11. 11. 2018 Milan Kundera miluje komunisty a STBáky

Dnešního dne vzpomínáme 100-leté výročí ukončení I. světové války. S I. světovou válkou se pojí mnoho novodobých fake´s. Například - obě války začalo Německo. Tak si zopakujme dějepis. Atentát v Sarajevu (sedm kulí, jako v Sarajevu), Rakousko-Uhersko vyhlašuje válku Srbsku. Na základě předchozích smluv následovala řetězová reakce ostatních států a během zhruba čtyř týdnů se ve válečném konfliktu ocitla většina Evropy, včetně Německa, které mělo smlouvu s R-U. Válku zahájilo Rakousko-Uhersko. Dalším fake´s je skutečnost, jak Němcům někdo vyprášil kožich. Fakta jsou poněkud jiná. Němci utrpěly ztráty daleko nižší, než vítězné velmoci. Asi o 1/3 pro ty, kteří chtějí fakta.

K této příležitosti se do Francie sjelo mnoho nejvyšších státníků z celého světa. Americký prezident, Anglická premiérka, Německá kancléřka. Naši zemi reprezentoval agent STB Bureš. Ten se sešel s francouzským prezidentem, ale také s Milanem Kunderou a jeho manželkou. Světoznámý spisovatel, který byl nucen emigrovat do Francie, díky tomu přišel o státní občanství u nás a získal francouzské. Když komunisty a STBáky miluješ, není co řešit. Jiné, rozumné, vysvětlení není. M. Kundera se tímto jednáním zařadil mezi ty, kteří bolševická zvěrstva legalizují.

Dnes také zemřel Jan Petránek, starý komunistický rozhlasák, který zažil a opěvoval politické vraždy našich občanů, který oslavoval vraždy našich letců z Anglie, mučení, perzekuce "třídních nepřátel". Tuto činnost vykonával více jak polovinu svého aktivního života, opěvoval ruskou ekonomiku, jak se tam fantasticky žije, ve svých rozhlasových výstupech lhal, lhal a lhal. Za svoji loajalitu byl z rozhlasu po roce 1969 vyhozen, prohodil kabát a stal se komunistickým demokratem. Jeho podpis Charty 77 byl velký omyl starých Chartistů. Na stará kolena opět opěvoval tyrany a masové vrahy. Za tuto činnost byl starým komunistou Zemanem oceněn jeho vyznamenáním. Jak na něm vzpomínat? Jako na někoho, kdo za vzpomínku nestojí.

Mnozí liberálové očekávali v amerických volbách změny. Tyto ovšem nenastaly. Trochu ano, ale ne takové, jaké by si přáli. Prezident Trump, který je dobrým prezidentem pro Ameriku, špatným pro Evropu, sice něco ztratil, ale něco získal. Výsledky byly spíše patem, než velkou prohrou, která se očekávala, alespoň v některých médiích. Sluší se poblahopřát vítězům a vzdát čest poraženým.

Musíme také věnovat část svého komentáře i ODS. Tato strana, která se nyní prezentuje, jako důvěryhodná, připravila svým voličům a sympatizantům těžké chvíle. Mnozí voliči uvěřili, že ODS nebude, jak slibovala před volbami, spolupracovat s KSČM a SPD. Fakta jsou jiná, obojí spolupráce je v ODS možná a realizuje se. Je-li možná na komunální úrovni, je poté možná i na celostátní úrovni. Ona již fakticky funguje i na celostátní úrovni, mnohé zákony a usnesení jsou přijímány díky skutečné skryté koalici - ANO, ČSSD, ODS, SPD a KSČM. Voliči ODS by si měli dávat pozor, co vlastně ta ODS prezentuje, zda jejich názory, nebo je stále stejnou, starou, korupční, po moci neuvěřitelně toužící ODS z dob Václava Klause.

Asi všichni známe značku "vyhrazený jízdní pruh", většinou je doplněna další značkou, že do něj může BUS, IZS, TAXI, MHD. Víte, co se stane, když v lékárnách a nemocnicích nebudou léky? Přejmenujete je na "Pohřební ústavy". Rozvozci léků, díky kterým mnozí žijete, do takto označeného jízdního pruhu nesmí. Paradoxně, taxikář s návštěvníkem města v autě ano. Dnes a denně se setkáváme s lidskou blbostí, toto je jeden z mnoha příkladů.

7. 11. 2018 si komunisté připomínali 101 výročí Velké říjnové socialistické revoluce. Soudruh Zeman byl, jako vždy, při tom.

ČR by měla odstoupit od paktu OSN o migraci, prohlásil agent STB Bureš. Tento "Pakt" nikdo nikdy nečetl, ale všichni ví, že ČR má patřit po bok hrstky států, nikoliv být po boku ostatních, více jak 90% států. Bez ohledu na to, co si myslí agent STB Bureš, jinak sám ekonomický migrant, je naprosto nepochybné, že migrace lidí je globální problém, který musí řešit všechny státy světa společně. Proč? Protože i naši občané jsou ekonomičtí migranti a pracují v jiných zemích a zaslouží si, aby naše země byla součástí uceleného spolku, který i na jejich práva dohlíží, resp. prosazuje jejich práva. Když se oponentů zeptám, proč bychom jej neměli přijmout, neumí sdělit vůbec žádný důvod, jenom papouškují nesmysly a lži. O tom, jak se zachová naše země, rozhodnou naši politici. Je poté otázkou, zda dokáží zaručit, že se občan této země bude moci vzdát svého občanství, vyvolává-li mu tato země a chování zdejších občanů, pocity na zvracení. Demokracie je totiž založena na ochraně práv menšin, nikoliv většin.