11. 3. 2018 Staronový prezident začal po staru

Máme za sebou volby i inauguraci prezidenta Zemana, jakožto staronového prezidenta naší země. Předem je potřeba pogratulovat vítězi, vzdát čest poraženým. Zároveň je potřeba konstatovat, že většina voličů se rozhodla pokračovat v neutěšené situaci v této zemi, která se zmítá korupcí, zlodějinami a lumpárnami všeho druhu, které zasahují do nejvyšších pater politiky. Zářným příkladem je prezidentem obdivovaný, avšak trestně stíhaný, Andrej Babiš, alias Bureš, jak si u STB nechával říkat.

Samotná inaugurace prezidenta se zvrtla v šaškárnu, které se směje celý svět. Občanstvo této země je již několik let k smíchu civilizovaným zemím. Ale zvolili jste si to sami.

Místo toho, aby naši občané řešili otázky budoucnosti, které jsou velice tíživé, jako je stárnutí populace, nedostatek zaměstnanců, přitom nárůst důchodců a požadavku na vyšší výběr peněz především pro ně, 1/3 státního rozpočtu jde na výplatu důchodů, tak se tu řeší tisíce let stará věc, jako je tisíce let stará migrace, kterou naše země není tolik zatížena, díky své chudobě, jako naši sousedé na Západě, k tomu problém s kvalitou školství, státní dopravní obslužnosti, ubývání vody, znečištění ovzduší, tak se tu řeší útoky na fungující objektivitu státní televize a rozhlasu, výpady Zemana vůči jednotlivým politikům, jakým je například p. Kalousek, nebo jeho osobní zásahy do objektivity vyšetřování nejzávažnějších zločinů, jakými jsou případy vyšetřování p. Bakaly, Bureše-Babiše, ale také případy zadržení IT expertů původem z Ruska. Toto jsou závažné případy zasahování politických orgánů do objektivity orgánů činných v trestním řízení, nebo dokonce soudní moci. Něco, co bez skrupulí, činil Hitler, Stalin, Gottwald.

Na Slovensku muselo dojít k vraždám dvou mladých lidí, investigativního novináře a jeho přítelkyně, aby se začaly hýbat "ledy", jak se říká, otázkou je, jak dlouho to vydrží občanské společnosti, zda docílí změny mafiánského vedení jejich země. Budeme se moci dívat, zda proti mafiánům v čelech států, jako je Fico, Babiš, Zeman, bude stačit jenom občanská snaha, demonstrace, případně i stávky, či generální stávky, pokud k nim dojde. Mám velké obavy, že stejně jako u nás, na Slovensku se přidá důchodcům a vše utichne, jako tomu je vždy u nás. Občanstvo nemá zájem o vážné změny těchto fašisticky-korporátních vlád, které jsou v našich zemích, kdysi jedné země. Máme na to u nás 5 let, kdy u moci bude člověk, tak úzce spojen s rozkrádáním naší země, který zpackal vše, na co sáhl.

Sám Zeman prohlásil, že by tu chtěl být do 90-ti let. To bych si také přál, aby měl možnost vidět, pokud se občanská společnost sjednotí, jak lze zemi vést k jejímu rozmachu, prosperitě, vážnosti u zahraničních partnerů. Ale k tomu je potřeba mnoho práce, odvahy a odpovědnosti. Škoda, že v čele občanské společnosti nevystupuje někdo, kdo požívá celospolečenského uznání, například bývalý předseda ČAV, jakýkoliv.

Bůh nám dej sílu toto vydržet.

vlajka