11. 7. 2021 To si ani Hitler nedovolil

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Otec se ani nestihl rozloučit, vzpomíná syn na vraždění gestapa v  Životicích - iDNES.cz

To si nedovolil ani Hitler

Asi každý zaznamenal incident poslance Volného ve Sněmovně, který se odehrál tento týden. Není to jediný incident tohoto poslance, předtím se odehrávalo něco podobného, kdy si poslanec Volný odmítal nasadit roušku, nebo respirátor, na pokyn diktátorů jej ze Sněmovny vyvedlo Gestapo (Policie), které mu znemožnilo plnit funkci voleného zástupce.

Tento týden to ovšem bylo ještě zajímavější. Poslanec Volný využil svého práva mluvit na plénu poslanecké Sněmovny, kdy čas pro vyjádření každého poslance Sněmovna, diktátorsky snížila na 5 minut. Poslanec Volný tohoto času využil tak, že „mlčel“. Neřekl prakticky ani slovo, jenom mlčel, vzal si židli, sedl si a mlčel.

Po uplynutí 5 minut ho předsedající, jako z ÚV KSČ, vyzval, aby opustil místo. To poslanec Volný odmítl. Vedení Sněmovny – ANO, TOP 09, ODS, Piráti, KDU-ČSL, STAN, SPD, KSČM – si na pomoc zavolalo Policii.

Gestapo naběhlo, jak se písklo a poslance Volného brutálně napadlo, jak se sami pochlubili na Twitteru, „použili donucovací prostředky – chmaty a hmaty – aby poslance Volného odstranilo z půdy poslanecké Sněmovny a z dosahu médií. Už se Gestapáci nepochlubili, že bránili v natáčení toho „použití donucovacích prostředků“ přímo v jednacím sále Sněmovny, nepochlubili se, že vyhrožovali natáčejícím, pokud budou v natáčení pokračovat.

Piráti se poté na svém Twitteru pochlubili, jak zatočili se „záškodníkem“, který jim narušoval jejich hladký, diktátorský, přístup ke schválení velmi podivného zákona, který měl umožnit i „násilím“ nutit voliče v karanténě volit tak, jak si Piráti, nebo ANO, usmyslí. To je totiž to, na co poslanec Volný upozorňoval, že není žádná nezávislá kontrola nad „volebními úředníky“, kteří si v takových situacích, kdy jsou sami s voličem, mohou dovolit, co jinde ne, uplácet, zastrašovat, vhodit lístek, který oni sami chtějí apod. A ne, není to nemožné, podívejte se na podvody u voleb, které již dávno u nás jsou.

Zajímavé je, že ti, co se v minulosti dopouštěli několikadenních obstrukcí, jako ODS, TOP 09, ČSSD, Piráti, KDU-ČSL, dnes povolávají fízly, aby opozičního poslance zmlátili a zabránili mu vykonávat volenou funkci. O tom, zda ji vykonává dobře, nebo špatně, rozhodují voliči ve volbách, nikoliv tahle neonacistická banda.

Dá se říci, že dnešní vládní koalice s „totalitní opozicí“ umlčuje opoziční poslance, pokud hodlají dát najevo svůj nesouhlas v rámci svých možností. Právo poslance je hovořit, ale i nehovořit. Právo poslance, který má mimochodem imunitu i na přijetí úplatku na půdě Sněmovny, jak vyřkl soud v kauze 3 úplatkářů z ODS, je prakticky neomezené. Diktátoři poslali na takového poslance Gestapo - Policii, která ho ztřískala, co se do něj vešlo, jak se říká. A to si ani Adolf Hitler nedovolil, byť si dovolil mnohé, tak na půdě Říšského sněmu si nedovolil poslat státní policii na opozičního poslance.

Z tohoto historického kontextu se musíme obávat, že diktátoři, jako jsou poslanci ANO, nebo Pirátů, STAN, KSČM, se nebudou štítit vůbec ničeho, aby se zbavili opozičních poslanců. Hitler je posílal do plynu, kam je budou posílat tihle, to Bůh ví.

A ne, nejsem příznivcem pana Volného, prakticky vůbec v ničem, ale trvám na tom, že Parlament je „žvanírna“, že v Parlamentu se mají odehrávat věci, které předvedl poslanec Volný, že Parlament má povinnost se domluvit, tedy udělat kompromis, který bude vyhovovat všem. A netrvám na tom jenom tak, protože zastupuji Brics, ale třeba kvůli tomu, že taková demokracie funguje ve Švýcarsku a Švýcarsko přivedla k nejbohatším zemím na světě.

Právě proto děkuji poslanci Volnému za to, jak se chová, on není hloupý, jak se mnozí domnívají, naopak, svým jednáním jasně ukazuje na nebezpečí totality, která nás čeká, pokud by ve volbách uspěly takové strany, jako je ANO, TOP 09, Piráti, ODS, STAN, KSČM apod, protože jsou prakticky shodné. Shodné v tom, že žádají jenom diktaturu.

Ani Hitler si nedovolil poslat fízly do Říšského sněmu na to, aby zmlátili opozičního poslance, a to si jinak dovolil mnoho.

Žádný český Floyd, napsala policie. Zveřejnila, co předcházelo  kritizovanému zákroku - Aktuálně.cz

Protesty za českého Floyda

Před několika týdny došlo k brutálnímu policejnímu zásahu vůči Rómovi, který následně zemřel v přivolané sanitce.

Podle vyšetřování a pitevní zprávy nebyla policejní brutalita příčinou smrti, ale bylo jí předávkování návykovými látkami.

V tomto ohledu by neměla být Policie jakkoliv obviňována, pokud tedy nedošlo, při vyšetřování, jak je u Gestapa zvykem, k manipulaci, nátlaku, vyhrožování a zastrašování třeba vůči patologům. To se nikdy nedovíme, protože nezávislé vyšetřování je u nás nemožné. Neexistují žádné mechanismy, které by k takovému mohly vést. Gestapo vyšetřuje jenom další Gestapo a kapr si rybník nevypustí. Přesto to považujme za faktické sdělení, že daný Róm nezemřel na následky brutálního policejního zásahu.

Z videozáznamů je nepochybné, že daný Róm byl pod vlivem návykových látek, jaké látky to byly nemohl nikdo v dané chvíli vědět, zda se jednalo o alkohol, drogy, nebo směs těchto návykových látek. Z videozáznamů je nepochybné, že se tento člověk dopouštěl ničení majetku, napadal jiné občany, byl agresivní. V tomto ohledu nelze policejní zásah považovat za nic jiného, než nevyhnutelný. Ten člověk byl nebezpečný sám sobě, ale i okolí, navíc poškozoval cizí majetek.

Otázkou tedy vůbec není, zda policejní zásah měl být, nebo ne, protože je nepochybné, že k policejnímu zásahu dojít mělo. V tomto ohledu je naprosto zbytečné Gestapo napadat.

Samotnou otázkou je přiměřenost zásahu, neuvěřitelná brutalita Gestapáků, kterou se poslední měsíce prezentují, včetně nesmyslného klečení na krku prakticky již kohokoliv, neštítí se tak zasahovat i proti nezletilým, nemocným, dětem. Zásah vůči takovému člověku může být proveden zcela jinak, nemusí být vůbec brutální, cílem takového zásahu má být ukončení devastace majetku, nebo zdraví jedince, či někoho jiného. Takového neozbrojeného člověka dokáže zadržet a uklidnit jeden, ani ne moc dobře cvičený jedinec a to bez zbytečné brutality. V mnohých případech bohatě stačí vzít do ruky síť a pohrozit jejím užitím. Pokud to nepomůže, poté ji stačí na takového agresivního jedince skutečně hodit, čímž změníte jeho pozornost na tu letící síť a v danou chvíli můžete provést neagresivní zákrok. Absolutně není nutné brutálně, s cílem daného zabít, zasahovat. Pravdou je, že cílem zásahů Gestapa je jedince zabít, zmrzačit. Ale cílem bezpečnostních složek má být zadržet takového jedince a předat jej rozhodnutí soudu, který poté nad ním vynese rozsudek.

Tento Róm nemá s případem Floyd téměř nic společného. A to již ve své podstatě. Americký policista jde do zásahu s takovým jedincem s cílem přežít tento střet. Američtí občané mají právo nosit zbraň, Róm byl zjevně neozbrojen, u Floyda musí americký policista očekávat, že má zbraň. Jednu věc mají oba případy společnou. Oba byli příslušníky menšin. Český gestapák se nemusí obávat žádných zbraní, v tomto případě, kdy daný Róm byl venku na ulici polonahý už vůbec ne. To, že se ve svém stavu údajně snažil gestapáky napadnout, je zcela běžné chování lidí, kteří jsou ovlivněny návykovými látkami, s tím musí gestapo počítat. Přesto existují desítky postupů, které dokáží takové lidi uklidnit a předat soudu, bez použití jakéhokoliv brutálního zásahu. I zákon o Policii ukládá gestapákům povinnost jednat s co nejmenším rizikem vzniku nějakých škod na majetku, nebo na zdraví. Gestapo si za svůj zákrok zaslouží opovržení a tvrdé, nepodmíněné, tresty odnětí svobody.

Přepadení benzinky v Praze 8

Kritická bezpečnostní situace v Praze

Dnes a denně v médiích čteme, jak jsou v Praze brutálně napadáni lidé. Jednou kvůli špatně nasazené roušce, podruhé kvůli drobným, potřetí kvůli ničemu, jen tak, z plezíru.

Tu napadnou tátu od dětí, tu stařečka, tu stařenku, použijí i zbraně, přepadávání za bílého dne se v Praze stalo součástí běžného života. Nikdo, kdo v Praze žije, si již není jistý svým životem, ani za bílého dne. Do ulic se zcela běžně dostává kriminalita. Útočníkům už je naprosto jedno, že jsou pod drobnohledem kamer a čas od času se je podaří identifikovat a případně předat soudu. Desítky případů denně, kdy jsou lidé okrádáni, napadáni, mláceni, je jim vyhrožováno.

Co na to vedení Prahy? Nic, vůbec nic. Městská policie je neviditelná, pokud ji nesledujete, jak dává pokuty za špatné parkování rozvozcům různého zboží. Na to se specializují, přitom hasiči nemají jak projíždět k zásahům. Dnešní život v Praze by se dal přirovnat k anarchii. Neuklizené silnice, parky, bordel, kam se podíváte. Skoro metrové trsy travního porostu všude, v zimě se neuklízí sníh, tramvaje si proráží cestu skrze půl metru sněhu, občas uspějí, občas ne. Autobusy MHD jezdí smykem, protože posolit silnici, která vede třeba k fakultní nemocnici, to už vedení města odmítá. Rekonstrukce náměstíčka, které nemá ani 500 m2 trvá 3 roky. Je potřeba si vydělat, to chápu, ale nestačil by rok, když na tuto rekonstrukci běžně potřebujete 3 měsíce? Například náměstí v Hloubětíně u stanice metra.

Vedení města sice prosadilo přemalování autobusů a MHD za stamiliony, asi si Piráti potřebují rychle nakrást, ale to, že naprostá většina strojů nemá klimatizaci, která se do těch strojů běžně instaluje už přes 40 let, je nezajímá. Hlavně, že budou mít nové barvy, cestující se mohou smažit v 50 stupňových vedrech.

Pouliční kriminalita, dnes již běžně se zbraní v ruce, byla v Praze vždy, ale jenom na vykřičených místech, kde z toho těžili gestapáci, kteří si zde jezdili jenom pro úplatky za to, že „nic nevidí“. Václavák, Hlavák, Žižkov (ten starý). S tím se lidé tak nějak naučili žít. Dnes již je všude, nemáte místo, kde byste se i za bílého dne mohli cítit bezpečně. Dřívější pouliční kriminalita se dělala pouze a jenom večer, za tmy, nikoliv za bílého dne, jako tomu je dnes. Vyjdete na metru Skalka a šup, dostanete přes držku, ani se neotočíte, ukradnou vám vše. 100 metrů odsud je služebna gestapa, které nikde nevidíte. Jedete na Můstek, šup, rána, jako z děla, batoh nikde, chcete se o něj prát, rozšlápnou vám hlavu. Gestapo má služebnu 100 metrů od metra. Jedete na Černý Most? Tak to pozor, tady mají tito gauneři pré 24 hodin denně, služebna gestapa 50 metrů, ale nikde je nevidíte. Když jdete takovou násilnost nahlásit, chovají se k vám, jako ke gaunerovi, vyhrožují, zastrašují, ale nepomohou.

Hromadný úprk třeba popelářů, který je zaviněn dnes a denním ohrožováním se zbraní v ruce, odmítají řešit. Kdo by tu službu také dělal, když vám dnes, pod vedením Pirátů, zcela běžně přiloží hlaveň zbraně k čelu, nebo temeni a vyhrožují, že vás zabijí, že?

To je výsledek dnešního vedení Prahy. Dříve tomu tak nebylo. Ve vedení Prahy jsou – Piráti, TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Čižínský.

Smrdí to průse*em.“ Podle českých politiků volby v USA ukázaly slabiny  korespondenčního hlasování - Echo24.cz

Zamítnutí korespondenční volby

Děkuji všem, kteří tuto pitomost pomohli nepřijmout. Žijeme ve 21 století, volit bychom měli mít možnost podle dostupných bezpečných technologií, nikoliv „koresponďáky“. Tu pitomost z dílny TOP 09, podporovaná hlupáky, neměl nikdy nikdo navrhovat.

Češi žijící v zahraničí, díky všem předešlým vládám, budou nadále odkázáni na možnost volit třeba na naši ambasádě.

Pokud máme mít jiné možnosti volit, tak poté například skrze Datové schránky, skrze ověřené podpisy, skrze unikátních přihlašovacích kódů, jako bylo třeba sčítání lidu, nebo jsou rozesílány při vakcinaci apod., tedy při využití moderních technologií. K tomu ovšem náš stát, ani po x letech fungování internetu, nedošel. Bohužel. Ale volba pomocí „koresponďáků“ je absolutně nebezpečná, protože nikdo nedokáže zajistit věrohodnost takového hlasu. Proto je dobře, že tato hloupost Parlamentem neprošla.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.