1. 10. 2017 – Udej svého „Žida“ a můžeš dostat milion

Ani Adolfa Hitlera nikdy nenapadlo vypsat loterii na udání "svého Žida", přestože by tím naplňoval představu cca 30% našich voličů neonacistické SPD a korporátně fašistického ANO, možná i budoucích vládních partnerů.

Dnes se spouští udavačská loterie z dílny udavače českému Gestapu, Babiše. Jeho vzletné obhajování tohoto nejodpornějšího politického skutku v našich dějinách, je sprostou urážkou inteligence občanů, tedy těch, co jsou proti této udavačské praxi, která je prostým pokračováním mnohaletého udávání Andreje Babiše z dob budování socialismu.

Ale pojďme k údajnému účelu této udavačské loterie. Tím má být údajné zamezení "krádežím" podnikatelů na neplacení daní. To ovšem není pravda z několika důvodů.

1. Podnikatelé daně platí, jako mourovatí. Vy o tom nevíte, nechali jste se oblbnout udavačem českému Gestapu. Tady máte výčet - sociální a zdravotní pojištění v min. výši cca 4.000 Kč měsíčně, což je jako z 36.000 Kč hrubého zaměstnance (není to daň, ale odvody, což nic nemění na tom, že podnikatel toto uhradit musí), silniční daň, splašková daň, ekologická daň, poplatek OSA a dalším, odvody za zaměstnance ve výši 34,5% z jeho hrubého platu, poplatky za každý televizor, každé rádio v automobilu (občan platí pouze 1 televizor a 1 radio, podnikatel klidně 10x), vyšší ceny energií, daleko vyšší ceny za energie, protože nejsou regulovány, vodu apod. A k tomu další povinnosti - revize hasičáků, školení BOZP, dodržování pitného režimu, apod. A když jim něco zůstane, tak poté odvedou i daň z příjmu.

2. Míra šedé a černé ekonomiky je u nás na hranici cca 15-17%. Maloobchodní společnosti se na ní podílejí cca 0,5%. Celkově tedy lze hovořit o bolševickém vytváření "třídního nepřítele", aniž by k tomu měl kdokoliv důvod. Ale závist, to je největší český sport. Podotýkáme, že žádná země světa není oproštěna od šedé a černé ekonomiky a naše země je na podobné úrovni, jako Německo, tedy velmi dobré úrovni v tomto podílu. Naopak Chorvatsko, které zavedlo EET má míru šedé ekonomiky přesahující 25%!

3. Odhad krácení daní korporací, jako je Agrofert, je 200 miliard korun ročně jenom na DPH a dani z příjmu. Odhad krácení daní podnikatelů jsou proti tomu cca 3% z celkových krádeží korporací. Korporací se ovšem toto opatření netýká. Jedná se tedy o hon na malé podnikatele s cílem jejich postupné likvidace, jako konkurence korporacím, jakou je Agrofert.

4. Prostituce, prodej drog, prodej kradeného zboží tímto krokem není zdaněno, ani nebude nikdy postihováno. A to je daleko větší podíl na šedé a černé ekonomice, než mají samotné korporace, jako je Agrofert.

5. K účelu tohoto udávání státní správa přijala více jak 30.000 nových úředníků, kteří nás stojí cca 25 miliard ročně, aby dohlíželi na průběh udávání, které může do státního rozpočtu přinést cca 1 miliardu, protože ten, kdo podvádí, bude podvádět i nadále. I prodělek je zisk. 🙂

V tomto kontextu faktů se jedná o pouhé udávání "svého Žida", nikoliv prostředek k zajištění vyššího výběru daní, jak je z krátkého rozpisu patrné, protože daleko větší ryby, jako je Babiš, chytány nejsou. Pro informaci čtenářům, samotný Andrej Babiš ulil do daňových rájů několik miliard korun ze zisku, které nejsou zdaněny. To, že tvrdí, že nemá firmy v daňových rájích, je lež, má a hned 2 takové pračky špinavých peněz.

Běžný podnikatel zaplatí na daních, poplatcích tolik, že si to běžný zaměstnanec ani za půl roku nevydělá. Andrej Babiš nezaplatí na daní z příjmu ani korunu. Ano, 0 Kč je jeho výše daní z příjmů fyzické osoby ze zisku z půjčky, kterou poskytl Agrofertu. Z tohoto zisku by běžný podnikatel musel uhradit cca 50% na daních a poplatcích.

Proč píšeme o špinavých penězích? Znáte jiného ministra na světě, který by si zažádal o ochranku kvůli nevyřízeným účtům ze strany albánské mafie, jako tomu učinil Andrej Babiš a ochranku získal? Co u nás asi tak provozuje tato albánská mafie? Ona to nemusí být zrovna jenom albánská, může to být i jiná, že? Zcela jistě víte, že každý náš občan má problém s albánskou mafií, že? 🙂

Nakonec to nejlepší. Předpokládaný výnos z těchto korporátně fašistických kroků ANO, jako je udavačská loterie, EET apod. jsou cca 0,4% z celkových příjmů našeho rozpočtu, skutečný výnos za loňský rok byl PROPAD výběru daní! Víte, co to znamená? Že kdyby měl rovnoměrně tento "výnos" rozdělit mezi výdaje státního rozpočtu, tak důchodce s 8.000 Kč důchodem dostane přidáno závratných cca 32 Kč měsíčně. Při postihu zlodějin páchaných Agrofertem a dalších korporací, by ovšem přínos pro takového důchodce již byl cca 1.200 Kč měsíčně, přitom by nikdo nemusel zvyšovat počty úředníků a nutit nejmenší podnikatele k pořízení si nesmyslných systémů k EET v řádech tisíců korun ročně.

Důsledkem takovéhoto honu na podnikatele bude jejich znatelný úbytek, ten se již projevil a nadále projevuje. Ti, co budou moci dotáhnout svoji práci do důchodu, ti to se skřípěním zubů vydrží, ale již nyní jejich potomci odmítají, a to hromadně, pokračovat v jejich práci. Brzy se dočkáme toho, že nebudou instalatéři, vodáci, zubaři, lékaři, kadeřnice, prodejny potravin, večerky, hospody. A až tito nebudou, nebude to trvat déle, jak 10 let, nebudou ani příjmy do státního rozpočtu. Korporátní fašismus Babiše přivede tuto zemi na úroveň Nigérie, nikoliv na úroveň Německa, to by si především jeho voliči měli uvědomit, protože netuší, že místo cesty k prosperitě země je toto jednání cestou k devastaci a likvidaci této země a občanů.

A nezapomínejte, dnes budete součástí udavačského impéria vy, ale jednou budete na druhé straně. Stačí důchodci prodat jednoho kapříka, co už domů nechce přinést a bude udán, že z toho nezaplatil daně. Poté již bude pozdě brečet. Zlo vyvolává jenom zlo. Dnes udáváte vy, zítra budete udán!

21654