1. 9. 2019 Půjde Schillerová do vazby?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře. Tak nám konečně končí „okurková sezóna“ a pokud bychom měli očekávat, podle toho, že prázdniny měly být „okurkovou sezónou“, vývoj v naší zemi, tak to asi bude nářez.

konev

Krvavý Maršál

Nejdříve nám Koněva někdo polil rudou barvou a připsal pár faktů na podstavec, poté jej nějaký komunista očistil, tak nějak po bolševicku to sice odflákl, poté jej Radnice ohradila mříží, jako v kriminále, a „ohradila“ plachtou, následně tu plachtu pár komunistů rozervalo a zůstala jenom symbolická mříž kriminálu.

Z našeho hlediska – Koněv neosvobodil Prahu, Koněv neosvobodil naši zem, on ji pomáhal dobýt, Koněv byl masový vrah a sochu Hitlera v Praze také nemáme. SSSR zahájil, spolu se Slovenskem a Německem II. Světovou válku, což si také dnes připomínáme. Ta socha nemá v Praze, ani nikde jinde v naší zemi, co pohledávat.

js

Obžaloba?

Mafie ze Státního zastupitelství slíbila, že do konce prázdnin vyřeší případ „Čapí hnízdo“, rozhodne o obžalobě, zda ji podá, či nikoliv. A zase prdlajs. 1. 9. a nic. Ti, co před prázdninami demonstrovali za udržení těchto mafiánů u moci, místo vyhazovu, si musí tleskat. I když se údajně očekává rozhodnutí 2. 9., tak stále to není splnění slibu. Připomínáme, že tento případ je tak jednoduchý, že průměrný kontrolor „Finančáku“ podvod prokáže, včetně neprůstřelných důkazů, do 24 hodin. Naše justiční mafie se snaží o promlčení tohoto případu.

Zároveň s tím se objevila zpráva, že Schillerová, to je ta stbácká podržtaška na Ministerstvu financí, měla zakrývat daňový podvod v milionových částkách opět na Čapím hnízdě, týkající se nadhodnocených reklam Agrofertu. Na tuto klasickou podvodnou praktiku byla Finanční správa upozorněna německými kolegy. Připomínáme, že jistá Nagyová skončila ve vazbě kvůli „nezdaněným kabelkách“, kdy daňový podvod byl v řádech statisíců. Jak je možné, že Schillerové umožňuje justiční mafie likvidovat důkazy?

vvr

TV Prima – šiřitel Fake´s a ruské propagandy

Mnoho diváků TV Prima si libuje v jejich zpravodajství. Je tam minimum, možná vůbec žádné, informací, negativního typu k vládnoucím bolševikům, jako je Zeman, agent STB Bureš apod., jak se propagandistické weby, jako Parlamentní listy, tištěná média, jako Týden, nebo TV, jako Prima, dohodly, že nebudou zveřejňovat. V jednom kuse tato fake´s TV šíří dezinformace ve svém zpravodajství. Ale tento týden se jim povedl opravdu kousek. Na Twitteru je parodický účet nazvaný – Velvyslanectví Ruska v ČR – tento napsal ironický tweet, týkající se právě masového vraha Koněva ve znění – Ostuda! Velitele 1. ukrajinského frontu a hrdinu bojů v Karpatech, nezastavil Wehrmacht, ale teď ho zastaví papundekl. I inteligenčně podprůměrný čtenář pozná, že se jedná o parodický účet. Super redaktoři šiřitele ruské propagandy TV Prima nikoliv. Na Twitteru z toho je alespoň sranda. Ne každý ovšem tuší, že se opravdu jedná o parodický účet a mnozí diváci této fake ruské propagandistické televize těmto lžím uvěří.

bj

Brexit

Britský premiér Boris Johnson se účastnil jednání G7. Přes velká očekávání, že opět způsobí nějaký skandál, nic nezpůsobil. Pro mnohé to bylo velké zklamání.

V tomto týdnu se rozhodl využít možnosti „paralyzovat britskou Dolní sněmovnu“, když požádal Její výsost královnu Alžbětu II. o odložení schůze Dolní sněmovny. Ta mu vyhověla. Co ho vedlo k tomuto kroku je všeobecně známé, nechce, aby mu Dolní sněmovna, která se nebyla několik let schopna dohodnout na způsobu „výstupu“ Velké Británie z EU, dále komplikovala jeho vyjednávání. Ta Dolní sněmovna, která se nebyla schopna za mnoho let dohodnout v této věci na ničem. Mnozí mu to mají za zlé, údajně se jedná o „obcházení“ demokratických principů, někteří do toho dokonce tahají i Ústavu Velké Británie, která de facto neexistuje, ale proč neoblbovat prostý lid, že?, ale jedná se o krok, kdy on sám a jeho vláda musí učinit konečné rozhodnutí a za toto rozhodnutí převzali svoji osobní odpovědnost. Ať už Velká Británie vystoupí z EU jakýmkoliv způsobem, naplní tak přání voličů, kteří v referendu pro Brexit hlasovali a byla jich většina, podle nastavených pravidel Velké Británie.

Malá zajímavost – Ústava, jak ji známe my, nebo USA, v psané podobě, kterou si najdete na internetu a přečtete si ji, jako celek, ve Velké Británii neexistuje. Jejich ústavní systém je založen na několika psaných zákonech – od 13. do 19. století - + 1 zákon z 20. století, týkající se právě ES – Zákon o vstupu do Evropského společenství z roku 1972. Ústava, jako taková, neexistuje, k těmto zákonům se přidávají tzv. Ústavní zvyklosti, kdy neustále probíhá diskuse o tom, které to vlastně jsou. Nad Parlamentem nedohlíží žádný Ústavní soud, tedy nad ústavností zákonných norem zde přijatých.

Nejlepší vysoké školy světa

Tímto asi nepotěšíme některé naše čtenáře, ale vskutku v TOP 10 nenajdete žádnou z Ruska, ani z ČR, ale boj o nejlepší přitahuje i dosud ne zcela typické země – Takže 5 z USA z toho 4 nejlepší, 4 z Velké Británie, 1 ze Švýcarska. Karlova univerzita, jako nejlepší z ČR, opět na chvostě, cca 300 místo. ANO – BUDE LÍP!!!

Odpovídáme na dotazy

Proč nekomentujeme výroky Jiřího Ovčáčka? - Opravdu byste to žádali? To je státní úředník, který prezentuje názory Zemana. Názory Ovčáčka nás nezajímají.

Jaký máme názor na nového předsedu TOP 09? - TOP09 právě prožívá svůj předvolební čas, kandidáti jsou zatím 2 – ing. Czernin a paní Pekarová. Ani jeden z nich nedostane TOP 09 z bažiny nevolitelnosti. TOP 09 musí být obrovským zklamáním pro voliče, kteří se v minulosti rozhodli věnovat svůj hlas této straně. Proto ten obrovský úbytek voličů. Kde není program, nejsou voliči.

Proč máme „negativní“ vztah k ODS – ODS se na vládě podílela, za posledních 30 let, cca polovinu času. Právě za ní jdou veškerá negativa, která jim společnost, po právu, vyčítá. ODS je zatuchlou konzervativní stranou, která se nedokázala vypořádat s tím, že společnost se nachází již ve 21. století, nikoliv v 19. století.

Proč jsme minulý týden tak negativně zhodnotili Piráty? - Nebylo to tak negativní, popsali jsme, že s vystupováním primátora Hřiba vůči zahraničí nemáme žádný problém. Ale současné vedení Prahy je opravdu katastrofální, tedy pro občany hlavního města. Objektivně přiznávám, že útok na nejslabší, tedy handicapované, nás doslova rozzuřil. Mnozí se dokáží bránit, ale handicapovaní mají tu možnost omezenou. Nemáme rádi jakoukoliv diskriminaci, neonacismus, neobolševismus. Přesto byl náš komentář k situaci v Praze skutečně pravdivý.