12. 2. 2017 Bureš okradl stát na daních, no a co?

Všichni, co sledovali dnešní pořad Otázky Václava Moravce, kde se "utkali" udavač STB NeBureš a RNDr. Luděk Niedermayer, museli vidět něco, dosud v diskusích s udavačem STB nevídaného.

RNDr. Luděk Niedermayer doslova "rozšlapal" jakýkoliv pokus o argumentaci udavače STB v přímém přenosu. Přestože pan Václav Moravec, jinak náš jistě nejlepší moderátor politických diskusních pořadů, opět nedokázal zkrotit NeBureše v jeho řvaní, napadání, pomluvách, přesto se povedlo panu doktoru Niedermayerovi v krátkých, leckdy úsečných, větách rozdrtit jeho trapnou argumentaci a lži.

Opět jsme v přímém přenosu viděli demagogii a lži na straně jedné, proti člověku s až akademickou přesností, důsledností a inteligencí doktora Niedermayera, na straně druhé. Viděli jsme duel, kdy doktor Niedermayer sázel "jeden hák" za druhým, prostým a pustým lžím z úst udavače STB. Po 45 minutách jej donutil sdělit, že souhlasí, aby Finanční správa vyšetřila závažné podezření z krácení stamilionových daní ze strany udavače STB. Problém číslo 1 - Udavač STB je jejich nadřízeným. Nám občanům, kteří jsme byli úmyslně okradení o značné daně, nezbývá než doufat, že udavačem STB dosazení kumpáni prý budou objektivní. Lze předem sdělit, že nebudou.

V diskusi došlo i na téma zaražení karuselových obchodů a podvodů na DPH a krácení daní ze zisků velkých korporací. EU připravila návrhy na praktickou likvidaci možností těchto podvodů, i za podpory doktora Niedermayera. Jediný, kdo se proti těmto návrhům postavil, byl korporátní fašista, udavač STB Bureš. Tady všichni vidíme, kdo má zájem na daňových podvodech v naší zemi. Bureš a Zeman. Nikdo jiný. Proč? Že by v tom sami "jeli"? Ani bych se nedivil.

Vytrhnu z celé debaty jenom několik "háků" uštědřených udavači STB:

"zákon schválil Kalousek" - zákon je platný od roku 1993

"zákon schválil Kalousek" - zákon je platný od roku 1993

"zákon schválil Kalousek" - zákon je platný od roku 1993

Dobře, ale první jej aktivoval Kalousek - ano, ale platný je od roku 1993

Moje firma nespáchala trestný čin - soud řekl, že ano.

Moje firma nespáchala trestný čin, je to hon na Babiše - soud řekl, že ano.

Moje firma nespáchala trestný čin, je to vykonstruované - soud řekl, že ano, vy snad zpochybňujete v právním státě rozsudek soudu?

Ne, nezpochybňuji, souhlasím s ním.

Já ty ukradený peníze dám na charitu.

Váš předseda Kalousek - není to můj předseda.

Podívejte se sami na tu neuvěřitelnou trapnost soudruha Babiše ZDE. Kdyby měl nějaký výrobce hraček pro dospělé zájem vyrobit "idiota", na bázi flašinetu, NeBureš by byl skvělým modelem.

Kdyby neexistoval Kalousek a Sobotka, musel by si jej udavač STB vymyslet. Výsledek - Babiš krade. Ale to všichni ví, ne pouze Babiš, ale i jeho "nejeho" firmy.

Více odborníků do diskusí s tím podvodníkem Babišem. Možná někteří změní názor, zda ve vedení naší země má být člověk, co nás všechny okradl.

Co na to soudruh Ištván? Pořád si tahá holuby z nosu, nebo zvedne zadnici a nařídí vyšetřit tento skandální podvod. Co nejvyšší státní zástupce Zeman, pořád se před udavačem STB bude plazit po koberci, nebo začne konečně konat. Co Finanční správa? Podělá se z Bureše?

Nebojte, nic se dít nebude, nemusíme se obávat, že ještě žijeme v právním státě, žijeme v korporátním fašismu, kde oligarchové si platí soudy, státní zástupce, policii. Také začínáte uvažovat o emigraci do svobodné země?