12. 11. 2017 Milouš má raka, Kubišová opět zakázána a mnoho dalšího

Uf, to byl zase týden. Týden, plný předvolebního prezidentského klání, ukázky návratu totality, pod vedením bývalých komunistů, ale i zajímavostí o zdravotním stavu Miloše Zemana.

Tak minulou sobotu prý Milošovi "odešla cukrovka". Obdivuhodný výkon na jednu nevyléčitelnou nemoc. ZDE. Je podivuhodné, jak se Miloš dokáže zesměšnit před celým světem, který se musí ptát, co jsme si to zvolili do funkce prezidenta. Už prakticky není týden, aby nás Miloš nezesměšnil.

Brněnský komunální politik Svatopluk Bartík oznámil, že Zeman má rakovinu a má před sebou posledních pár měsíců života ZDE. Způsobilo to na Hradě pozdvižení, dokonce takové, že se Miloš nezdráhal označit pana Bartíka za "svini" ZDE. Mnozí z vás si jistě vzpomenou, jakou kampaň vedl "svině" Zeman při minulých volbách do funkce prezidenta. Nezdráhal se pošpinit a lží napadnou nejen handicapovanou manželku jeho protikandidáta pana Schwarzenberga, ale dokonce i lhát o historii obou rodin manželů. Mnozí si jistě vzpomenout na lži o panu Peroutkovi, ale i na mnohé další lži, pro které byl "svině" Zeman odsouzen a byla mu nařízena omluva, a že jich bylo! Pravdou ovšem je, že Miloš ničím nevyvrátil tvrzení pana Bartíka, přičemž je nezpochybnitelnou pravdou, že Miloš je skutečně hodně daleko za polovinou svého rozpadu.

K této věci je ovšem velice zajímavé vyjádření ošetřujícího lékaře Miloše, který uvedl: "Za to, jak prezident působí při některých veřejných vystoupeních, která jsou předmětem spekulací o jeho zdravotním stavu, může podle Kalaše únava. „Promítněte si program pana prezidenta a zjistíte, že toto v jeho věku zvládnout je nad míru heroický výkon. Já jsem letos s panem prezidentem absolvoval Čínu, Vietnam, Kazachstán, Anglii, Ameriku. To není tak jednoduché,“ dodal na závěr Kalaš." ZDE Pan doktor Kalaš nám sdělil, že Miloš po zdravotní stránce nezvládá svoji funkci, protože za 1 rok s ním navštívil 5 zemí, přitom z 10 předešlých měsíců měl více jak měsíc dovolené a další prázdninový měsíc nevytáhl paty z Hradu. Ve své podstatě potvrdil, že Miloš není schopen zvládnout další funkční období, protože jej nezvládá již nyní.

V souvislosti s jeho předvolebním výletem v Olomouckém kraji, který mu platíme z našich daní, se udála věc nevídaná. Pan Hradílek, který se rozhodl držet hladovku, dokud Miloš nestáhne svoji kandidaturu na prezidenta, po dohodě s Policií, kde z jeho strany dohodu dodržel, pustil na kandidátském mítinku v Lipníku nad Bečvou, ze svých oken, reprodukci písně "Modlitba pro Martu". Tuto píseň mnozí považují za "druhou hymnu", když se hraje, vstanou a mlčky poslouchají. Policejní komando přesto provedlo zásah v bytě, kde reprodukci této písně ukončilo. Totalita se nám vrátila. To, že o dané reprodukci Miloš opět lhal, to snad již nikoho ani nepřekvapuje. ZDE.

Domácí potřeby

7. 11. 2017 bylo nejen výročí bolševické VŘSR, která přinesla světu takovou diktaturu, kterou dosud svět nezažil, více jak 100 milionů zavražděných politických odpůrců, další stovky milionů perzekucí, mučení, násilí na nich spáchaných, kterou Miloš náležitě na ruské ambasádě oslavil, ale také to byl termín, do kdy měli prezidentští kandidáti podat své přihlášky. Nakonec prý budeme moci vybírat z cca 9-ti kandidátů, mezi nimiž jsou prof. Drahoš, Hilšer, Fischer, Horáček, Topolánek a další. Mezi nimi nechybí i zdravotně nezpůsobilý Zeman, podle vyjádření jeho ošetřujícího lékaře.

11. 11. 2017 byl den, kdy se celosvětově vzdává úcta válečným veteránům, k výročí dne ukončení I. světové války. Miloš ještě slavil VŘSR, nějací veteráni I., II. světové války i dalších válečných konfliktů, mu byli u prdele, vykašlal se na ně. I to je "vizitka" dnešního soudruha prezidenta, na kterou by nikdo neměl zapomenout.

Naše rada je, vyberte si toho, koho chcete volit, nyní, přijde totiž taková řež, o které se vám nikdy nezdálo. Fanatičtí voliči a zastánci Miloše, včetně jeho samého, přistoupí k tak nevídaným lžím a pomluvám, že rozhodovat se na poslední chvíli by znamenalo, rozhodnout se na základě právě lží a pomluv těchto fanatiků. Již nyní to vypadá, že tu nastává občanská válka.