7. 5. 2017 ČR ovládla mafie

V posledních 4 letech sledujeme naprosto nový "trend", který nenechává "chladného" snad již vůbec nikoho, včetně teenagerů. Asi není ani podivné, že se tento "trend" objevil společně se Zemanem ve funkci prezidenta. Ačkoliv tento "trend" mnozí odmítají připustit, tak se zdá být nepochybné, že naši zemi začala ovládat "mafie". Podobnou situaci znají Italové, Američané, kteří v takovém období "temna" žili především ve 30. letech minulého století, v Itálii i trošku déle. Co se stalo?

Ve 30. letech minulého století vypukla Velká hospodářská krize (v roce 2008 také), která sebou přinesla nezaměstnanost, leckde překračující 30% (v roce 2008 také, ale cca o 3% vyšší, než byla). Vládami nezvládnuté sociální napětí, vyneslo do vedoucích pozic některých států například Hitlera (po 2008 u nás Babiše). V době hospodářské krize od roku 2008 do cca 2010, přijala tehdejší vláda několik úsporných opatření, při ne zcela šťastném zavedení důchodové reformy, která nedokázala občanům řádně vysvětlit. To přineslo své důsledky ve formě "vynesení" Babiše k moci.

V roce 2013 se funkce prezidenta republiky ujímá Miloš Zeman, který ve druhém kole porazil Karla Schwarzenberga. Koncem roku 2011 vzniká mafiánská strana ANO 2011, tzv. hnutí Akce nespokojených občanů, pod vedením udavače STB, kariérního komunisty Andreje Babiše, jako další divize Agrofertu. Ve svých vyjádřeních napadá současnou vládu Petra Nečase a všechny ministry. Poprvé vyřkne - Všichni kradou - a slibuje budoucím voličům, že on povede stát, jako firmu, asi tím myslel svůj Agrofert, který bez dotací není schopen uspět na trhu, což následně, po zvolení do Sněmovny a převzetí funkce Ministra financí, také plní. Bez dotací EU naše země není schopna uspět na současném trhu, jako jeho Agrofert. Slíbil přinést na politickou scénu morálku, čest, slušnost, prosperitu. Někteří občané, spíše znechucení tehdejší politikou, mu dali svůj hlas. Ale vraťme se k začátkům.

Co od začátku spojuje Babiše a Zemana? Členství v KSČ a evidence ve svazcích STB. Oba mají problém s kamarády, kteří se pokouší o vraždy oponentů, novinářů apod. u Zemana s paní novinářkou Slonkovou, u Babiše s některými politiky, balkánskou mafií, obchodními partnery, oba s Mrázkem. Je to smůla, mít takové kamarády. :). Následně je spojují podnikatelské aktivity Babiše, kterému Zeman, jako tehdejší předseda vlády, chtěl výrazně pod cenou prodávat státní majetky, čímž samozřejmě okrádal občany této země. Spojuje je láska k Rusku, kterému Zeman prakticky odpustil téměř celý dluh ve výši přes 100 miliard, touha po moci, mnozí "podnikatelé", jako je Rittig, Janoušek a další, touha po diktátorství. Společně nenávidí demokracii a svobodu, svobodný tisk, Českou televizi, rozhlas. Oba spojuje touha ovlivňovat média ku svému prospěchu a podpoře jejich lží, Babiš si k tomu účelu koupil Mafru a zdejší novináře úkoluje, kdy a jak likvidovat jeho politické odpůrce, ZDE, pro Zemana investovali ruští spojenci do ovlivňování médií - Prima TV, Blesk, Týden, Parlamentní listy, čínští komunističtí kamarádi mu koupili dokonce televizi Barrandov, kde má své pravidelné pořady. Oba spojují mafiánské praktiky.

Oba ví, mají-li se udržet u moci, že pouze ovlivňovat média, strašit lidi, hrát na nejnižší pudy plebsu, jim nevystačí. Musí mít možnost ovlivňovat chod státu, například právě Ministerstvo financí, ale také Ministerstvo spravedlnosti, Policii, Státní zastupitelství, Justici. Stejně jako Hitler, i oni ví, že nejdříve musí uspět v demokratických volbách. Využijí proto jednoho z negativ demokracie, tou je možnost lhát. Oba se prolhali tam, kam potřebovali. Jeden se prolhal do sesle prezidenta, nyní může využívat veškerých našich daní k permanentní volební kampani, druhý na sesli Ministra financí, nyní může konečně ovlivňovat nejen justici, ale především Finanční správu (dříve Finanční úřady). Jenom ta "žvanírna" v Parlamentu jim ještě brání mít absolutní moc. Tak zkusí zrušit Senát. Finanční správa je účelově posílána na kontroly především odpůrců Babiše, účelově je zneužita pro šikanu podnikatelů, jsou to jedni z mála svobodomyslných lidí, kteří státní šikanu neuznávají a první se ozývají, tak jim Finanční správa, neoprávněně, zablokuje účty, majetky, vyžene je na ulici. Oba shodně využívají nepopularity pana Kalouska, kterého shodně obviňují naprosto ze všeho. Brzy dojde na to, že je otcem Babišových dětí. :), pokud vyšetřovací orgány zjistí (tedy ty z EU, naše mafie nikoliv), že Čapí hnízdo byl dotační podvod.

Po nástupu Babiše k moci, téměř neomezené, se začínají dít divy. Věci, které by nikdy před jeho nástupem nemohly projít. Čapí hnízdo - dotační podvod, který Policie odmítla vyšetřovat, kupodivu pod dozorem jisté paní Bradáčové, podezření z daňových úniků odmítá prošetřit Finanční správa, kupodivu bez povšimnutí ze spáchání trestného činu, opět státních zástupců, jako je paní Bradáčová, pan Ištván, pan Zeman (Nejvyšší státní zástupce). Mezitím se ovšem odsuzují lidé, co hodili vajíčko na Zemana, přestože jej nehodili (za prezidentování pana Havla zcela běžné jednání, bez odezvy státních zástupců), co seberou zástavu a pověsí rudé trenky místo ni, ale čínští násilníci, mlátící české občany, ponechává Policie mlátit, bez mrknutí oka. Státní zastupitelství, Finanční správa, Policie likviduje odpůrce Zemana, jako za starých časů Protektorátu.

Finanční správa je rozprášena. Nejlepší kontroloři jsou vyhozeni, nebo nuceni odejít, protože jsou šikanováni a je jim bráněno vyšetřovat velké daňové úniky, například v karuselových obchodech, kdy na příkaz vedení, najednou nesmí spolupracovat s Policií. Dostali se daleko - nitky vedou na Ministerstvo financí. Ve výběrových řízeních, kde je Agrofert, nebo jeho dceřiná společnost, dochází k vyhrožování zadavatelům výběrových řízení - "Jsme součástí konsorcia Agrofert, jehož majitel je ministr financí, pokud nevyhrajeme výběrové řízení, necháme vás zničit". Je vyhrožováno, stejným způsobem, účastníkům výběrových řízení - buď odstoupíte, nebo vás zničíme, jsme Agrofert, nebo nabídnete tuto cenu, pokud ne, zničíme vás. Je vyhrožováno i GIBS, Babiš zveřejňuje informace, které, jako podezřelý, nemůže nikdy znát (o jeho výslechu na GIBS, že by ten vzorný fízl Šlachta?), v kauze Čapí hnízdo se ztratily dokumenty, nikdo nebyl vzat na vazbu. Sdělíte svůj názor do očí Babiše a pošle na vás sérii státních kontrolních šikanistů, kterým velí - vzpomeňte na paní živnostnici u Jílkové. Na druhou stranu řekne - já dám těch ukradených 50 milionů v kasičkách dětem. Maminky se mohou přetrhnout, aby ji získaly, nestydí se, ani náznakem. Nebo slíbí, že peníze, o které je podezřelý, že okradl stát, dá charitě. Pokud něco ukradl, měl by to vrátit okradenému, v tomto případě státu, a měl by být stíhán, souzen a odsouzen. Ale v této zemi je mu umožněno si hrát na Mesiáše.

Následně se dovídáme z nahrávek, že mafie se snaží ovlivňovat složení rozhodčího soudu při Agrární komoře. To je naprosto evidentní důkaz o tom, že mafie zasahuje do výkonu práva soudů, dokonce si usurpuje právo nominovat své soudce, podplacené, na úkor nepodplacených. Vše za podpory Zemana.

Všeho schopný, spíše neschopný, policejní plukovník Šlachta, bývalý šéf protimafiánského útvaru, který za 20 let za státní peníze nebyl schopen rozprášit jediný gang mafiánů obchodujících s drogami, prostitucí, bílým masem, nebo podvody s DPH, to je totiž mafie, se najednou podílí na policejním převratu v zemi, kdy nechá vzít do vazby ženskou, pro pár kaček nezdaněných darovaných kabelek. Po 4 letech od puče žádný jiný výsledek nedosáhl. Za toto převzetí moci Zemanem a Babišem je odměněn teplým místečkem u Celní správy. Nejlépe tak dokáže dohlédnout, aby se na podvody s DPH, které náš stát stojí kolem 100 miliard ročně, nikdy nepřišlo, že?

V posledním týdnu máme možnost vidět vládní krizi. Ta vypukla tím, že Babiš odmítl vysvětlit podezření z daňových podvodů a podezřelých machinací jeho Agrofertu. Položte si sami otázku, proč ten názorový veletoč? V roce 2013 se policejní komando, pod vedením Ištvána a Šlachty (to je jeden z plukovníků, který za 20 let nedokázal vyšetřit jedinou závažnou kauzu, pro Babiše super úlovek, který zajistil politický převrat v zemi), dopustilo policejního převratu v naší zemi. Petr Nečas, tehdejší předseda vlády, po jenom vzniku podezření, podal demisi (na rozdíl od Babiše, který v žádném ze skandálů demisi nepodal). Zeman tuto přijal, jako demisi celé vlády (dnes otáčí s tím, že když podá demisi premiér, odvolá jenom premiéra, mafiánská praktika, kterou Ústava neumožňuje), odmítl, přes garanci koalice o 101 podpoře poslanců, jmenovat vládu této koalice, prosadil si vládu svých kamarádů (kupodivu dnes tvrdí, že upřednostňuje současnou koalici, na jejímž půdorysu by jmenoval novou vládu - veletoč o 180 stupňů, navíc s Babišem).

V minulosti se Babiš pokusil uplatit 3 mladé, prý nadějné, politiky. Grosse, Langera a Kalouska. To řekl pan Kalousek. Všimněte si, že oslovil politiky z celého spektra - levičáka, pravičáka, středového. I Italská mafie měla své koně nejen v politických kruzích, ale také na Policii, státním zastupitelství, v justici. Zeman se přátelil s Babišem již dlouho před tím, stejně jako s Mrázkem, Rittigem, Janouškem a dalšími vlivnými lobbisty, pohybující se na hraně mezi podsvětím a "nadsvětím". U pana Kalouska prý neuspěl, ale zázračné zbohatnutí pana Grosse a Langera již o lecčems vypovídá. Podíváme-li se na to, že Zeman označil "trafiky" pro poslance tehdejší vládní koalice Petra Nečase za korupci, je podivné, že stejně nevolá po vyšetřování této korupce, ze strany Babiše. Kolovrátek se točí.

Výše jsme zmiňovali podezřelá úmrtí kolem Babiše, ale i pokus o vraždu paní novinářky Slonkové, organizovaný kamarády Zemana. O jaké úmrtí v případě Babiše jde, si můžete přečíst ZDE, kde je již Babiš přímo spojován s vraždou přítele Zemana Mrázka, nebo ZDE, kde se píše o dalších podezřelých úmrtí (dokonce se Zemanem spřízněným listem). Policie kupodivu nekoná, kdo chtěl konat, skončil ve vazbě, možná v Orlíku, jisté je, že státní moc neměla snahu mafii ustřihnout chapadla (Šlachta byl stále šéfem "protimafiánského", spíše mafiánského, útvaru). V té době se na "scéně" objevila jistá státní zástupkyně Bradáčová, která má, podle Forum 24 a jiných periodik, účelně bránit vyšetřování nejen podezření z dotačního podvodu Čapí hnízdo, ale také v obžalování Babiše v dalších kauzách. V kauzách Babiše mu ihned přispěchal na pomoc Zeman, národu oznámil, že jej nezajímají kauzy pod 1 miliardu a začal bezprecedentní útok na pana Bakalu, který podporuje objektivitu zpravodajství. Slabý pokus o odvrácení pozornosti od zločinů, které měl spáchat Babiš. Ani vraždy nevadí. Pořád ještě nemáte dost?

Do této mafiánské partie se jakýmsi nedopatřením připletlo několik lidí. Naposledy premiér vlády Sobotka. Nevýrazný politik, kterého nesnáší Zeman, ale pro procházení skandálů byl i pro něj nejlepší variantou, se najednou ocitl v situaci, kdy může zpřetrhat chapadla mafie - odvolat Babiše. Výrazný nesouhlas s tímto postupem sdělil Zeman předem, proto se premiér rozhodl podat demisi, čímž by padla celá vláda. Zeman se začal pohybovat za hranicí Ústavy, sdělil, že prý podle jeho právníků, může odvolat pouze premiéra. Všimněte si, prosím, že mafie se neštítí porušit Ústavu naší země. V tu chvíli ovšem premiér učinil nečekaný krok, demisi vlády nepodal, i když Zeman se tak těšil, ale podal návrh na odvolání Babiše. I v tuto chvíli se Zeman rozhodl Babiše u moci udržet, stůj, co stůj. Zatímco v jiných zemích, kde nevládne mafie, se v době takovéto vládní krize prezident neodváží nikam cestovat, Zeman si jede na předvolební mítink do Libereckého kraje, následovaný návštěvou Číny, s jedním z dalších aktérů této chobotnice, podnikatelem Kellnerem, jehož pojí úzké vazby na Rusko, nově i na Čínu. Kellner je jedním z mnoha, kterým k bohatství dopomohl Zeman.

Premiér Sobotka si na sebe vzal přetěžký úkol. Je posledním, kdo může mafii překazit uchopení absolutní moci a zabránit tak zániku demokracie a svobody v této zemi. Přehnané? Ale kdepak, již jeden jediný skutek, který jsme tu zveřejnili, by v demokratickém a právním státě znamenal, konec politické kariéry takového politika. Máte jich tu desítky. Demokracie je také předvídatelnost, předvídatelnost práva, nejen u soudů, policie, státního zastupitelství, ale také u politiků. To znamená, že když premiér podá demisi, tak ji prezident bez řečí přijme a vláda tak padne, jako tomu bylo vždy od roku 1989. To znamená, že když prezident obdrží návrhy na jmenování profesorů, jmenuje je bez řečí, protože to je pohyb v rámci mantinelů demokracie. Demokracie není pohyb na mantinelech, nebo za mantinely, protože to je pokus o mafiánské praktiky.

Je toho daleko více, co mafie potřebuje k absolutní moci, přesto se blíží ke svému cíli. Například volání po omezení demokratické pojistky - Senátu - v této zemi. Nejlépe po zrušení, ihned poté, co Babiš prohrál senátorské volby, nebo omezování počtu poslanců a senátorů. Omezíme tak možnost jejich veta. Občané tleskají, protože prý ušetří miliony, ale tato země potřebuje 200 miliard ročně navíc, to ovšem mafii nezajímá. Těch indícií o vládnutí mafie v naší zemi je mnoho. Máme možnost to změnit, asi poslední, nevolit Zemana a Babiše v příštích volbách. Je to pouze na nás.

Jak tedy ta chobotnice u nás asi vypadá?

Mafie