampaň na něj připravil. Faktem je, že podvodník Andrej si byl vědom, že spáchal dotační podvod, díky trestnímu oznámení museli policisté toto šetřit, díky "neprůstřelným" argumentům v daném trestním oznámení, museli požádat o vydání Andreje a Jardy k trestnímu stíhání. Bylo mu jasné, že toto mu již, nejpravděpodobněji, neprojde, proto využil všech možností, jak "využít" spravedlnost v naší zemi, ku svému prospěchu a označit ji za "nespravedlnost, hodné 50. let minulého století".

Zcela účelovým zdržováním vyšetřování tak Babiš docílil toho, že k žádosti o jeho vydání došlo 2 měsíce před volbami. Přidal se k němu i Miloš Zeman. Začal obviňovat vyšetřovatele, přirovnal je k masovým komunistickým vrahům, obvinil je z politického procesu apod. Ale podívejme se do minulosti, není to tak dávno.

Policejní převrat, jak je tehdy nazval premiér Nečas, se uskutečnil taktéž v době před volbami, psal se rok 2013 a do voleb zbývalo 10 měsíců ZDE. Ale vzpomeňme si i na jinou kauzu, ve které byl tehdejší premiér z ČSSD Jiří Paroubek, několik dnů před volbami, v tzv. Kubicově zprávě označen za pedofila, zneužívajícího malá děvčata. ZDE Především kauza vlády Petra Nečase vynesla tehdy do politiky právě Anrejovu firmu ANO. To ovšem o policejním státě nemluvil, ba naopak, použil tento případ ve své kampani, aby se vyhoupl do Sněmovny. Dnes, v souladu s PR agenturou, která mu připravuje permanentní kampaň, křičí o "načasování" kauzy. 🙂 Kdyby měly orgány činné v trestním řízení konat pouze mimo volby, nebudou konat vůbec, protože volby máme prakticky neustále - Senátní, senátorské, krajské, obecní, europarlamentní, prezidentské apod.

Ze všech, dosud známých, informací je patrné, že se jedná o připravenou PR kampaň týmu Andreje před volbami. Kdysi Miloš označil voliče, ze 70% za debilní (v součtu všech, kteří jsou, podle něj, alkoholici, blbci, idioti apod.), což je, bohužel, pravdou. Proto má Andrej tolik příznivců. Jenom nás překvapuje, že "političtí komentátoři" tuto zcela průhlednou PR kampaň nerozpoznali.

T. G. Masaryk 

Nesprávné je dělat rozdíl mezi mravností malou a velkou, že se politik v zájmu státu nemusí a nemá ohlížet na mravní předpisy. Věc se má ve skutečnosti tak, že člověk, který například lže a podvádí v životě politickém, lže a podvádí i v životě soukromém a naopak. Jen člověk slušný bude slušný vždy a ve všem. 

Finančně podpořeno www.akcnidomacnost.cz