13. 5. 2018 – Vy, co dnes pracujete, chcípněte v důchodu hlady, vzkazuje Babiš se Zemanem

Dnešní téma není ani tak vznětlivé, pokud se na něj člověk dívá z pozice faktů a objektivity.

Ve zkratce, důchodců bude přibývat, tím i nároků na výši jejich důchodů (rodí se méně dětí ročně, než odchází důchodců do důchodu), již dnes sežere tato sociální dávka více jak 35% veškerých příjmů státního rozpočtu ročně, bude žrát více a více z podílu na příjmech státu. Vy, co chodíte dnes do práce, platíte sociální pojištění (o žádné pojištění přitom nejde, jde o krádež státu za bílého dne, za kterou nedostanete vůbec nic, ve stáří), bude platit více a více, ale jak půjdete do důchodu, tak vám Babiš se Zemanem vzkazují – chcípněte hlady, hajzlové.

Důchodců máme nyní více, jak 3 miliony, prakticky je něco málo přes 1 pracujícího na jednoho důchodce, kterého musí živit, přestože ten důchodce měl celoživotně dělat a měl si tak na důchod naspořit. Ale to ne, bolševismus v praxi tvrdí, že oni prý již pracovali a dnes je musíme živit my. Ten samý bolševik v praxi ovšem říká – vy v důchodu nebudete mít prakticky nic, budete chcípat hlady, hajzlové.

Proč? Protože ten bolševik potřebuje volební hlasy, o tom není žádná diskuse, a kde sežene 3 miliony hlasů, když ne od těch, co doslova parazitují na státním rozpočtu, na úkor pracujících? Je snadnější říci, přidám na důchodech 500 Kč a hlasy má jisté. Jistě ne od všech důchodců, je mezi nimi velké procento slušných lidí, ale od naprosté většiny má hlasy jisté.  Koho asi zajímají volební hlasy pracujících, kteří jsou z naprosté většiny „nevoliči“, tedy nechodí k volbám. Je alibismus a hloupost, pokud se někdo domnívá, že k volbám nechodí především mladí. To je lež, jako věž. Mladých je málo, proto nejsou žádnou velkou početní skupinou, která by byla tak vidět ve volebních místnostech, ale 50% jich volit chodí. Kde se tedy bere těch 40% celkových nevoličů? Je to jednoduché, jsou to především ti, co chodí denně do práce, aby platili doslova nenažranost důchodců.

Aby bylo jasno, nemám nic proti důchodcům, sám jím jednou budu, mám ovšem asi největší osobní problém s tím, jak jsou bezcitní, zlí, sprostí, drzí a zlodějští. Máme zde matky na „mateřské“, které si musí vystačit s cca 7.000 Kč na měsíc (chce-li být doma s dítětem 3 roky), na 2 krky – její a jejího dítěte. Není náhodou budoucností každé země každé takové jednotlivé dítě? Nikde jsem neslyšel, že největší budoucností země jsou starci, kteří se dobrovolně rozhodli nepřispívat do společné kasičky, odešli na odpočinek, jak mu říkají a pobírají nekřesťansky velké sociální dávky, kterou bezesporu důchod je. Pokud musí matka s dítětem vystačit s takovou sociální dávkou, v dané výši, měl by si tak vystačit i průměrný důchodce. Nebo snad ne? To jsou objektivní fakta, nic více, nic méně. Jste-li nemocen první 3 dny, nepobíráte ani korunu. Důchodce, nepracující 365 dnů v roce, pobírá peníze stále. To jsou objektivní fakta.

Co s touto situací, kdy my, co pracujeme, budeme chcípat hlady, až budeme staří, protože dnes odvádíme cca 80% z našeho příjmu státu a z těch 20%, co nám zůstane, musíme většinou živit nějaké to dítě, manželku, prostě postarat se o rodinu. Těžko z 30.000 Kč odvedeme 3.000 Kč na důchodové připojištění, pokud nechceme umírat hlady již nyní. To jsou fakta.  To je na vás, na současných pracujících, jak to změníte.

Babiš se Zemanem chcípnou bohatí, kdy bohatství vytvořili přisátím se na státní rozpočet. Vy, i já, pracující, budeme chcípat hlady. To jsou výsledky demokratických voleb, tak si je užijte. A pozor na těch 12 uprchlíků. :)

 

 
TOPlist