10. 10. 2021 A už zase lžou

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Výsledky voleb 2021

Volby vyhrálo ANO, nikoliv koalice Spolu

A už zase lžou. Vysvětlíme tento naprosto pravdivý výrok. Stejně jako v USA, v prezidentských volbách, kdy D. Trump získal menšinu hlasů, přesto vyhrál, tak i u nás se změnil Volební zákon, který upravil parametry pro volby.

Toho si opět nikdo z našich „novinářů“, ale i těch zahraničních, nepovšiml, jinak si ty jejich lži neumím vysvětlit. Nový Volební zákon upravuje parametry a podmínky pro získání mandátů v Poslanecké Sněmovně. Paradoxně tedy, přestože hnutí ANO získalo méně voličů, než totalitní koalice Spolu, ale získalo více poslaneckých křesel. Má tedy o 1 poslance více, než totalitní koalice.

A tímto, zcela logickým závěrem, který zatím nelze zpochybnit, je naprosto jasné, že vítězem je ten, kdo získá více „poslaneckých křesel“ a tím prostě a jednoduše je hnutí ANO.

Paradoxně to nepochopil ani Babiš, který k vítězství pogratuloval koalici Spolu, místo toho, aby tomu bylo naopak. To mě osobně hodně pobavilo. Nic to ovšem nemění na faktu, že volby jsou o získání poslaneckých mandátů a těch má ANO více, tedy je vítězem voleb.

Volby 2021 - Výsledky voleb v obcích, okresech a krajích | Kurzy.cz

Povolební

Předně je nutné říci, že takto odpornou předvolební kampaň jsme tu dosud neměli, do které se naprosto nepokrytě zapojila média, která si říkala „objektivní“, lídři a kandidáti politických stran byli napadání z vražd, nesmyslných podvodů, naprosto odporné útoky na politiky, bylo to jako ve 20.-30. letech v Německu, kdy komunisté a nacisté proti sobě útočili podobným stylem. Mnoho lidí je dnes zhnuseno z toho, kdo vlastně do té vysoké politiky směřuje.

Upřímně mám velkou radost, že konečně nejsou ve Sněmovně členové KSČM. Chtěl bych věřit, že se už nikdy do Sněmovny nedostanou, ale bohužel, tak optimistický nejsem, pokud vidíme, kdo se do Sněmovny dostal a kdo bude mít možnost vládnout.

Stejně tak mám radost, že tam nebude ČSSD. Konečně si bude muset přiznat, že její politika a vůdci nejsou tím, co voliči ČSSD od demokratické levice očekávají. Podle výsledků voleb lze odhadnout, že voliči ČSSD a KSČM se spíše přesunuli k extrémní levici – koalici Pirátů a STAN, k Přísaze a Volného bloku, než k ANO, které ve volbách také ztratilo.

Velkým překvapením je pokles voličské přízně u SPD. Tomio Okamura by si měl také uvědomit, že bez dobrého politického programu a především programu, co dělat po vystoupení z EU, po kterém tolik volá, bude postupně jeho SPD zanikat, až zcela zanikne. Upozorňovali jsme, že pokud se nechce dočkat postupného odchodu z politické scény, bude muset na tento úbytek voličů opravdu reagovat. Přitom jeho kampaň byla druhá nejlepší, hned po hnutí ANO, kterému na konci kampaně došel dech, jak se říká. Místo gradace kampaně došlo ke snížení kvality kampaně. Přitom SPD bylo samo o sobě velké překvapení, T. Okamura se vyhýbal osobním útokům na politickou konkurenci, pokud již na ně reagoval, tak dobře odzdrojovaným argumentem, především jejich vlastním vyjádřením. Takže lze skutečně hovořit o velkém překvapení u této strany, v pozitivním smyslu slova. Volný blok mu neubral tolik voličů, jak by se možná mohlo zdát, šlo o pouhé 1,33%.

Výsledky jsou pro naši demokracii a svobodu katastrofální. Ať již bude vládnout kdokoliv, tedy ANO bez důvěry, nebo koalice, naše občany čeká potupné odebírání prakticky veškerých občanských svobod. Demokracie a svoboda prohrála na plné čáře, u moci budou totalitní uskupení. Bohužel, jsme nepoučitelní. Bude pokračovat postupná devastace naší životní úrovně, kdy již během 1 roku možná budeme dostávat energetické žebračenky, podle toho, kdo bude u vlády, nebo vůbec nic. 30% národa během 4 let spadne pod hranici chudoby. Za jakýkoliv „neschválený“ názor budeme čelit různým perzekucím. Svoboda slova a projevu prakticky přestane existovat. Před tímto jsme varovali, zbytečně. Lidé se rozhodli jinak.

Vychází Twitter Lite 2.0, přináší nové funkce a rozšiřuje se dostupnost -  Dotekomanie.cz

Tady si dovolím takovou osobní vsuvku. Naše stránky aktivně fungovaly na sociální sítí Twitter. Ve chvíli, kdy jsme dokončili náš Velký předvolební speciál s rozbory programů všech politických subjektů, náš účet byl hromadně nahlášen cenzorům z Twitteru, kteří naše stránky bezdůvodně zablokovali. Na naše dotazy buď nereagovali vůbec, v jednom případě nám sdělili, že nemají náš občanský průkaz. Ale zároveň nám sdělili, že jsme byli nahlášeni stovkami účtů. Jde o prostý politický boj a cenzuru, kterou právě ty dvě koalice chtějí daleko více rozšířit. Přitom nám nikdo nepsal, že bychom byli v našem rozboru neobjektivní. Stejně tak to bylo i na Facebooku, kde nás po zveřejnění tohoto speciálu cenzor zablokoval také. Byli jsme jediní, kteří si přečetli programy, našli tam spoustu nesmyslů, lží, nereálných slibů, proto nás nemilosrdně poslali z kola ven.

Zeman kvůli zdravotnímu stavu volil v křesílku. Hrad ukázal fotky

Prezident Zeman má jedinou možnost, pokud hodlá dostát svého slova, přidělit první pokus o sestavení vlády Babišovi. Ten nemá potenciál získat většinovou podporu ve Sněmovně. Buď bude vládnout bez získání podpory Sněmovny, nebo další pokusy přenechá Fialovi, který vládu sestaví s levicovými extrémisty z koalice STAN a Pirátů. Tato koalice nebude mít šanci dlouho vydržet, pokud nebudou mít oba koaliční partneři neustále před sebou tu podmínku, že vláda vznikla pouze a jenom za účelem odstranění Babiše od moci. To je sice hezké, ale disfunkční. Za těchto okolností by totiž v příštích volbách obě koalice ztratily své voliče a čekal by je obrovský pád voličské přízně. Pro ODS by to bylo fatální, protože by se již jejich síla nemusela obnovit. Na toto vše doplatí občané. Paradoxně by na tom mohla „vydělat“ Pirátská strana, kterou voliči jejich extrémně levicové koalice vykroužkovali a do Sněmovny se tak dostali pouze 4 její poslanci. Tato strana by jediná z případně vládních stran mohla posílit, protože by mohla říkat, měli jsme tam jenom 4 poslance z více jak stovky vládních.

Samotnou otázkou je, v jakém stavu vlastně prezident Zeman je. Zda je vůbec zdravotně schopen takto náročnou politikou situaci, která je vždy nejnáročnější po volbách do Sněmovny, zdravotně zvládnout. A k tomu výsledky voleb nadělili jeho odpůrcům většinu i ve Sněmovně, v Senátu ji dávno mají. Není to ústavní většina, ale je to velká většina. A postoje poslanců zbylých dvou stran nejsou moc konzistentní, vyjma snad SPD. Spojení Zeman – Babiš tak ztratilo převahu, kterou mělo. A pokud by prezident chtěl pokračovat v manipulativních intrikách, tak ty jsou velmi psychicky náročné a musí být velice dobře připraveny, jako měli dosud. A když jsme u těchto věcí, tak je nutné připomenout, že i Hitler se dostal k moci demokratickou cestou voleb. A úkolem prezidenta, tím hlavním, je bránit svobodu a demokracii v naší zemi. A to bude také velmi náročné, protože vítězné koalice jsou totalitní!

Přísaha Roberta Šlachty se jenom těsně do Sněmovny neprobojovala. Necelých 5% občanů tu touží mít policejní stát. To je poněkud děsivé. Přitom jeho program je postavený prakticky pouze na nástup policejního státu, totalitní.

Svoboda a demokracie · Pigy.cz · pohádkové rádio · hry · omalovánky ·  zábava pro děti

Velkým zklamáním pro mě osobně, možná i pro mnohé z vás, je slabý volební výsledek TSS (Trikolora, Svobodní, Soukromníci). Dá se říci, že svoboda a demokracie jsou základní prioritou pro pouhá necelá 3% občanů. To je katastrofální stav.

Připravme se na postupné utahování opasků, budeme 4 roky nečinně přihlížet potupnému poklonkování EU, které vyústí v naprostou poslušnost, připravme se na povolení příjmu nelegálních migrantů, ožebračování našich občanů, nevyřešení žádného problému, který naši zemi tolik tíží, postupné devastaci životní úrovně občanů. Pokud tu bude vláda extrémistů, zapomeňte na energetické žebračenky. Smutný výhled do naší budoucnosti. Ale pravdivý.

Přídělový systém - Wikiwand

A že jen tak neplácáme do větru

Naši pravidelní čtenáři velmi dobře ví, na co jsme v souvislosti s naším ožebračováním ze strany EU, ale také v souvislosti s nesmyslnými lock downy od samého počátku upozorňovali. A je to tu. Automobilka Škoda zavírá své výrobny, posílá dělníky domů do konce roku s možností do poloviny příštího roku. Bude se propouštět, s tím můžete počítat, nikdo nebude nikoho živit skoro ¾ roku jen tak, pokud nemá příjem a z čeho je platit.

Spolu s nimi budou zavírat daleko méně majetnější čeští i zahraniční subdodavatelé, kteří jsou závislí na dodávkách pouze a jenom této společnosti. To je několik set tisíc zaměstnaneckých míst. No, chtěli jste to, neposlouchali jste nás, máte to mít. Spolu s energetickými žebračenkami, propouštěním několik set tisíc zaměstnanců, kteří pracují v pohostinství, ubytování, cestovním ruchu, nás brzy čeká, to, co jsme psali, cca 1 milion lidí, možná to bude méně, možná více, bez práce. Pro naši státní kasu naprosto výborný výsledek totalitních doslova zmetků, kteří se opět dostali do Sněmovny, vyjma SPD, která nepodporovala tuto ekonomickou pitomost. Takže jste nikoho nezachránili před čínskou chřipečkou, ale totálně jste zničili naši zemi. A to jsme také uváděli od samého počátku. Takže jste zničili – svobodu, demokracii, ekonomiku, morálku, čest, zrušili veškerá základní lidská práva, ale opět jste si tam viníky navolili. Byl bych velice rád, kdybyste z práce letěli jenom vy, co jste tu pitomost podporovali, ten váš život prý za to stojí. Hlavně nechtějte peníze od státu, protože my, co jsme proti této pitomosti od počátku vystupovali, nemáme důvod vás kdekoliv živit, sami jste tvrdili, že peníze nejsou všechno a nepotřebujete je, tak buďte charakterní a neparazitujte na nás, co jsme to odmítali. Díky moc. 🙂

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.