13. 6. 2021 Vlády přiznaly, že vakcíny jsou smrtící

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Vylodění v Normandii v roce 1944: Neuvěřitelné fotografie putující časem |  Blesk.cz

Víte, co se stalo dnes přesně před 77 lety? - Návrat k minulému komentáři

6. 6. 1944, tehdy bylo úterý, došlo k operaci Overlord. Největší nepozemské operaci do té doby. Spojenecká vojska Velké Británie, USA, Kanady a mnohých dalších zemí se vylodili v Normandii a zahájili konečnou fázi likvidace nacistického režimu v Německu. Do té doby, ale i dnes, věc naprosto nevídaná. Statisíce vojáků spojeneckých vojsk, vyloďujících se v mračnech kulek, které na ně nacističtí tyrani vystříleli, jako mravenci postupovali vpřed. Hned na plážích v Normandii jich zemřely tisíce. Tisíce hrdinů, kteří přijeli ze zaoceánu zachránit Evropu.

Návrat k tomuto komentáři – je naprosto nepochopitelné, že se žádné významné médium k tomuto datu a výročí nevyjádřilo, nezveřejnilo jediný článek o těchto hrdinech, nevzpomínalo na takto významnou akci. Jediné vysvětlení je, že se totalitní EU, kooperující s totalitáři celého světa, jako je Rusko, Čína, Irán, Palestina, rozhodla takovéto významné historické milníky vymazat z naší paměti. Jiné vysvětlení nenacházím.

Očkování - co tvrdí odpůrci a jak je to s ním ve skutečnosti - Novinky.cz

Smrtící vakcíny

Asi se shodneme, že vakcinace proti čínské chřipce má být dobrovolná a nemáme hodnotit důvody, proč se někdo hodlá, nebo nehodlá, nechat vakcinovat.

Už se zcela jistě neshodneme, tedy ne se všemi, na tom, zda jsou vakcíny bezpečné, jak tvrdí lháři, kolem této vakcinační lobby. Ale jistě se shodneme na tom, že tyto vakcíny, které i EU schválila podmíněně, jako experimentální, jsou experimentem na lidech, kteří absolutně nemohou tušit, co jim v těle způsobí. Proč se na tom jistě shodneme? Protože protistrana na toto nemá argument, že by tomu tak nebylo a rozumný člověk prostě nelže. Ale hledejte rozum mezi tzv „odborníky“, kteří lžou, jenom otevřou hubu.

Státy EU přiznaly, že vakcíny jsou smrtelné. Sice zatím tvrdí, že pouze v okruhu několika milionů lidí, proto také zavedly, že vakcínami určitého typu – Johnson & Johnson apod se budou aplikovat pouze generaci +65 roků. To skoro po půl roce vakcinace, kdy je pohodlně aplikovaly i lidem mladším.

Neustále čteme o tom, jak je vakcinace přínosná, ale také neustálé výsledky dalších a dalších výzkumů, jako je ten jeden z posledních, že „kombinace“ vakcín je dobrá. Jenže to potvrzuje to samé, co tu neustále píšeme, jedná se o „experimentální“ vakcíny, léčbu, se kterou by měl člověk předem souhlasit, včetně toho, že zemře, protože to je experiment. Vlády totalitní EU vám toto tají, nejen vlády, ale veškerá média v zemi. Chcete být součástí experimentální léčby? Nic proti tomu, ale ještě před rokem to bývalo u lidí, kteří neměli žádnou šanci nějakou nemoc překonat, s dosud schválenými léky, proto se „dobrovolně“ stali součástí experimentální léčby, která jim mohla život zkrátit, ale i prodloužit, předem věděli, že tzv. „mohou jít na smrt“, ale také si zajistit delší dobu dožití. Právě proto EXPERIMENTÁLNÍ. To ovšem není případ Mengeleho vakcín, kdy jsme nuceni se danému experimentu prakticky podřídit, pokud nechcete prakticky skončit, jako Židé v německých koncentrácích. Nepodřídíte se tomu experimentu – nebudete moci cestovat bez omezování, apod.

Zažili jsme leccos, ale aby vlády přiznaly, že se jedná o experiment, který v případě očkování vakcínou Johnson …. prakticky zajišťuje vaši smrt, to tu nebylo od dob Mengeleho. Najednou totiž ty Mengeleho vakcíny nejsou bezpečné, jak tvrdí kvazi odborníci, ale jsou doslova nebezpečné, zajistí vám smrt, ne každému, ale mnohým. I vyjádření prof. Prymuly, ze soboty, prokazuje, že se jedná o smrtící vakcíny, které vám způsobují „krevní sraženinu“, která způsobuje, pokud se dostane do plic, plicní embolii, do srdce, infarkt, do mozku, mozkovou příhodu, nebo přímo mrtvici, jak se tomu lidově říká. Takže výsledkem je, v plicích – téměř jistá smrt, v srdci – téměř jistá smrt, v mozku – když ne smrt, tak ochrnutí, doživotní důsledky, za které, díky tomu, že jste s vakcinací souhlasili, nenese odpovědnost ani stát, ani výrobce. A to jsou tisíce případů. Prof. Prymula dokonce lže, pokud tvrdí, že se neevidují případy úmrtí na tyto Mengeleho vakcíny, protože to je stále a pořád experimentální léčba, tudíž se evidují, ale „mocní“ je odmítají zveřejnit, aby nevznikla panika a miliony lidí tuto experimentální vakcinaci neodmítly.

Vražda za bílého dne. Tak by se dal tento experiment nazvat. S jistou dávkou určitosti lze uvést, že těmto Mengeleho vakcínám podlehly statisíce lidí. Proto se výsledky tohoto experimentu tají, jak vlastně říká prof. Prymula. Čím více obětí, tím lépe pro společnost, protože oběti jsou především z řad seniorů, čímž státy ušetří na vyplácení důchodů. Proč seniorů? Protože mají nejnižší imunitu, téměř žádné vakcíny na ně z více, jak 30% nefungují, je to prostě projev stáří. Tak proč je neoddělat formou embólií a krevních sraženin, že?

A závěrem, ne, nejsem odpůrce vakcín, ale těch prověřených, které za sebou mají řádné klinické studie o možných dlouhodobých důsledcích.

Populismus (ilustrační foto). | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Před volbami žádné zázraky nečekejme

Blíží se nám volby do Poslanecké sněmovny, takže nám snaha o nějakou reálnou politiku vyšuměla do ztracena. Nyní je Sněmovna zaplavena spousty populistickými návrhy, od zmrazení platů soudců, státních zaměstnanců, po zvýšení důchodů. Proč populistické. Protože po nich velká část národa volá. Vox populi, vox dei. Ta část národa, která si neuvědomuje, že v politice mají být ti nejlepší z nás, proto by jim měla patřit dobrá odměna, zdarma to nikdo dělat nebude. Proč? Protože s tou prací má docela velké výdaje, ať již se jedná o výdaje na bydlení v Praze, oblečení, nějaké společenské setkávání, kam prostě patří káva, minerálka, chlebíček, zákusek a to prostě stojí docela dost peněz, pokud jich je hodně a ono jich hodně je. V jednom obleku nemůžete celý týden chodit, nebo sedět ve Sněmovně, natož v jedné košili. Jistě, v montérkách se to dá přežít, ale politici v montérkách nechodí. Těch důvodů je moc. Místo toho, abychom do poltických funkcí volili ty nejlepší z nás, posíláme tam snad ty absolutně nejhorší.

Ať se zeptáte jakéhokoliv politika na cokoliv, co byste chtěli vědět, odpoví vám neurčitě, naučenými poučkami, svůj osobní názor velmi nerad sdělí, to jsou čestné výjimky, ale vždy vám odpoví stejně, jako ti před ním. Vy se vlastně nic nového nedovíte, takto to je u nás od revoluce v roce 1989. Je to stejné, jako před rokem 1989 poslouchat ty komunistické zrůdy.

Jedni říkají – teď se musí zvýšit daně – proč? Na to odpověď nedostanete, nebo tu klasickou, že musí zvýšit příjmy do státního rozpočtu. Na odpověď, že to lze zajistit i jinak, vám již neodpoví, pořád pojedou tu svoji 30 let stejnou, ohranou, písničku. Je to stejné, jako když si koupíte telefon a ten používáte 30 let, protože je pro vás dobrý, ale už neumíte uznat, že ty novější mají lepší funkce, jsou rychlejší, mají lepší fotoaparát, možná pro vás hůře ovladatelné, ale pořád jsou lepší a výkonnější.

Takto to máte s celou naší politikou. 30 let stále stejné recepty, které naši zemi přivedly na úroveň skanzenu. Neschopnost akceptovat nové věci, impulsy, možnosti je právě to, čím se odlišujeme od USA, kde i prezidenti v seniorském věku dokáží tyto nové impulsy využít ku prospěchu celé země. Ne oni sami, ale mají kolem sebe tým lidí, kteří toto dokáží využívat a ty úspěchy jsou poté připsány na účet americké administrativy. Jenom u nás čučíme, jako tele na vrata a pořád se plácáme v tom rybníku se shnilou vodou, místo toho, abychom vystrčili čumák a skočili do toho rybníku vedle, který je plný nové čisté vody. Ale politici jsou odrazem svých voličů.

Kvalitní lidi do politiky nedostanete. Proč? No, tak se podívejte na diskuse, jak jsou okamžitě „semleti“, podívejte se na úplatné novináře, mezi nimi najdete pouze jednotlivce, kteří se uplatit nenechají a snaží se novinařinu dělat dobře. Ti ovšem nejsou v těch největších novinách, nebo internetových portálech. Přiznám se, že neznám jediného dobrého, neúplatného, novináře. A teď si představte, že vstoupíte do politiky, jste úspěšný člověk a snažíte se udělat změnu, to nejsou kosmetické změny, ale musí být systémové, říkáme jim reformy, ale to reformy nejsou, jsou to systémové změny k lepšímu.

Takto narazíte úplně všude, poté přijde úplatný novinář ze Seznamu, Novinek, Aktuálně, který na vás vytáhne, že jste před 30-40 lety jezdil na motorce bez papírů, nebo jinou blbost, jak by se dnes řeklo, mladickou nerozvážnost. A už je peklo, váš osobní život je v troskách, neumíme respektovat, že mladí lidé dělají hlouposti, neumíme se k lidem chovat tak, že za vážné jednání považujeme až to, co se stane za 30 rokem jejich věku, protože do té doby mají mladí lidé mít právo dělat hlouposti a prostě si mládí užívat plnými doušky. Podívejte se do USA, tam si tohle ani nikdo nedovolí, respektuje se mládí a s tím spojené prohřešky. Nikdo je na vás netahá.

Ve své podstatě jsme národem neuvěřitelně zlých lidí, kteří dokáží jenom ničit, prakticky neumíme nic budovat. Někdo řekne, potřebujeme vůdců, ne pánů, ale vůdců, když se takový najde, je okamžitě, pomocí lží, dehonestován a jeho lidská důstojnost je neprávem snížena na minimum. Být politikem v ČR je pouze pro psychopaty, proto v ní nejsou ti nejlepší. Kdyby byli, nebudeme neustále odkázáni na 30 let staré, prošlé a neúčinné recepty těch psychopatů, kteří neumí vůbec nic, ale ani nikdy nic neuměli. Můžeme si za to sami.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.