12. 4. 2020 Zdecimovali jste tuto zemi hůř, než nacisté a komunisté dohromady

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Nacisté a komunisté vstoupili do války jako spojenci. Partnerství ...

Tuto zemi jste zdecimovali více, jak nacisté s komunisty dohromady

A ještě tomu tleskáte. Kvůli novému typu chřipky. Až se budete ptát, proč není na důchody, na zdravotnictví, kde již nyní chybí 60.000.000.000 Kč, proč nejsou peníze na sociální služby, tak se podívejte na tu vaši roušku a na to, s čím jste souhlasili.

A teď si sami odpovězte, zavíralo se vše, když:

  • nemocných pramálo

  • mrtvých – 0

Jakou logiku asi má, dnes, kdy nemocných jsou tisíce, mrtvých za chvíli 2 stovky, najednou rušit zákazy prodejů, pokud ty zákazy neměly být projevem totality, projevem zneužití moci, projevem nadřazenosti, ale měly snad někoho chránit? Odpovídejte si sami.

Jaký je rozdíl jít do hypermarketu, hobbymarketu, nebo nejít ke kadeřnici, které nesmí mít otevřeno?

Podívejte se na televizní pořady, sedí tam nesmyslně orouškovaní moderátoři, několik metrů od kamer, kameramanů a dalších pracovníků, přitom na obličejích nesmyslné divadelní roušky.

Je to trapné divadlo, fraška, jehož výsledkem je totální zdecimování naší země, naší ekonomiky, kdy lidské tragédie budou záhy v tisících případech pokračovat, protože když jste na dně, velké procento lidí si s tím neumí poradit a sáhne k sebepoškozování. Doufám, že si to vezmete na svědomí, když jste toto připustili. Nebýt zákazů a totalitních nařízení, v této zemi by možná bylo 30.000 nakažených, 200 zemřelých, ale ostatní by žili ve svobodě. I chřipka zabije stejné množství populace, nikdy z ní nikdo takto nevyšiloval.

Michal Kučera on Twitter: "Včera do našeho Domova pro seniory ...

Armáda rozváží perníčky z Penam, naše demokracie je přímo ohrožena

Pamatujete si ještě na tu šaškárnu, co státní zástupci s tím Šlechtou předváděli na Úřadu vlády kvůli nezdaněným kabelkám? Vazba stíhala vazbu, dosud žádné vážné provinění nebylo prokázáno, natož takové, za které by to vazební stíhání bylo opodstatněné.

Nyní sledujeme on-line, jak Armáda ČR rozváží balíčky pro Andreje Babiše po Domovech seniorů, ve kterých nejsou roušky, respirátory, testy na CONVID-19, ale perníčky z holdingu soudruha Babiše. Když opomeneme neuvěřitelné finanční prostředky, které jsou takto rozkrádány holdingem soudruha Babiše, které jdou do milionů, tak je nutné se ptát, zda zneužití Armády ČR k soukromým politickým aktivitám jednoho korporátního fašisty je ještě ochranou demokracie a svobody v naší zemi, nebo to již je přímé ohrožení demokracie a svobody v naší zemi, které by mělo znamenat aktivaci čl. 23. Listiny základních práv a svobod občana a zahájit i ozbrojený boj s těmito korporátními fašisty, podporovanými Armádou ČR, k obraně demokracie a svobody v naší zemi. Nejedná se pouze o jeden krok, který tato vláda učinila, jedná se o více, po sobě jdoucích, pokusů o ukončení demokratického vývoje v naší zemi.

Armáda ČR má být apolitická, její povinností je obrana naší země před vnějším, i vnitřním nepřítelem, u něhož jeho kroky vedou k odstranění demokratických principů v naší zemi. Tito korporátní fašisté již zrušili i jedny volby, což je základní princip demokracie v naší zemi. Nouzový stav byl vyhlášen v rozporu se zákony, kroky, které vláda přijala, byly taktéž v rozporu se zákonem. Je to prostý nástup totality, nového Hitlera k moci. Toto nesmíme dopustit. Braňme naši zemi před těmito diktátory!

(nadále se zjišťuje, zda tato informace, kterou sdělil člen TOP 09 je pravdivá, či nikoliv, informace jsou dosti zmatené)

Tradiční velikonoční výprask si zdaleka neužíváme tak, jak se zdá ...

Jaké budou Velikonoce?

No, mnozí se již radovali, že nebudou žádné, doma se napijí, leckteří opijí, nacpou se jehněčím (to je pokus o vtip, protože u nás se tradice nedodržují, ale jehněčí neodmyslitelně patří na velikonoční stůl), tedy spíše vepřovým řízkem, k němu bramborový salát a bude klid. Ale ono to v mnoha koutech naší země takové nebude. Bude se opět koledovat, zákazy, nezákazy, lidé si v mnohých koutech nenechají sebrat to jediné, co mají, svobodu a radost ze života.

Diktátoři a jejich pohunci budou zase šílet, sociální sítě budou opět plné těch, co nedodržují totalitní nařízení, v minulosti se takto angažovala televize, noviny, nazývali nás máničkami, rozvraceči socialistického systému, feťáky apod. Zítra ovšem budou vesnice plné dětí, jejich tatínků, co budou koledovat. Nejen vesnice, ale i zahrádkářské kolonie, malé obce apod.

Führer bude zase řinčet z televize, že to tak nemůže nechat, protože když bude pár milionů lidí koledovat, tak zase na tu novou chřipku onemocní 400 lidí. Bude chtít zavírat vše, za halasného pištění jeho pohunků, kterých je přes 50%, žádajících po nás tresty nejvyšší, jako v 50. letech minulého století. Ta historie je pořád stejná a pořád se opakuje.

Tak si nenechte Velikonoce ničím zkazit a běžte v klidu koledovat. Ta lidská radost za to stojí. Nenechme se strašit, zaživa pohřbívat v kobkách. Buďme rozumní, pomáhejme našim příbuzným, známým, ale nenechejme si diktovat, co je prý pro nás to nejlepší a nařizovat, co máme dělat.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.