12. 9. 2021 Nepotřebujeme armádu, korupční kauzy Pirátů a STAN, stížnost na ČT

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Česká armáda se obává 3. světové války. Zatím probíhají přípravy myslí a  technologií, píše v oficiálním dokumentu - Mix24.cz

Nepotřebujeme armádu

Třeskutá to věta, co? Ale zkuste se nad tím sami zamyslet. Skutečně tento drahý špás potřebujeme? Podívejte se kolem nás, na bezpečnostní výzvy, kterým svět čelí, možným útokům. Co vidíte? Já vidím členské státy NATO v celém našem okolí – sever – východ – jih – západ – jsme jimi obklopeni. Polsko, Slovensko, Rakousko, Německo. Opravdu se někdo domnívá, že by nás v takové situaci někdo napadl? Ne, nenapadl. Již z toho pohledu armádu skutečně nepotřebujeme. Bezpečnostní výzvy jsou především v oblasti kyber, tedy skrze počítače, sotware, hardware, těm se dokážeme ubránit prostým najmutím nejlepších hackerů světa, nebo jenom Evropy, abychom jim dokázali čelit. Otázku vnitřní bezpečnosti řeší Policie, která je jedna z nejpočetnějších v poměru na 100 t obyvatel na světě. To, že je nevidíte, to, že jejich práce neodpovídá jejich počtu, je výsledkem špatného vedení této bezpečnostní složky. To, že je vidíte jenom lámat ruce, krky, lidem, kteří odmítají nezákonná a protiústavní vládní nařízení, je výsledkem špatného vedení této bezpečnostní složky a zásadního nepochopení jejich fungování. Policie tu není pro to, aby vynucovala nezákonná opatření, nebo bránila diktátory a teroristy, jako tomu je dosud. Bezpečnostní složky tu mají sloužit k zajištění bezpečnosti občanů. Dovedete si představit, že zrušíme předraženou armádu a místo toho zajistíme povinný 14 denní kurz obrany u Policie pro každého občana této země jednou za 3-5 let? Místo neschopné armády můžeme vycvičit schopné občany k případnému boji s nepřítelem, který sice nehrozí, ale never say never (nikdy neříkej nikdy). Muži, ženy, jednou za čas, půjdou na 14 dnů cvičit k Policii.

Další variantou je si za zajištění kolektivní bezpečnosti prostě a jednoduše více platit, protože již dnes si za to platíme, tak si jenom připlatíme. To je ale cesta poněkud podivná, protože se musíte spolehnout na někoho cizího, místo na vlastní občanstvo.

Umíte si to představit? Jistě se najde mnoho odpůrců těchto možností, především budou tvrdit, že se nemůžeme chovat „vyčůraně“, ale to se chovat skutečně můžeme. Jsme jenom pěšákem na šachovnici mocných, nemáme už žádnou ekonomickou, ani politickou sílu, jako tomu bylo za 1. Republiky. Přišli jsme o zbytky svéprávnosti. Co takto jít a prostě si to vše vzít zpět? Všechny sousední státy jsou v NATO dobrovolně, proč bychom tam měli být my a proč bychom vůbec měli mít armádu, pokud je naprosto k ničemu, jsou to vyhozené peníze, které dnes potřebujeme, k nápravě těch totalitních zločinů současné vlády. Na obranu přitom nesmyslně vydáváme přes 80 miliard. K čemu nám jsou obrněné transportéry, vrtulníky, tanky, děla, když je nikdy nepoužijeme, protože bezpečnostní hrozby jsou úplně někde jinde, než „polní“ válka?

Zkuste se nad tím zamyslet.

U voleb pozor na úspory. Program Pirátů a STAN šalamounsky obsahuje cestu  ke zdanění úspor běžných střadatelů zavedením záporného úroku z nich |  Kurzy.cz

Zlodějiny Pirátů a STAN

Vydávají se za etalon čistoty, bojovníky s korupcí, úspěšné hospodáře. To je ovšem FAKE. Ve skutečnosti se jedná o nejzkorumpovanější politickou sestavu naší celé historie. Kde se nejvíce krade? V Obcích, ve městech, kde převládají oni. Podívejte se kolem sebe, co obec postavila a kolik to stálo. Neříkejte, že jste si nikdy nepoložili otázku, proč ten zimní stadionek pro 200 lidí stál to, co polovina O2 arény v Praze? Proč stojí předělání šaten na fotbalovém hřišti 300 milionů, když jsou velké, jako obyčejný rodinný dům? To je 10x10 m většinou. Co je na té kašně za 50 milionů? Metr zámkové dlažby stojí 300 Kč, proč ten chodník, co má 100 metrů, stál 60 milionů? Ano, to jsou oni, to jsou ti korupčníci, zločinci, zloději.

Jenom v Praze Piráti rozkradli několik miliard – Dopravní podniky, podivný Institut sloužící pro jejich vysloužilé politiky, co ročně stojí téměř 100 milionů, miliardy za „sekání trávy“, která se nikde neseče, předražené zakázky. Rakušan ze STAN doslova vytuneloval Kolín, nebýt Ministerstva financí, které vyplatilo půjčku od Komerční banky, Kolín by šel do faktického bankrotu, tedy nucené správy a přestal by existovat. Liberecký kraj je podle výroku Vrchního soudu ve správě Martina Půty (občas STAN, občas SLB – Starostové pro liberecký kraj), v rukou organizované zločinecké skupiny, ve které je tento korupčník a zloděj šéfem. To už vám neřeknou, že Vrchní soud doslova smetl zprošťující rozsudek nižšího soudu, opět uplacený těmi gaunery, a nařídil nové projednání, kde nařídil nižšímu soudu překvalifikovat skutek na skutek organizované mafiánské skupiny, pod vedením STAN.

Doslova oblbují své voliče tím, jak jim vyřeší jejich bytovou situaci. Praha, jako město, má 4.000 volných bytů, bylo by jich o 1.000 více, kdyby si je nepřidělili s regulovaným nájmem – Hřib, Ferjenčík, Richterová, Rakušan a dalších 1.000 „nadlidí“, kteří mají několikasettisícové příjmy. To jste nevěděli, že si přidělili obecní byty s regulovaným nájmem? A co jste od těch gaunerů čekali? Jinak – trh a ceny na trhu ovlivňuje zákon poptávky a nabídky. Proto 4.000 volných bytů v Praze pro až 160.000 občanů Prahy, kteří dnes hledají úkryt na ubytovnách apod., tj. 12% obyvatel Prahy, pro tyto občany neuvolní. Nabídka je nižší, než poptávka, díky tomuto kroku, který jde „na ruku“ developerům a handlířům s lidskou chudobou, proto je bydlení pro mladé rodiny nedostupné. 160.000 lidí je 1,6 násobek Hradce Králové, krajského města. Na jedné straně slibují řešení bytové situace pro mladé rodiny, na straně druhé kupčí s obecními byty. Piráti a STAN.

Je podivuhodné, že Policie v těchto případech, zcela zjevné korupce a zločinů, nekoná. Proč není Rakušan ve vazbě? Proč není Hřib ve vazbě, když do vazby poslali tehdejší milenku předsedy vlády Nečase za pár tisíc krácených na darovací dani?

Další korupční kauzou Pirátů je ve spolupráci s JCDecaux, společnost, která zajišťuje obsluhu a provoz zastávek pro MHD, včetně reklamy, která je na nich umístěná. Piráti se rozhodli rozkrádat obecní majetek. Neprůhledná výběrová řízení, kávovary v hodnotě zánovního BMW, přidělování obecních bytů pirátským a STAN kámošům a to už se vůbec nezmiňujeme o tom, jak provádí opravy silnic, prostřednictvím obecní firmy TSK Praha, kde se kradou další miliardy.

Česká televize | SOVZ

Česká televize porušuje zákon

Česká televize porušuje zákon a povinnost nás informovat v objektivním zpravodajství a publicistice, protože se v předvolební době rozhodla neposkytnout všem politickým subjektům, kandidujícím do Sněmovny Parlamentu ČR v říjnových volbách stejný prostor pro prezentaci. Svévolně, rozhodnutím kariérního komunisty Dvořáka, toho času ředitele České televize, se rozhodla poskytnou několikanásobně větší prostor pouhým 7 politickým subjektům kandidujícím do Poslanecké Sněmovny, podle výsledků průzkumů osobně Dvořákem najaté spřízněné společnosti, v počtu 7 subjektů z celého spektra kandidujících stran a hnutí. Toto rozhodnutí je v přímém rozporu s povinností veřejnoprávních médií poskytovat před volbami stejný mediální prostor všem kandidujícím stranám, aby nemohlo docházet k ovlivnění výsledků voleb. Česká televize zcela účelově snížila počet stran, kterým umožní diskusi v publicistických pořadech z 10 na 7, aby tak „vyšachovala“ z možnosti propagovat svůj volební program menší strany, které za sebou nemají značný finanční kapitál, zřejmě z důvodu úplatků pro ředitele České televize. Odmítáme tyto mnohaleté machinace a ovlivňování výsledků voleb ze strany České televize, jejího ředitele Dvořáka, za účelem „dosazení“ těch správných stran do našeho Parlamentu. V diskusích je zcela možné, aby byl pozván zástupce 1-2 parlamentních stran a zbytek zástupci neparlamentních stran tak, aby byla zajištěna pluralita názorů a shodný časový prostor pro medializaci politických programů kandidujících stran. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli podat stížnost k Radě pro rozhlasové a televizní vysílání a žádáme vás o připojení podpisu k této stížnosti, kdy požadujeme, aby všechny politické subjekty, které kandidují v letošních volbách do Sněmovny Parlamentu ČR dostaly stejný prostor ve veřejnoprávních médiích, jako je Česká televize, podle zákona. Dále žádáme odvolání ředitele Dvořáka z funkce ředitele České televize.

Proto vás asi poprvé o něco žádáme. Dejte vědět všem svým známým, že i vy máte zájem znát volební programy všech kandidujících stran, ne jenom těch, které si předem zvolí Česká televize a také vás žádáme, pokud máte tento zájem, o připojení podpisu k naší Petici - ZDE

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.