12. 12. 2021 druhý nacismus v Německu

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Jak se vyhnout povinnému očkování
Již jsme vám napsali několik možností, jak se vyhnout povinnému očkování. Jedna je, bez boje přijmout pokutu v maximální výši 10.000 Kč, ta je zatím jednorázová a nelze ji udělit opakovaně. Druhá možnost je ve Správním řízení, kam se odmítnutím očkování dostanete, se odvolat na své přesvědčení. Toto může být charakteru náboženského, zdravotního, společenského prostě jakéhokoliv. Správní orgán Nesmí hodnotit, zda jsou vaše uváděné důvody založeny na pravdivých základech,ale pouze a jenom hloubku vašeho přesvědčení. Toto si pamatujte. To je rozhodující o tom, zda odejdete bez pokuty, či nikoliv.
Mnozí se ptáte, co vám hrozí, když odmítnete očkování a dostanete pokutu. Především vám šlo o důsledky v zaměstnání. Ve výrobě prakticky nic, pokud nepracujete ve společnosti, která tak dobře platí, že se tam hrnou zájemci o zaměstnání. Takových moc není. I v takovém případě vám zaměstnavatel je povinen nabídnout jinou pracovní pozici. Ve službách to je lepší, tam lidé moc pracovat nechtějí, takže vás budou spíše nadále nutit k očkování, ale výpověď je nepravděpodobná. Pokud byste už výpověď dostali, tak nepodepisujte DOHODOU. Chtějte odstupné, poté jděte na Úřad práce, zaregistrujte se tam, platí za vás odvody a najděte si práci na černo. To není složité, Pracovní agentury, úklidy, stavby, brigády. Zjistíte, že máte více peněz, než jste dosud měli.
Celou totalitu zničíme tím, že nebude mít finance na své pokračování,jako ta komunistická.
Nacismus v Německu
Protože v Německu žiju, mohu vám tak z první dobré podat informace o utužování nacismu v Německu.. Neočkovaní nesmí do jiných obchodů, než jsou potraviny, lékárny, drogérie. Všude jinde mají zákaz vstupu. V první době nacistické měli Židé zakázáno nakupovat jablka, ale oblečení pro děti v zimě jim nezakazoval ani Hitler. Některé společnosti neumožňují neočkovaným vstup do jejich prostorů, ani řidičům zásobovacích vozů, pravidelně tak vidíte desítky kamionů u takových podniků, kde řidiči s úsměvem rozmlouvají mezi sebou a čekají na pokyny jejich dispečerů,nebo zboží sami vyloží na ulici a odjedou. S oblibou jej složí do vjezdové brány. Při odjezdu volají Heill Hitler. To jste poté svědky úžasné scénky, jak vrátní rychle zboží převáží do skladů a neuvěřitelně nadávají.
Děti ve školách musí přicházet do tříd postupně, když je očkováno, je potlesk, když ne, musí odpovědět proč není a proč ohrožuje nacistickou sounáležitost. Jako Židé v prvním nacismu byli veřejně ponižováni, i 7 letých dětí v druhé nacistické době jsou ponižovány.
I v době první nacistické, tak i v té druhé, je menšina lidí ochotna hájit svá práva. Je to stejné, jako u nás. Tady to má znatelnější dopady. Poloprázdná obchodní centra, prázdné podniky služeb, ženy bez obarvených vlasů, pánové nestříhaní. Děti venku nevidíte. Podobné jako u nás.
Právě proto, že v Německu nikdy nedošlo k denacifikaci, jak vám u nás lžou, pozorní čtenáři ví, že Německo považujeme za našeho největšího nepřítele.
Rusko vs Ukrajina
Dnešní mocní nám tvrdí, že Rusko hodlá napadnout Ukrajinu, soustředí u hranic s Ukrajinou velké počty vojáků a techniky. Důkazy, přes neskutečné množství satelitní techniky ovšem nepředložili. S ohledem na v minulosti značně rozporuplná tvrzení těchto mocných, která se v mnohých případech nepotvrdila,nebo se dokonce ukázala jako lživá,a to úmyslně lživá, je dnes pro mnohé lidi těžké, těmto nepodloženým informacím důvěřovat. Na tom se asi všichni shodneme.
Pokud jakákoliv země má svoji armádu na svém území, ničeho nezákonného se nedopouští. To platí pro všechny, tedy i když probíhá vojenské cvičení NATO v blízkosti ruských hranic.
Legračně působí výkřiky nacistů z Německa, kteří jsou bytostně závislí na dodávkách nerostných surovin z Ruska, nebo našich nacistů. Přitom všichni svorně následně řeknou, že Ukrajině v případě skutečné ruské invaze vojensky nepomohou, protože není v NATO. Jugoslávci zřejmě v NATO byli. 🙂
Dokud Rusko invazi nepodnikne, není důvod na jeho manévry reagovat, pokud invazi podnikne, máme poslat na Ukrajinu vojska a Ukrajině pomoci ubránit její celistvost.
A to platí pro všechny případné agresory na území Evropy a neplatí to pro NATO. Pořádek a mír v Evropě si máme zajistit sami, ne NATO, ze kterého máme vystoupit.
Přejeme vám krásný adventní týden a nezapomínejte, že politika je obchod s lidskou hloupostí