1. 12. 2019 Babiš opět krade

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Advent začíná

Dnes máme první Adventní neděli. Mnozí možná neví, že dříve býval advent slavíván i 6 nedělí před narozením Ježíše Krista. Adventní věnec by dnes měl mít 4 svíčky, 3 fialové a 1 růžovou, která se zapaluje třetí adventní neděli, jako symbol očekávání. Tradice adventních věnců byla založena až v 19. století, není tedy nijak svázána se svátky Vánočními, ale je to spíše nová tradice.

Boj s ruskou dezinformační scénou nabírá obrátky

V minlém týdnu jsem psal o Ruských Freikorps v Čechách. Z čista jasna se objevil další politik, Pavel Novotný, který se rozhodl pro záměr zřízení památníku vojákům z Rusko osvobozenecké armády, zvaných Vlasovci, jako výraz díku za jejich osvobození Prahy. Ano, Prahu neosvobodil Koněv, ani nikdo z Ruských mužíků z té jejich Rudé armády, jak nám desítky let tvrdila ruská propaganda, učili nás to ve školách apod. Tyto lži je nutné napravit. A o to se pokouší i Starosta Řeporyjí, Pavel Novotný. Ruská dezinformační státní televize s ním udělala rozhovor, který moderátoři zakončili útokem na Novotného. Kdo ten záznam viděl, musel si udělat obrázek, jak by to v naší zemi vypadalo, kdyby tu opět zvítězili ruští mužíci a jejich čeští kolaboranti, kteří zde šíří ruské lži a propagandu.

Aby bylo jasno, nesouhlasím se způsobem chování P. Novotného, zesměšnil občany Řeporyjí svým vystupováním. S jeho slovy velký problém nemám, vyjma toho, že osobně tvrdím, že nás Rudí mužíci neosvobodili. Tvrdíme to zde kontinuálně stále. Dobyli nás, nikoho neosvobodili.

Važme si toho, že se našel politik, který se veřejně dokázal postavit ruským dezinformacím, šířením lží a ruské propagandy. Bez ohledu na to, z jaké je strany, protože toto je neúčinnější boj s tou ruskou hydrou, nebát se jich, neklanět se těm ruským teroristům, ale říkat pravdu a fakta.

Uprchlíci netáhnou

Možná jste zaznamenali zoufalé snahy kolaborantů, kteří si nyní neví moc rady s tím, že EU po několik let docela účinně pracuje proti ekonomické migraci, především z Afriky.

Dnes už proruské neonacistické strany, jako SPD, Trikolóra, zoufale hledají náhradu za své největší téma – uprchlíci, nebo jak oni říkají nelegální migrace. Už jsme vysvětlovali, že migrace je legální.

Čas od času se objeví nějaký teroristický čin na území států EU. V tu chvíli se spustí mašinérie šiřitelů nenávisti, hlásající naše antievropanství, což by za jistých okolností nebylo to nejhorší, ale především naši povinnou závislost na neonacistickém Rusku. To samé se stalo tento týden. Co se ovšem od nich nedočtete, jsou fakta.

Fakt číslo 1 – Počet obětí teroristických činů na území států EU za poslední 2 roky a 11 měsíců je stejný, jako počet vražd v ČR za rok – 88.

Fakt číslo 2 – Švédsko je 16. nejbezpečnější zemí světa. Co se nedovíte, že je před skanzeny z V4 – Polskem, Maďarskem, Slovenskem – kde je bezpečnostní situace daleko horší.

Fakt číslo 3 – Rakousko, i přes přijetí více jak 100 tisíc uprchlíků, je na 4. místě nejbezpečnějších států světa – před ČR – která odmítá přijmout i pár černých dětí.

Fakt číslo 4 – Švédsko vždy bylo v TOP 20 nejbezpečnějších zemí světa. I před uprchlickou vlnou v roce 2012 bylo až na 12. místě nejbezpečnějších zemí světa.

To jsou nezpochybnitelná fakta.

Pokud se někdy setkáte s ruskou propagandou, jak země EU tu přispívají k nižší bezpečnostní situaci, tak nyní máte v rukách nezpochybnitelná fakta z renomovaných zdrojů, jako jsou OECD apod. Na tato fakta nemají argumenty.

Bureš opět krade

EU zastavila výplatu dotací do ČR. Agrofert tak začal velmi trpět nedostatkem financí. Ono řídit firmu, která je závislá jenom na příjmech z dotací, tedy jistých příjmů, není takový problém, jako řídit stát, kde se příjmy nezvyšují úrovní žádostí o dotace k jakémukoliv hospodářskému celku. To Bureš neumí. Ale dokonale umí podvádět.

Proto vyjmul výplaty dotací ze státní organizace, která podléhá zákonu o střetu zájmu a převedl tuto agendu pod jinou státní organizaci, která již tomuto zákonu nepodléhá a tak bude mít zajištěn několikamiliardový bussines nadále, bez ohledu na skutečnost, že na dotace z EU nárok nemá, opět, bez ohledu na názor uplacené justiční mafie.

Z tohoto důvodu budeme mít nadále méně miliard na cokoliv. Tak snad si to pro příště rozmyslíte, koho volit.

Tak zase příští týden, který vám přejeme co nejhezčí.