1. 8. 2021 Jak Monacká rezidentka ke štěstí nepřišla

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

GALERIE: Krásné gesto Rusky Šarapovové: Poklonila se české vlajkonošce  Kvitové! | FOTO 6 | iSport.cz

Olympiáda, jakou svět neviděl

Trochu rychlejší dozvuk k našemu minulému komentáři. Ti, co nás pravidelně čtou, nemohli uniknout našemu minulému komentáři, ve kterém jsme se věnovali „genderové“ vyváženosti pořadatelů OH v Tokiu. Stejným nemohl uniknout fakt, že paní Kvitová, daňová rezidentka Monaka, neuspěla v tenisovém klání OH. Stejně tak i naši basketbalisté ukázali, že na nejlepší týmy světa kvalitativně zatím nemají, což se dalo očekávat, protože již jejich samotná účast na OH byla velkým překvapením a úspěchem. Ani jeden z našich vlajkonošů neuspěl ve svém sportovním klání. Pan Satoranský nevytáhl náš basketbalový tým z bojů ve skupině, paní Kvitová, která spíše patří k reprezentaci Monaka, než naší, se neprobojovala skrze druhé kolo. Naštěstí máme mnoho českých sportovců, kteří platí daně u nás, kteří nás výborně reprezentují a ještě nás budou výborně reprezentovat. Dosavadních 7 cenných kovů (v neděli jich je již více) z OH v Tokiu je tomu minimálně zárukou. Gender, jak naše zkušenost ukazuje, je jenom výmyslem mocných, který vede k dehonestaci skutečně úspěšných. Tímto jistě nebereme paní Kvitové, ani panu Satoranskému, jistě úspěšnou a skvělou sportovní kariéru, na kterou mohou být právem pyšní, ale jak to tak vypadá, vlajkonošům štěstí nepřeje.

Bartoš sympatizuje s „teroristickou bojůvkou“ Antifa, osočil piráta Okamura  - iDNES.cz

Piráti podporují teroristy

Předseda Pirátské strany, Ivan Bartoš, opět lhal, což je již tradiční „disciplína“ Pirátské strany a STAN, které jsou před volbami v koalici. Pan Rakušan si nechal udělat skoro „selfíčko“ jak tlačí kolčeko plné střešních tašek, v prázdné a čísté ulici, které poté nechal vydávat za fotku, se kterou prý neměl nic společného, nahodilou, z tornádem zasažených oblastí. Zapomněl uvést, že se jednalo o rodinné foto z tzv. „práce“ u svých rodičů, nikoliv v oblasti po tornádu. Pan Bartoš si vymyslel, že prý s dvojnásobným olympijským vítězem, panem Krpálkem, bojoval v Judu v mladších žácích, asi skrze heroin, protože mariuhanu prý nekouřil 15 let, zapomněl na věkový rozdíl mezi nimi, který činí rovnou „dekádu“. Ti, co nás pravidelně čtou, jsou si vědomi, že obhajujeme legalizaci drog dříve, než Pirátská strana vznikla a to kvůli zajištění větší míry bezpečí pro uživatele, ale také příjmu do státního rozpočtu na jejich případnou léčbu, jako to je u tabáku a alkoholu, to jenom pro přesnost. To ovšem neznamená, že budeme tolerovat lži předsedy Pirátské strany a jeho otroků ze STAN, pokud je evidentní, že drogy užívá více, než je zdrávo. V mladších žácích, ani nikdy jindy, ten lhář s panem Krpálkem nebojoval. Považuji za naprosto nechutné, pokud se někdo dopouští úmyslných lží, do kterých navíc zatahuje naše úspěšné sportovce, nebo umělce.

Jistě toto není o podpoře teroristů, na to si musíme počkat u dalšího „Piráta“, který finančně podporuje teroristy. Jistý Adam Zábranský, kandidát Pirátů a STAN do Sněmovny a kandidát na funkci „ministra“. Kdyby v Německu vládl Talibán, on ho bude podporovat. Nemůžeme opomenout, vedle této podpory teroristů, v jeho případě s jedná o mezinárodně uznávané LEVICOVÉ extrémisty ze skupiny Extinction Rebellion, kterým posílá finanční prostředky. Prý je na to dokonce hrdý a vůbec nechápe, proč někdo něco proti takovým má. Jeho šéf Bartoš, pro změnu, podporuje teroristy z Antifa, teroristi podle našeho spojence. 

A aby toho nebylo málo, tak pan Zábranský je také pražský zastupitel, radní pro bydlení a transparentnost. Piráti v Praze zdražili vše, co mohli. Jízdné do MHD, parkování, o 100% zvýšili daň z nemovitostí, odvoz odpadů, vodné, metro D bude stát dvojnásobek apod. Tak to dopadne, když si tuto stalinistickou juniorku zvolíme do vedení naší země, zdražení všeho o 100% a výše a podpora teroristů. A to nesmíme opomenout jejich kandidáta do Senátu, stalinistu Tožičku, který veřejně vyhlašuje, že vám znárodní i to vaše jízdní kolo, protože se máte lépe, než ten africký chudák, co v životě nesáhl na práci. Také nemůžeme opomenout jejich urputnou snahu o likvidaci handicapovaných, včetně „náhodně“ vzníceného domu pro invalidy na Černém mostě ihned poté, co se ozvali proti jejich šikaně. Ne, Piráti nejsou Cattani, oni jsou ta mafie. Mafie, která se hodlá prolhat do vládních lavic.

Co je za tou snahou všechny očkovat?

Všichni „očkovaní“ se dočkali velkého překvapení. Očkování je k ničemu. Po očkování se zjistilo, že očkovaný není prakticky vůbec chráněn. Může být bacilonosičem, může, jak oni rádi říkají – zabíjet ostatní lidi tím, že nemoc přenáší, očkování bude muset být doživotní, každý rok nejméně 2x další injekce, protože očkování nemá dlouhodobější účinnost, očkování nezajišťuje imunitu, dokonce ani nezabrání těžkému průběhu, nebo úmrtí na chřipečku. Očkovaní musí nadále nosit náhubky, jako neočkovaní.

Takže vlastně očkování je naprosto k ničemu. Otázkou tedy je, proč nás chtějí všechny očkovat, proč je ta šikana, perzekuce, diskriminace lidí, kteří se nechtějí očkovat, z pochopitelných důvodů, vakcína je experiment na lidech a není řádně schválena, ale schválena podmíněně.

Očkovaným spadla brada, když si přečetli, že v Izraeli je poměr plně očkovaných na JIP s těžkým průběhem 70%, neočkovaných 30%. Zdá se být evidentní, že toto očkování lidem prokazatelně zdravotně škodí.

Média nám úmyslně tají celosvětové demonstrace proti covid mafii s účastí milionů demonstrantů, například ve Francii, Itálii, Austrálii apod. Tají to, aby i u nás nevzali lidé do rukou moc, která jim je dána Ústavou a tyto teroristické politiky prostě nesvrhli.

Tedy celkově shrnuto – očkovaný může být nemocný, má běžně těžký průběh, běžně umírá na chřipečku (on by umřel i na sezónní chřipečku), je bacilonosič, semeniště budoucích mutací, musí nosit náhubek. To ovšem u neočkovaných platí v daleko menším měřítku.

Největším hoaxem vakcinářů bylo a je, že daleko méně očkovaných lidí může být nemocných, nebo s těžkým průběhem nemoci. Fakta ukazují, že to je přesně naopak. Neočkovaní jsou daleko méně nemocní, vezmeme-li v úvahu, že čínskou chřipečku mělo, podle odhadů, více jak 3.000.000 občanů, ono jich bylo daleko více, v nemocnici jich bylo pár desítek tisíc lidí, asi 2%, přičemž vakcinovaní mají již od výrobce uvedeno, že jich tam může skončit kolem 5%, což je LEŽ, protože jich bude daleko více.

Nakonec si necháme těžké zdravotní komplikace po tomto očkování, od ochrnutí, úmrtí, tvorba krevních sraženin, mozkové příhody, infarkty vedoucí k celoživotnímu handicapu, pokud ne již rovnou k úmrtí. Tyto komplikace, nebo ztráta života, neočkovaným nehrozí, díky této vakcíně, hrozí jim pouze a jenom díky jejich životnímu stylu.

Poté je tedy otázkou, proč ten tlak na očkování ostatních. Jistě to není tím, že očkovaní, kteří vše, co tu píšeme, ví, tedy ví, že se stali obětí covid mafie, přitom se dnes musí obávat zdravotních komplikací v budoucnu, takže by chtěli to samé pro neočkované, aby nebyli, tak říkajíc, těmi pitomci sami, ale aby těmi pitomci byli všichni. Tak tím to opravdu není. Proč to tedy je?

Mnozí se domnívají, že se jedná jenom o dobu do voleb, sbírání politických bodů před volbami. To ovšem není pravdou. V celém světě se respirátory nosit nemusí, jenom u nás ano. Tlak na očkování celé populace je všude stejný, jsou státy, které již zakázaly neočkovaným nakupovat i potraviny a léky. K tomu se blížíme. Nacistické praktiky ovládají celý svět, vyjma několika málo zemí, jako je Švédsko, Velká Británie, Švýcarsko apod.

Velmi pravděpodobně je za touto snahou daleko větší nebezpečí. To pramení z místa původu a toho, kdo ten vir do světa úmyslně vypustil. Hovoří se o Číně. Je tedy velmi pravděpodobné, že se jedná o biologickou zbraň, kterou Čína vypustila do světa. Mocní to ví, ale nechtějí to sdělit, protože by všichni lidé na planetě chtěli Čínu zničit, napadnout a vyhladit. A to mocní nechtějí, proto ten neuvěřitelný tlak, šikana, diskriminace neočkovaných. Je to jenom teorie, ale velmi se blížící faktům. Jiné vysvětlení se totiž nenabízí. Je naprosto nelogické, aby se země sami zničily svými lockdowny, zničily si svoji ekonomiku, budoucnost pro mnohé generace. Možná v tom sami mocní „jedou“ s Čínou, tzv boj o klima, kde největším problémem je lidstvo samo svým počtem, tedy snaha o jeho redukci, které obětují ekonomiky, bankéři je podpoří, protože pořád lepší mít něco, byť za dlouho, než krach téměř všech ekonomik a tím nemít nic. K tomu závěru napomáhá i do pár měsíců údajně vyvinutá vakcína, přitom na SARS, i po 18 letech, vakcína vyvinuta není, vědci ji nedokázali vyvinout, ani dnes ji nemají. Na každou bilogickou zbraň se vždy vyvíjí i „lék“, nelze něco vypustit, pokud nemáte k dispozici protilátku, to je logické. Berte to jenom jako zamyšlení.

Zvýšení důchodů o 900 korun? Ne tak rychle! Narazí vláda kvůli klesající  zásluhovosti? | Peníze.cz

Zvýšení důchodů

Vláda prosadila zvýšení důchodů nad rámec zákonné valorizace o cca 300 Kč v průměru. Toto nepodpořily TOP 09, STAN, ODS.

Přestože se argumenty nepodporujících stran zdají být logické, pravdou to není. Jistě, stát nyní hospodaří s půl bilionovým dluhem každý rok. Za to ovšem mohou i strany „totalitní opozice“, které kvůli chřipce souhlasily s uzavřením ekonomiky. Pokud ekonomika nefunguje, nejsou výběry daní, jsou deficitní rozpočty. I dnes souhlasí se šikanou obyvatelstva, čímž opět snižuje výkonnost ekonomiky, tím pádem i výběr daní, navíc, nesmyslným požadavkem na očkování a testování zvyšuje výdaje státu o stovky miliard korun. Tedy, i tyto strany jsou odpovědné za neuvěřitelné deficity současné, ale i budoucí. Jak se podepisuje šikana obyvatelstva na ekonomickém propadu? Neočkovaní, kteří odmítají prokazovat svůj zdravotní stav nějaké uklízečce v restauraci, do ní nejdou. Tím je snížena návštěvnost, útrata, tržba, zisk, daně. Mnozí si raději koupili strojek na vlasy a odmítají chodit ke kadeřnicím. Opět, snížení útraty, tržby, zisku, daní a tím pádem i odvodů. Totalitní praktiky, se kterými „totalitní opozice“ souhlasí, přináší hořké plody – dluhy.

Za ty ovšem senioři nemohou. Ke zvýšení důchodů není potřeba zvyšovat dluhy. Stačí jednoduchá věc, která je v pravomoci státu – zvýšit minimální mzdu na úroveň důstojné – tedy cca 30 tisíc korun. Dojde ke zvýšení všech mezd, tedy i odvodů a daní. Tím dojde ke zvýšení příjmu státního rozpočtu a tím není potřeba ke zvýšení důchodů na důstojnou úroveň zvyšovat dluhy. To je docela jednoduchá věc. A nemusíme se obávat, nedotkne se to cen, jak opozice tvrdí. V Německu jsou stejné ceny potravin, jako u nás, podobné ceny služeb, jako u nás, protože máme 67% produktivitu Německa, je tu obrovský prostor na růst mezd a tím i možnost zvýšit důchody, při zachování cen.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.