26. 8. 2018 – Kupujte si důchodce, jsou jich 3 miliony

V tomto týdnu prošel vládní návrh na zvýšení důchodů, který státní kasu, tedy nás, co pracujeme, přijde na 14,3 miliardy příští rok, další roky o další miliardy navíc. ZDE

Nic proti důchodcům, ale! Důchodci ví, že všechny vlády za posledních 20 let vyhrožují dnešním pracujícím, že přes jejich celoživotní platby na důchody (říká se tomu jinak, ale pro lepší pochopení uvádím jenom „důchody“), nebudou mít ani náhodou tolik, co má dnešní důchodce, co pobírá nejnižší možný důchod nyní. Kde je u důchodců mezigenerační solidarita? Nikde, převládá sobeckost, nenávist k vlastním dětem a vnoučatům. Rada pro politiky – Když důchodcům slíbíte zvýšení důchodů o 2.000 Kč plošně, máte více jak 3 miliony hlasů a vyhrajete, s přehledem, volby. Kupujte si je, kupujte si je, kupujte si je. Pracující jsou idioti, kterým to nevadí.

Podzimní volby do zastupitelstva obcí a třetiny Senátu se kvapem blíží. A už čteme nejblbější možné „kupování“ voličů. Například ČSSD v Praze slibuje, že když vás, co máte pejska, žádný člen Uličního výboru neudá, tak nebudete za pejska platit poplatky, nebo, že důchodci, zase tu máme důchodce, budou platit za cestu k lékaři, nebo do nemocnice, částku 25 Kč. Matka a dítětem zaplatí plnou palbu, nebo invalida. Piráti, spolupracující s největším korupčníkem v politice, Andrejem Babišem, vyhlašují boj korupci, málem jsem smíchy upadl pod volant auta, co jsem právě řídil. Neonacisté z SPD slibují vyšší důchody (to jistě z nějaké Radnice zajistí), blbečci jásají, prý chtějí postavit v Praze více jak 1.000 bytů ročně (při průměrné ceně stavby bytu cca 4 miliony by se jednalo o 4 miliardy ročně ze 70 miliard rozpočtu Prahy), blbečci už kvičí blahem. Co s velkým okruhem Prahy ovšem neví, jak vyřešit dopravní situaci, neví, jak vyřešit hluk, neví, jak vyřešit nedostatek zdravotnického personálu, neví.

Státní rozpočet je v deficitu, růst HDP znatelně zpomalil, období krize se kvapem blíží, rozdáme i to, co nemáme. Tak komu všemu se tento týden slíbilo zvýšení platů – zdravotníkům, učitelům, nepedagogickým pracovníkům, důchodcům, policistům, vojákům, bachařům, hasičům, nyní probíhají intenzivní jednání o zvýšení platů politiků, tím zároveň i soudců a státních zástupců. Kdo nemá slíbeno přidat mzdy, utíkejte k agentu STB Burešovi, je ideální čas. My, pracující mimo státní cecek, to rádi zaplatíme a spolu s námi i zahraniční banky, které na roční zvýšení nákladů o cca 80 miliard rády půjčí.

Ruský opozičník Navalnyi byl opět uvězněn ZDE. To se v nacistických a fašistických diktaturách stává, že vás zavírají za politické názory, přitom si vymyslí třeba zpronevěru, neplacení daní apod. Pod vládou Bureše to přijde i sem.

Připomněli jsme si 50. výročí okupace naší země ze strany vojsk Varšavské smlouvy. Jak typické pro český blbákov, u budovy Českého rozhlasu jej nejvíce připomínali kariérní komunisté a stbáci – Babiš, Štěch, nebo rudá mlátička z ANO. Být to v Německu, tak by se to nazvalo – Nacisté si připomněli nacistickou okupaci a slavili. V Sovětském svazu se dané výročí také připomínalo, jako za bolševika – ZDE.

Firma Křetínského finančně vstupuje do METRO (u nás známé jako MAKRO). ZDE. Tak snad nedopadne, jako Sparta, Vietnamci by to asi nepřežili.

Proti tomu ovšem!!!!!

To Německo, plné idiotů, kteří si natahali milion vrahů, odmítajících pracovat, kretény na n-tou, banda uchyláků, pitomců a nevím koho ještě, jak je zaplevelený ruskými nácky náš internet, vykazuje za PŮL ROKU přebytek rozpočtu ve výši celého našeho státního rozpočtu. Proč tu nemáme podobné kretény, jako je paní Merkelová, prosím? ZDE Vypadá to, že kreténi žijí jenom v ČR, když si stále volí takové idioty, co hospodaří s deficitem. Nemyslíte?

Jak se blíží volby, bude příští týden opět „výživný“, tak už se na něj začínám těšit. Kvůli tomu, abych si udržel svoji životní úroveň, musel jsem přijmout práci na jeden den v týdnu navíc. Doporučuji toto řešení všem, co si myslí, že mají málo, třeba důchodcům. :)

 

 

 

 
TOPlist