11. 8. 2019 Největší problém naší ekonomiky jsou – stravenky, ODS šíří dezinformace

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře. Ať již jste náš pravidelný čtenář, který netrpělivě očekává nedělní dopoledne, aby si mohl přečíst náš komentář, nebo jste nový návštěvník našich stránek, pevně doufáme, a podle reakci našich čtenářů to tak vypadá, že naše komentáře vám nabízí nový, poněkud neotřelý pohled do politiky, myšlení politiků, ale i nás, občanů. Tak se pevně držte, začínáme.

js

Soudružka Schillerová v akci

Asi všichni víme, že dlouhé roky je náš státní rozpočet v deficitu (dluhu). Málokdo již ví, že například 1 miliarda dluhu znamená, pro každého z nás, dluh na osobu cca 100 Kč. Pokud náš státní rozpočet je v době růstu cca 3% HDP (hrubého domácího produktu), postaven na narůstajícím dluhu ve výši cca 40 miliard (4.000 Kč na osobu), je něco špatně. Na tom se jistě shodne pravice i levice, tedy ta demokratická. Nejde pouze o samotný dluh, tedy deficit, ale 3% HDP přinesou do státní kasy dalších cca 36-42 miliard korun. Stát tak prohospodaří, ve skutečnosti, cca 76-82 miliard navíc, každý rok. Ano, každý rok. Příjmy státního rozpočtu rostou, výdaje enormně více. Nebojte – DLUHY SE PLATÍ. To platí především u státního rozpočtu a státu, jako takového.

V této situaci řeší soudružka stbáčka Schillerová – STRAVENKY. Neřeší se „struktura“ výdajů, to je rozdělení výdajů, například ve školství je stále více státních zaměstnanců, přitom počet dětí ve školách poklesl z průměrně 25 děti na učitele, na průměrných 14,5. Neřeší se výdaje do zdravotnictví. Samotný ministr zdravotnictví soudruh stbák Adam krade, nebo alespoň krádežím napomáhá, jak bylo uveřejněno. Neřeší se daňové podvody, jenom takový agent STB Bureš rozkradl, podle odhadů, více jak 2 miliardy korun na ukradených dotacích pro svou společnost, na daňových únicích apod. Podle odhadu EU je náš stát ročně okrádán o 200 miliard korun – 100 na DPH, 100 na korporátní dani (daň z příjmů firem). Jenom agent STB se na těchto krádežích podílí celým 1%, přestože nevlastní 1% ekonomiky. Stbáčka Schillerová zametá jednu zlodějinu za druhou pod koberec. Mít těch 200 miliard ročně navíc, nikdo by si toho ani nevšiml. Naše sociální politika má vyšší a vyšší výdaje, přestože máme rekordně nízkou nezaměstnanost. Dává vám to logiku? Ano, podporuje bílou mafii, jako je Bureš. Určitě bychom našli stovky „děr“, kudy utíkají miliardy, které poté chybí v našem rozpočtu. Ale sami si odpovězte na otázku, zda je NORMÁLNÍ, když není prakticky nikdo nezaměstnaný, navíc tu máme 600.000 ekonomických migrantů, kteří odvádí pojištění, daně, přitom je náš rozpočet ve deficitu. Co se bude dít, až se zvýší nezaměstnanost o 2-3%? To jako hodláme zbankrotovat?

Jak na to reaguje opozice? Nijak, poštěkává na sociálních sítích, píše nesmysly, nenabízí řešení. Proto nemá dostatek voličů.

pp

Prague Pride

Bez ohledu na to, zda máme, či nemáme, nějaké sympatie k LGBT (lesby, gay, bisexuálové a transgender lidem), zda jim přejeme dobré, či zlé, zda je považujeme za normální, či nikoliv, máme tu jeden zákon, o kterém se již v základní škole učíme, že je „nadřazen“ všem ostatním zákonům země. Jmenuje se Ústava. A ta nám říká, že „nikdo nesmí být diskriminován kvůli sexuální orientaci“, „všichni jsme si před zákonem rovni“, „zákony platí pro každého“. Realita je taková, že tito lidé nemají zákonem zajištěné např. vdovské důchody, nemohou adoptovat děti, nemají právo na informace o nemocném partnerovi, apod. Nejsou si rovni. Jsou u nás diskriminování. Jsou to lidé, na tom se jistě všichni shodneme. Prague Pride má smysl, dokud nebudou tito lidé zrovnoprávněni nám, většinové společnosti. Nemusí se nám líbit způsob, kterým prosazují své požadavky na zrovnoprávnění, ale asi se tomu způsobu nemůžeme divit. Budeme slavit 30 let od získání svobody a demokracie, návrat „právního státu“, který je ovšem jenom pro „nadřazené“, nikoliv pro minority. A tak to být nemá. Jsou to lidé, jako my, mají mít stejná práva.

jz

EU podporuje ruský terorismus

Peníze, které tečou do Ruska, ze zemí EU pomáhají diktátorovi Putinovi k udržení moci. Pomáhají mu ve financování teroristických akcí na území Ukrajiny, pomáhají mu v okupaci Krymu. Pomáhají mu k financování jedné z největších armád, policejnímu teroru, ale také k financování trollích farem. Možná nevíte, ale EU financuje stovky projektů v Rusku. Mezi nimi je i financování, byť nepřímé a nechtěné, právě trollích farem, které se snaží po celé Evropě, pomocí šíření dezinformací, rozvrátit právě i evropské společenství a vazby na západní nečlenské státy EU. Samotné Německo se rozhodlo přímo podpořit Putina, díky výstavbě nového plynovodu, který má „obejít“ ostatní „tranzitní“ země. Díky EU se Rusku vrátily hlasovací práva v Radě Evropy. Začínají se zvyšovat tlaky na zrušení sankcí, které zatím k ničemu nevedly. Sportovní organizace přehlíží státem řízený doping v Rusku. Vše se podřizuje „obchodu“. Práva, nepráva, EU to přestává zajímat, obchod je obchod a tomu se „podřizují“ i další politické strany. Mezi největší dezinformátory na naší scéně vedle SPD, KSČM a ANO patří i ODS. Nevíme, zda v takové EU chceme být.

Názorný příklad šíření dezinformací a lží od Jana Zahradila (ODS):

Jan Skopeček liked

Jan Zahradil

@ZahradilJan

·

Aug 10

Rovnice “více zbraní v soukromých rukou = více zločinů jimi spáchaných” neplatí, jak trefně ukazuje tato statistika. To jen, až tenhle “argument” bude někdo zas používat k pokusům o ospravedlnění další buzerace držitelů zbraní.

A připojený odkaz na tento graf:ZDE Tento graf znázorňuje „počet zavražděných palnou zbraní“ vůči průměrnému počtu zbraní vlastnících v dané zemi na 100 obyvatel.

Dezinformačně a manipulativně považuje „vraždy palnou zbraní“ za všechny zločiny spáchaných pomocí palné zbraně. To je LEŽ.

Palnou zbraň zločinci používají i v loupežích všeobecně, při krádežích, znásilnění, omezování osobní svobody a mnohých dalších.

Mnoho pitomců, hájících držení zbraní (což nejsou všichni hájící držení zbraní), kdyby mohlo, tak mu dá alespoň milion lajků. Lajk na LEŽ. Všimněte si, že mu to „lajknul“ i další z šiřitelů dezinformací a lží, taktéž z ODS – Jan Skopeček.

tt

Peskování za jiný názor?

Nepatříme mezi ty, kteří by někoho peskovali za jiný názor. Ale musíme si umět přiznat, že nelze považovat za „názor“ kdejakou pitomost, kterou někdo napíše, či řekne. Názor si vytváříme na základě ověřitelných informací, lze jej podpořit důkazně, názor si musíte umět obhájit, tvořit jej musíme v širších souvislostech. Když někdo bude tvrdit, že tráva má barvu černou, tak to není názor, ale blbost a o té se nediskutuje. Názor se také musí „vejít“ do zákonem nastavených mantinelů. Pokud, např., někdo uvede, že máme zakázat „muslimům“ pobyt u nás, tak zastává názor diskriminace na základě víry. To není názor, to je blbost a takového člověka lze, s historickými souvislostmi, skutečně nazvat náckem. Lidé, kteří neví, co je tvorba názoru, se nemohou divit, že jsou takto označováni. Jejich „intelekt“ není na úrovni, který by jim umožnil si „názor“ vůbec vytvořit, proto jsou odkázáni na šíření blbostí. Mějte to na paměti, když se rozhodnete s někým diskutovat, poté vás nikdo nebude „nálepkovat“, peskovat, nadávat vám.