12. 3. 2017 Bimbo se rozhodl umřít v sesli prezidenta

V pátek 10. 3. Bimbo oznámil svoji další kandidaturu na prezidenta. Toto neočekávané rozhodnutí, o kterém snad nepochyboval nikdo ze strany jeho příznivců, ale i odpůrců, bylo zahaleno, do rádoby roušky tajemnosti.

Nejdříve si Bimbo, den předem, pozval ty rovnější, mezi rovnými, a těm, se svatozáří nad hlavou oznámil - Jdu opět do toho. Skupina pozvaných fašistů, stbáků, komunistů a jiného, jinde zavrženíhodného, společenského odpadu jásala, jako o závod. Prý spolu vysosali 20 demižonů slivovice, na oslavu.

A hned ten odpad začal trousit, že prý není lepšího prezidenta, že nikdo lepší se prý ani nenajde. No, z jejich pohledu, určitě není lepší prezident, protože dosud jsme neměli prezidenta, co skoro poblil korunovační klenoty, a protože mu to nestačilo, tak loni stejné extempore předvedl u ostatků Svatého Václava, které také málem poblil a srazil je na zem. Nebýt chrabré ochranky, své veledílo málem dokonal. Samozřejmě je Bimbo pokračovatelem soudružských prezidentů, Gottwaldem počínaje, Husákem konče, kteří si strkali jazyky do krků soudruhů ze Sovětského svazu a Číny, to opravdu je. Samozřejmě to je pokračovatel soudruhů prezidentů, kteří lhali ve všem a lhali všem. Jeho legendární vyjádření, například o Muslimském bratrstvu, které údajně financuje uprchlickou vlnu, které zesměšnilo naši zemi, jako mnohá další jeho vyjádření, po celém světě. Popírání vojenského přepadení Ukrajiny, ze strany nacistického Ruska, patří mezi podobná vyjádření Bimba. O jeho "Buble bum a Bobko Babram", raději nepsat.

Pravdou je, že jsme dosud neměli na hradě bolševického inženýra ekonomie, který si plete investice a akvizice. Pravdou je, že jsme dosud neměli prezidenta tlučhubu, který si létá soukromým letadlem jednoho proruského mafiána, místo letu vládním letadlem, které stojí na letišti tisíce kilometrů daleko, aby jej odvezlo domů. Číňan koupil Slavii, Mall, Heureka, huráááááááá. Všichni ovšem mají sídla v daňových rájích. Takže daně jdou tam, ne k nám.

Nová čínská mafie prý rozdrtí tu balkánskou mafii, to je ta, co jde po udavači STB Burešovi, kvůli ní mu platíme dosti drahou státní ochranku. Hurááááá, lepší čínská mafie, než balkánská, tedy podle soudruhů.

Pravdou je, že jsme zatím neměli prezidenta, který by byl několikrát soudně uznaným lhářem.

Z pohledu mého, není lepší kandidát na prezidenta, než univerzitní profesor Drahoš, současný šéf České akademie věd, vědec, celosvětově známý, uznávaný, také trochu diplomat, inteligentní, vzdělaný, slušný, nestraník. Na toho soudruzi zapomněli, protože ten dokáže Bimba ze sesle prezidenta vyhnat. Právě proto se Bimbo odmítá účastnit předvolebních debat, protože by z nich odcházel, jako totální idiot, v přímé konfrontaci s panem univerzitním profesorem Drahošem.

Na volební klání se těším, protože věřím, že po něm usedne do sesle prezidenta někdo jiný, než Bimbo, opět prezident, na kterého bude moci být celá země pyšná a hrdá.

zeman- tenpitchus